Şimdi Ara

Huawei Mate 7 Ana Konu LOLİPOP GELDİ!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.900
Cevap
42
Favori
143.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 32 GB'lığın sadece altında olması saçmalık olmuş. Siyahını daha çok beğendim.
  • Youtube da bir tane kaliteli kamera çekimini göremedim.... 1080p de 60 fps de çekmiyor ...Hayret birşey... İnşallah yanılıyorumdur. Böylesi bir tasarım harikasını harcadılarsa...
  • Phone Arena kamerasını eleştirmiş....örnekler de iç açıcı değil...hayret
  • Bunun yerine vibe z2 pro tercih edilebilir fiyatı çok pahalı olmazsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: sametle

Bunun yerine vibe z2 pro tercih edilebilir fiyatı çok pahalı olmazsa

Türkiye'ye gelecek mi ki?
  • Lepanto kullanıcısına yanıt
    Lenovo yakın zamanda ülkemize gelecek diye haber çıkmıştı geçen günlerde facebook üzerinden lenovo türkiye sayfasna özellikle bu model için mesaj attım çok yakında sosyal medya hesaplarımız üzerinden açıklama yapacağız gibisinden geri dönüş yaptılar
  • Hayırlısı diyelim ama daha açıklamaları bile yok, geleceklerse de uzun sürer gibime geliyor. Huawei daha yakın zamanda gelecek sanırım. Huawei uygun fiyat politikası izleyecek gibi. Lenovo'nun da çok güzel cihazları var, uygun fiyata onlar da gelsinler de pazar şenlensin
  • Lepanto kullanıcısına yanıt
    Huawei bu yeni çıkan 2 modeli getirecek yetkili bir ablamız söylemişti fuarda
  • quote:

Orijinalden alıntı: sametle

Huawei bu yeni çıkan 2 modeli getirecek yetkili bir ablamız söylemişti fuarda

G7 için 800 lira, Mate 7 için de 2 farklı versiyonuna 1300-1600 rakamları konuşuluyor, cidden harika rakamlar. Bu fiyatların biraz üzerinde de olsa olur, inşallah yakın olur bunlara.
  • Doların coştuğu şu günlerde bu fiyatlarla girmesi zor gözüküyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • depeche35 kullanıcısına yanıt
    Hocam kusura bakmayın yoktum bir süre gireceği ülkeler için Mate7 nin ülkemiz yazmıyordu bir kaynağınız var mı yanlı bilgi vermeyelim arkadaşlara
  • Vodoo84 kullanıcısına yanıt
    kesinleşmediğinden forumda yazmamamı söyledi bir arkadaş. Ama artık ipucu verme vakti geldiği için bir kısmını paylaştım. 1700 TL civari 16GB olan satışa sunulacak MAte 7
  • Note 3 fiyatı 1500 lere düşmüşken 32 gb 3 gb ramli canavar gibi telefon hiç kimse huawei telefona 1700 tl para vermez hele 16 ına avucunu yalar huawei

• raidon R kullanıcısına yanıt
    İşte bunu görebilseler !
  • 16gb için 1700 çok

fakat dolar aldı başını gidiyor
  • Huawei p6 kullaniyordum s4 aldim laNet geldi 2 ayda kasa dagildi not3 gectim ayni kasa kalitesi sifir samsungta performans ve yazilim icin samsung ama kasa kalite olarak imaj olarak hiawei p6 yada Suan bana s5 verseler p6 eskidi p7 alirim kosarak. Bunu okuyan arkadaslar performans sanmasinlar tamamen kasa kalitesi eminim mate 7 note4 den daha kaliteli olacak 1700 tl de iyi fiyat bence not4 2.200tl fiyatina gore oda 2 ayda dagilir soyulmaya baslar ;) performans ayni olurmu gorucez mate7 ile Suan p6 kullaniyorum Cihazimi degistirisem ya p7 yada mate7 for ever huawei ;))) (800) tlye vodafondan aldim tik yok cihazda 1600 tlye samsung s4 aldim 2ci ayinda hertarafi soyuldu Hergun 1600 neden buna verdim diye soydum kendime samsung almada ne alirsan al ne doluymusum be :)))

• sonunda eli yüzü düzgün telefonlar çıkmaya başladı tasarımını ve bataryasını takdire şayan buldum
  • 1100 tl olsa kapış kapış gider.çok çık duruyor.bataryada iyi.
  • gençler konu ölmüş destek çıksanız ya.
    Koskoca ifa'da en çok ilgi duyduğum telefon olmayı başardı ve ciddi ciddi denemeyi düşünüyorum Türkiye'ye gelince.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shallipushthebutton?

gençler konu ölmüş destek çıksanız ya.
    Koskoca ifa'da en çok ilgi duyduğum telefon olmayı başardı ve ciddi ciddi denemeyi düşünüyorum Türkiye'ye gelince.

ülkemize gelecek mi? ne zaman gelecek? fiyat ne olacak? bunlar muallakta olduğu için paylaşımda olmuyor hocam
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.