Şimdi Ara

★★★Huawei Mate 8 ANA KONU★★★ (226. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.812
Cevap
46
Favori
279.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hızlı şarj aktifken tam dolum süresi 3 saat. Tabi aktif kullanıyorsanız işin rengi değişir. Farklı kablo kullanırsanız taşıdığı amper miktarına göre hızlı şarjı desteklemeyebilir. Kullandığınız kablo ile hızlı şarj simgesi aktif oluyorsa sorun yok. Olmuyorsa 2A yük taşıyabilen kablo seçmeniz gerekli.
  • YNaniSK kullanıcısına yanıt
    öncelikle telefonunuzun servisten önceki sürümünü kurmanız gerekli c900 uluslararası versiyon. C185 ise ona uygun ilk olarak C185B200 sürümünü kurun ondan sonra yukarıdaki basamakları yaparsınız.
  • merhaba arkadslar bnde mate 8 aldım kasa kalıtesı olarak hız olarak cok hosuma gıttı,bataryası bıtmek bılmıyor.ıkı sorum var:su chrome tarayıcısında kı ozet akısı nasıl kapatılır 2.si 4.5g ıcın sım aldım cıhaz 4.5g ye gectıgını nasıl anlarım işareti nasıldır..sımdıden tesekkurler
  • ailkem kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle cevap için çok teşekkür ederim.

Kabloyu hızlı şarj destekliyor olarak aldım. Ve hızlı şarj simgesi çıkıyor. Telefon kapalı konumda 2-3 saat arasında dolum oluyor zaten, yoğun kullanımda ise 4 saat civarı şarj oluyor o zaman gayet normal değerler alıyorum. (bir önceki telefonum lg g5 çok daha kısa sürede hızlı şarj oluyordu o yüzden bu yavaş geldi ama normalmis.)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fakat şu sıkıntıyı hala anlamadım. Samsung s7 edge hızlı şarj aletine taktığım zaman onu hızlı şarj olarak görmüyor.

Evde orijinal şarjim var ama iş yerinde arkadaşımın s7 şarj cihazına takmak zorunda kalabiliyorum bazen.

• Ctnn C kullanıcısına yanıt
    kendı cıhazı cok hızlı sarz edıyor bnce baskasına takma kardes
  • gül_şah G kullanıcısına yanıt
    cihaz mükemmel. almazsan hata yaparsın . 10 numara cihaz. 250 e yakın program 100 e yakın oyun var. canavar gibi çalışıyor

• ailkem kullanıcısına yanıt
    Genelde cihaz %10 altına düşmeden şarja koyarım ve şarjın 2 saatten fazla sürdüğünü hiç görmedim genelde 1 saat 50 dakikada %10-100 şarj oluyor. %1 olsa tahminim 2 saati yine geçmezdi. O işte bir gariplik var.
  • Bilgi icin tessekkurler ☺☺

• Arkadaşlar merhaba, mate 8 64/4 modelim var, telefonumdan çok memnunum fakat birşey sorucam. Otomatik güncelleme geldiğinden beri yani emui 5 'e ve nougata yükseltildiğinden beri çok kullandığım bir özellik olan MirrorShare sorunlu çalışıypr. Ne yaptıysam düzelmedi. Ekranı TV ye yansıttığımda yarısı yansıyor alt taraf ise pembe ekran olarak yansıyor. Telefonumun sürümü NXT-L29C185B560
  • Arkadaşlar, benimde şarj ile alakalı kafamda soru işareti var. Acaba telefonda bir sorun mu var? Bana çok geç şarj oluyor gibi geliyor.
     ★★★Huawei Mate 8 ANA KONU★★★

Bu resmi göre tam dolum, boş olduğunu varsayarsak 3 saat. Sizce normal mi? Orjinal şarj aleti değil, ama iyi bir şarj aleti var.
  • muhoi M kullanıcısına yanıt
    Telefonda değilse bile şarj adaptöründe veya kablosunda bir sorun olabilir. Telefon kendi orjinal adaptörü ve kablosuyla kullanıyorum gayet hızlı şarj oluyor. Yukarıda bahsedilmiş mesela. Ben de telefonu genelde %20 nin altına pek düşürmem, 1 saat 10 dakikada falan %100 oluyor. Teknik verilerde tam dolum 160 dakika diyor ama ben 2 saati geçeceğini sanmıyorum 0-100 arası
  • muhoi M kullanıcısına yanıt
    İlave olarak orda yazan zamana bakma, benim de şarjdaydı az önce sana cevap yazarken mesela, %94 kalan süre 30 dakika diyordu 5 dakika geçmeden %100 oldu. Ayrıca Huaweinin hızlı şarj olayı biraz farklı, bununla ilgili yazılar var oku istersen. Mesela S7 edge var arkadaşımda, onun telefonu hızlı şarj eden xiaomi (2. nesil slim diye geçen model) benim telefonu hızlı şarj etmiyor. ama benim telefonun adaptörü ile powerbank hızlı şarj oluyor. Kullandığın adaptör iyi bir marka da olsa buna dikkat et
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bullent

Telefonda değilse bile şarj adaptöründe veya kablosunda bir sorun olabilir. Telefon kendi orjinal adaptörü ve kablosuyla kullanıyorum gayet hızlı şarj oluyor. Yukarıda bahsedilmiş mesela. Ben de telefonu genelde %20 nin altına pek düşürmem, 1 saat 10 dakikada falan %100 oluyor. Teknik verilerde tam dolum 160 dakika diyor ama ben 2 saati geçeceğini sanmıyorum 0-100 arası

Yok hocam, diğer şarj aletleriyle denedim, yine aynı.

Kabloyu değiştirdim, aynı sonuç. Ayarlarda, hızlı şarjı açma özelliği var mı bilmiyorum.

Eve gidince, orjinal şarj aletiyle deneyeceğim.
  • Bullent B kullanıcısına yanıt
    C636B585 sürümü kullanıyorum. Televizyonum Philips marka. MirrorShare de hicbir sorun yaşamıyorum. C185B581 sürümüne güncelleyip deneyebilirsin belki 560 surumunde sıkıntı çıkarıyor olabilir.

• Haklısın ben de 560 sürümü ile ilgili olduğunu düşünüyorum. Daha önce böyle bir sorun yoktu, araştırdım yabancı forumlarda da benzer şikayetler okudum (google translate ile anladığım kadarıyla tabiiki). Peki 581 sürümüne forumdaki tariflerinizi takip ederek geçebilir miyim sorunsuzca? Telefonu alalı 3 ay oldu ve şimdiye kadar sadece gelen otomatik güncellemeyi yaptım

• makca42 M kullanıcısına yanıt
    Bu arada birşey dikkatimi çekti, bu firmwire finder uygulamasında emui 4 için olduğu, emui 5 de kullanılmadığı gibi bi uyarı var. Bahsedilen app bu mudur?

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BARlŞ -- 21 Haziran 2017; 9:23:27 >
  • Cihazın versiyonu c636b211 olarak güncelledim ancak bundan sonra butun yöntemleri denememe rağmen 585 ve 563 modellerine yükseltemiyorum. FF ve dload yöntemlerini doğru bir şekilde yapıyorum ancak yeniden başlatıldıktan sonra yükleme ekranında belli bir yüzdeye kadar yükleme yapıyor daha sonra hata veriyor çözemedim birtürlü.
  • Bullent B kullanıcısına yanıt
    Firmware Finder diye arattiginda en üstte çıkıyor zaten. Uyarıyı dikkate alma kur geç. 581 sürümüne de geçiş yaparsın. Telefonunda sdcard olsun mutlaka. Yoksa FF yi denemeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi makca42 -- 21 Haziran 2017; 9:41:20 >
  • 
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.