Şimdi Ara

Huawei Mate 7 Ana Konu LOLİPOP GELDİ!! (245. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.900
Cevap
42
Favori
143.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 241242243244245
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Lepanto

Merhaba arkadaşlar düşme sonucu cihazımın ekranı talihsiz bir şekilde kırıldı, kılıfa rağmen kırılabileceği tek açıyla düştü ne yazık ki.

Neyse cihazı tanıdık bir telefoncuya verdim ve kesinlikle formatlamamasını söyledim, tamam dedi lakin telefona format atmış. İçindeki bütün verilerim gitti, en üzücü yanı da fotoğraflarımın gitmesi oldu. Google Drive veya Fotoğraflar yedeği yapmamıştım, onun senkronizasyonunu açmamıştım.

Şimdi benim bu fotoğrafları bir şekilde geri getirme ihtimalim var mıdır? Bilgisayarlarda silinen dosyaları geri getiriyorlar gibi şeyler duyardık hep, telefonlarda bu var mıdır?

Bilen birisi yardımcı olabilirse çok sevinirim, zira anılarımın yok olması çok can sıkıcı bir durum.

Bilgileri kurtarabileceginiz programlar mevcut. Ancak hepsinin kurtarılması mümkün olmayabilir. İşlemi bilgi sahibi birisi yaparsa şansınız olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• vs-fb kullanıcısına yanıt
    Hangi programlar hocam, ben kullanamaz mıyım? Çevremde sanırım bu konuda yetkin biri yok, önerebileceğiniz birileri var mı?

• quote:

Hangi programlar hocam, ben kullanamaz mıyım? Çevremde sanırım bu konuda yetkin biri yok, önerebileceğiniz birileri var mı?

Tanıdığım bir kişi yok, daha önceden de başıma böyle bir olay gelmediği için birebir kullandığım bir program da yok. Ancak nette araştırırsanız, bu iş için yazılmış bir çok program mevcut. İşi bilen biri dememin sebebi ugrasmamaniz, yoksa biraz araştırma ve şans ile sizde yapabilirsiniz bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: vs-fb

quote:

Tanıdığım bir kişi yok, daha önceden de başıma böyle bir olay gelmediği için birebir kullandığım bir program da yok. Ancak nette araştırırsanız, bu iş için yazılmış bir çok program mevcut. İşi bilen biri dememin sebebi ugrasmamaniz, yoksa biraz araştırma ve şans ile sizde yapabilirsiniz bence.

Anladım hocam araştırayım bunu, teşekkür ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, işim gereği çift hatlı xiaomi satın aldım, gönül bağım olan Huawei mate 7 telefonu mu satıyorum :)

900 TL, aliexpress den alınma kılıf ile birlikte, şarj aletini vermeyeceğim evde diğer şarj aletleri bozulduğu için benim şarj aletim ile şarj ediyorlar. 50 TL de bundan dolayı düşerim.

İlgilenen var ise iletişime geçelim, teşekkürler.

• mate 7 ye güncelleme geliyor mu acaba sıfırına 1079 tl diyorlar bu fiyata alınır mı android güncelleme olmazsa sıkıntı yoksa mate 8 mi tercih edilmeli
  • quote:

Orijinalden alıntı: marlon37

mate 7 ye güncelleme geliyor mu acaba sıfırına 1079 tl diyorlar bu fiyata alınır mı android güncelleme olmazsa sıkıntı yoksa mate 8 mi tercih edilmeli

Aslında 6.0 yayınlandı ama tr cihazlara ota ile yüklenmiyor. Basit bir yolla yükleniyor sanırım. Ama sonrası yok. 1000tllik bir bütçe varsa, tercih edilebilir. O fiyata sadece Lenovo K5 Note yada K6 Note var zaten. Başka da düzgün tel yok. 1350 ye Lenovo P2 var. 300 fazlaya değer bir telefon.

• vs-fb kullanıcısına yanıt
    açıkçası nedendir bilmiyorum ama huawei ye karşı bi sempatim var mate şekil olarakta çok hoşuma gidiyor mate 7 veya mate 8 ikisinden birini düşünüyorum
  • quote:

açıkçası nedendir bilmiyorum ama huawei ye karşı bi sempatim var mate şekil olarakta çok hoşuma gidiyor mate 7 veya mate 8 ikisinden birini düşünüyorum

Mate 8 fiyatı nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: vs-fb

quote:

Mate 8 fiyatı nedir?

mate 8 ikinci el 1300 civarı
    1000 1200 aralığında note 4 de alınabilir kafam karıştı bakalım
  • Yaklasik 3 senedirkullaniyorum mate 7 bi sikinti gormedim tavsiye edrmiyim ederim sitese 6.0 vardi son guncelleme onu indirdm yaptm.daha guncelleme gelmez mate 7 ye.

• yeni güncelleme var mı android 7 yada 8 gibi
  • Guncelleme yok.Son 6.0 var.

32 aydir kullaniyorum Hala ilk gunki gbi.Ve iyki almisim bu arada gozlemlerim

Android: 4 hatalarla dolu en basda bildirim.

Android: 5 Hatalar gderilmis surum stabil bildirim soruni yok.Pil gucu en muazzam surum.

Android: 6, 5 den daha stabil .parmak izi okuyucu daha hassas.Lakin pil gucu berbat.Cabuk bitiriyor.Hele birde hattiniz vodafone ise gecmis olsun

Ben 5 kullaniyorum.Super bi telefon.

• quote:

Orijinalden alıntı: ltrg

Guncelleme yok.Son 6.0 var.

32 aydir kullaniyorum Hala ilk gunki gbi.Ve iyki almisim bu arada gozlemlerim

Android: 4 hatalarla dolu en basda bildirim.

Android: 5 Hatalar gderilmis surum stabil bildirim soruni yok.Pil gucu en muazzam surum.

Android: 6, 5 den daha stabil .parmak izi okuyucu daha hassas.Lakin pil gucu berbat.Cabuk bitiriyor.Hele birde hattiniz vodafone ise gecmis olsun

Ben 5 kullaniyorum.Super bi telefon.
    hocam pil bitiyor hemen ne yapim android 6 kullanıyorum

acaba yeni pil mi alsam hızlı bitiyor bataryası yada diğer romla roluyor onlardan var mı tavsiye ?
  • PES_21_Murat kullanıcısına yanıt
    Valla benimki Kasim da 3 sene btecek pil suan olcmedim.lakin %80 bana gore .Yani baya performansli.Heleki arka plandaki uygulamalara sinir getirip.İnce ayarlar ile daha uzun gitmesini sagliyorum.

onceden Turk pda sitesi vardi bitek orada genis anlasilir makaleler vardi Mate 7 ye dair ama site suan kapandi.Bunu nicin dyorum 6.0 dan 5.0 a cok zahmetli bi downgrade sureci yasadim oradan biliyorum.Suan Sana tek tavsiyem 5.0 a donmen ama inan ben bile unuttum nasil olacagini yukaridada bahsettigim gbi biraz meşakkatli bir isdi tek hatirladigim.Ben pil performansi yonundem en iyi 5.0 i gozlemledim.Pil konusunda degisim pek fayda verecegini sanmam.Dedigim.gbi 3.senem hala bana gore %80 pil sagligi ve oyle tezde bitmiyor.Yogun kullanimda bile 1 gunu ckariyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ltrg kullanıcısına yanıt
    Pil ölçümü nasıl oluuor acaba yeni pil alıcaktım ama bu fark vihaz uzun süre yattı kullanmadık yada 6.0 a gecince oldu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Merhaba arkadaşlar düşme sonucu cihazımın ekranı talihsiz bir şekilde kırıldı, kılıfa rağmen kırılabileceği tek açıyla düştü ne yazık ki.

Neyse cihazı tanıdık bir telefoncuya verdim ve kesinlikle formatlamamasını söyledim, tamam dedi lakin telefona format atmış. İçindeki bütün verilerim gitti, en üzücü yanı da fotoğraflarımın gitmesi oldu. Google Drive veya Fotoğraflar yedeği yapmamıştım, onun senkronizasyonunu açmamıştım.

Şimdi benim bu fotoğrafları bir şekilde geri getirme ihtimalim var mıdır? Bilgisayarlarda silinen dosyaları geri getiriyorlar gibi şeyler duyardık hep, telefonlarda bu var mıdır?

Bilen birisi yardımcı olabilirse çok sevinirim, zira anılarımın yok olması çok can sıkıcı bir durum.
    sen de adami formatlasaydin yapmadin mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sturmgewehr44 -- 12 Haziran 2019; 14:47:44 >

• Elinde eski hurda yada çalışan mate s olan varsa alabilirim

• Merhaba arkadaşlar. Telefonumla uğraşırken bir anda kasmaya başladı ve yeniden başlattığımda beyaz bir sayfada rescue mode açıldı ve 'Please update system again' yazısı ve ortada android logosu ile birlikte en altta Funch NO:13 (FUNCH_BOOT_FLASH) ve Error No:1 şeklinde uyarı geldi.
    Açıp kapattığımda yine bu ekran geliyor ve başka bir şey yapamıyorum. internetten araştırdığımda ise bununla ilgili bir şey göremedim. Ne yapmam lazım? yardımlarınızı bekliyorum. şimdiden teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 241242243244245
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.