Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 20 X KULLANICILARI KULÜBÜ BABA KONU ★★★Android 11 GELDİ★★★ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
386
Cevap
14
Favori
33.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cihazı nereden aldınız? Global rom mu var? Çin harici bi yerde satılmıyor heralde. Orada da anladığım kadarıyla bir tek Hong Kong ta global versiyonu satılıyor. Türkiyede de sahibindende bi kaç tane gördüm ama hep kar amaçlı fahiş fiyatlar yazmışlar. Bir de büyüklüğü ile alakalı çok sorun yaşadınız mı? Yıllardır iphone 6s plus kullanıyorum, tabi artık değiştirmenin zamanı geldi. Büyük telefon seviyorum ama bu da çok büyük gelecek diye korkuyorum. Sorular ardı ardına geldi ama

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MFN

Cihazı nereden aldınız? Global rom mu var? Çin harici bi yerde satılmıyor heralde. Orada da anladığım kadarıyla bir tek Hong Kong ta global versiyonu satılıyor. Türkiyede de sahibindende bi kaç tane gördüm ama hep kar amaçlı fahiş fiyatlar yazmışlar. Bir de büyüklüğü ile alakalı çok sorun yaşadınız mı? Yıllardır iphone 6s plus kullanıyorum, tabi artık değiştirmenin zamanı geldi. Büyük telefon seviyorum ama bu da çok büyük gelecek diye korkuyorum. Sorular ardı ardına geldi ama
    185 boy 100kg mım ama benim baş parmak ile kullanmam için büyük-tek elle zor. iki yazılım sürümü var zaten birisi google programlar yüklü diğeri çin,arabistan ve krallıklara yüksüz olan-bana yüksüz olan geldi ama internetten googleın tamaını indirip kuruyorsun-tüm programlarıda kaldırmana izin veriyor-diğer firmalar gibi silemessin gibi bir durum yok kısaca tek cihaz üretiliyor şu an 2 yazılımlı-donanım farkı-şebeke farkı vesaire yok. Ben sim kart takmadım büyüklüğü bana engel -sahibinden ilana çıktım bile ...

• perperek kullanıcısına yanıt
    Çin versiyonunun sadece google uygulamalarının yüklü gelmemesi dışında başla sorunları yok mu? İşte launcher yükleyememe ya da instagram watsapp facebook gibi programların bildirimlerinin kilit ekranında gözükmemesi ve hatta uygulamanın kendisine girmeden hiç gözükmemesi vs gibi.

• quote:

Çin versiyonunun sadece google uygulamalarının yüklü gelmemesi dışında başla sorunları yok mu? İşte launcher yükleyememe ya da instagram watsapp facebook gibi programların bildirimlerinin kilit ekranında gözükmemesi ve hatta uygulamanın kendisine girmeden hiç gözükmemesi vs gibi.
    o sizin dediğiniz ancak çine gidip veya ülkede yasaklı port-dns-ip server kullanırsanız olur, ben o dediklerinizi şimdiye kadar hiçbir cihazda yaşamadım-arabistanda gelen full yasaklı cihazlar dahil. Burda gözardı edilen bir durum var bu cihazı kendileri uluslarası olarak zaten satıyor-çin dışına çıkış yasağı yok cihazın.Bana göre samsung ve iphone dan farkı yok huaweide kendisi için daha çok para kazanmak uğruna benzer uygulamalar yapmış cihaza yüklemiş....ister sende kullan ister sil ister başkasını yükle-kur yasağı yok. Çince bilsem programlarını anlardımda hiç alakam yok.

Ya zamanında oppo find x almayı çok düşündüm ama o cihazda bu bahsettiğim sorunların hepsi vardı ve ondan vazgeçtim. Hala da forumdaki konusuna girerseniz alanların hepsi şikayetçi. Bi de özellikle netflix ve benzeri programlarda çin versiyonundaki farklı sertifikalar sebebiyle hd izlenmiyormuş, böyle bir sorun da mevcut benim anladığım kadarıyla. Bu telefon da büyük ihtimalle Türkiye ye gelmeyeceği için aklımdaki soruları gidermek amaçlı sordum.

• Netflixde bahsettiğiniz problemi bende okudum farklı yerde 20 x için. 480p den yukarı çözünürlüğe çıkmıyor diye.. Bunun haricinde diğer şikayetler mümkün görünmüyor. Mate 9 zamanında telefonu Çin den almıştım. Problemsiz kullandım 1 yıl.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ya zamanında oppo find x almayı çok düşündüm ama o cihazda bu bahsettiğim sorunların hepsi vardı ve ondan vazgeçtim. Hala da forumdaki konusuna girerseniz alanların hepsi şikayetçi. Bi de özellikle netflix ve benzeri programlarda çin versiyonundaki farklı sertifikalar sebebiyle hd izlenmiyormuş, böyle bir sorun da mevcut benim anladığım kadarıyla. Bu telefon da büyük ihtimalle Türkiye ye gelmeyeceği için aklımdaki soruları gidermek amaçlı sordum.
    netflix abonesiyim-benim wifi internetimde evdeki modemimde fiberimde çok yüksek hızda-netflix hız kapasitem neyse onu veriyor mate 20 x dede öyle sıkıntı yok.....yinede ben netflixi ya laptop yaa 65 inçde izlemeyi tercih ediyoru ha eserse projektsiyona bağlarım......netflix için en çok sertifika mate 20 x,mate 20 pro, lg lerin bir iki serisi ve galaxy note 9 da var geri kalan cihazlarda sorun olabilir patentten dolayı o yüzden 3 büyükler diyorlar bu ortamda .

Yani netflixte de 1080p izleyebiliyor musun? Kontrol etme şansın var mı?

• quote:

Yani netflixte de 1080p izleyebiliyor musun? Kontrol etme şansın var mı?
    Kutusunda duruyor cihaz vakit bulursam belki bakarım. Netflix için cep telefonuna 8000-10000tl paramı verceksiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: perperek

Kutusunda duruyor cihaz vakit bulursam belki bakarım. Netflix için cep telefonuna 8000-10000tl paramı verceksiniz.

Bu nasıl bir sorudur... Hayır netflix için 8000TL para vermicem. 8000TL verdiğim için netflixte yüksek çözünürlükte video seyretmek isticem heleki 7,2 inç gibi devasa bir ekrana sahip olan telefonda. 8000TL veriyorsam herşeyin en iyisini yapması gerekir o telefonun. Ki 8000TL de vermem kesinlikle. Yurtdışında fiyatı 900 dolar olan telefonun Türkiye versiyonu en fazla 7000, yurtdışından getirilen telefon da en fazla 5500-6000TL civarı olması lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • FB tan 4850 ye sipariş etmişti bir arkadaş. 890 dolardı sanırım.

• quote:

quote:

Bu nasıl bir sorudur... Hayır netflix için 8000TL para vermicem. 8000TL verdiğim için netflixte yüksek çözünürlükte video seyretmek isticem heleki 7,2 inç gibi devasa bir ekrana sahip olan telefonda. 8000TL veriyorsam herşeyin en iyisini yapması gerekir o telefonun. Ki 8000TL de vermem kesinlikle. Yurtdışında fiyatı 900 dolar olan telefonun Türkiye versiyonu en fazla 7000, yurtdışından getirilen telefon da en fazla 5500-6000TL civarı olması lazım.

Alıntıları Göster
    insanlara bu konuda pek yorum yapmıyacağım ama yakın gelecekte 20-30 cm den cisme bakmaktan göz odağı tutmayanlar ve tedaviler başlar.... Tamam akıllı telefonları hayatımıza soktuk ama dizi serisi film serisi vesaire..... 7.21 dahi olsa onu yaklaştıracaksınız...

Bu kadar bağımlı olmasak daha iyi sadece ihtiyacı ve azda olsa keyfi tamam.

Rakamlara gelirsekte bu cihaz 700-1800$ aralıkta fiyata farklı ülke-vergi koşullarında satılıyor-adam ingilterede geçen hafta 800-900 ingiliz para biriminden aldı- pekiyi isviçredeki adam veya almanyadaki salakta niye 900 veya 990 euro verdi derlerki onlar gümrüksüz aliexpresstir vesairedir alabiliyor.......

Maaşı 4800 euro umursarmı 800 dolarmış çinde ama ülkesinde 900euro ......

zahter öz ün fiyatları belli uygun geliyorsa ordan herkes sipariş edebilir.

• pan3l bilgisi-ntflix hd vesaire oynatıyor-youtube da öyle-ekranı iddia edildiği gibi piyasa için çok iyi bir düzeyde nerdeyse full dim oluyorda iyimiş....★★★ HUAWEI MATE 20 X KULLANICILARI KULÜBÜ BABA KONU  ★★★Android 11 GELDİ★★★★★★ HUAWEI MATE 20 X KULLANICILARI KULÜBÜ BABA KONU  ★★★Android 11 GELDİ★★★★★★ HUAWEI MATE 20 X KULLANICILARI KULÜBÜ BABA KONU  ★★★Android 11 GELDİ★★★★★★ HUAWEI MATE 20 X KULLANICILARI KULÜBÜ BABA KONU  ★★★Android 11 GELDİ★★★★★★ HUAWEI MATE 20 X KULLANICILARI KULÜBÜ BABA KONU  ★★★Android 11 GELDİ★★★★★★ HUAWEI MATE 20 X KULLANICILARI KULÜBÜ BABA KONU  ★★★Android 11 GELDİ★★★★★★ HUAWEI MATE 20 X KULLANICILARI KULÜBÜ BABA KONU  ★★★Android 11 GELDİ★★★★★★ HUAWEI MATE 20 X KULLANICILARI KULÜBÜ BABA KONU  ★★★Android 11 GELDİ★★★★★★ HUAWEI MATE 20 X KULLANICILARI KULÜBÜ BABA KONU  ★★★Android 11 GELDİ★★★★★★ HUAWEI MATE 20 X KULLANICILARI KULÜBÜ BABA KONU  ★★★Android 11 GELDİ★★★★★★ HUAWEI MATE 20 X KULLANICILARI KULÜBÜ BABA KONU  ★★★Android 11 GELDİ★★★★★★ HUAWEI MATE 20 X KULLANICILARI KULÜBÜ BABA KONU  ★★★Android 11 GELDİ★★★

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    NETFLİX★★★ HUAWEI MATE 20 X KULLANICILARI KULÜBÜ BABA KONU  ★★★Android 11 GELDİ★★★★★★ HUAWEI MATE 20 X KULLANICILARI KULÜBÜ BABA KONU  ★★★Android 11 GELDİ★★★

• 32 saaattir açık-sim kart takılı değil-wifi ve gps full açık pil ^%35 de 12 saat ekran süresi rahat 15 saate gider. netflix ve youtube ağırlıklı.★★★ HUAWEI MATE 20 X KULLANICILARI KULÜBÜ BABA KONU  ★★★Android 11 GELDİ★★★★★★ HUAWEI MATE 20 X KULLANICILARI KULÜBÜ BABA KONU  ★★★Android 11 GELDİ★★★★★★ HUAWEI MATE 20 X KULLANICILARI KULÜBÜ BABA KONU  ★★★Android 11 GELDİ★★★★★★ HUAWEI MATE 20 X KULLANICILARI KULÜBÜ BABA KONU  ★★★Android 11 GELDİ★★★★★★ HUAWEI MATE 20 X KULLANICILARI KULÜBÜ BABA KONU  ★★★Android 11 GELDİ★★★★★★ HUAWEI MATE 20 X KULLANICILARI KULÜBÜ BABA KONU  ★★★Android 11 GELDİ★★★

• Maşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: Kheldar

Maşallah
    şu cihazı 7.2 değilde 6.1 falan yapsalardı 5000mah pil ve s pen ile oha derdimde yok böyle efsane alet.
  • Tüekiyeye ithalatçı garantili ne zaman girecek acaba?

• Arkadaslar suanda hesap cezam var klavuzum hazir ancak cezamin bitmesini bekyorum..

• Alınık huawei mate 20x satmayı düşünen pmden ulaşabilir.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.