Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 20 X KULLANICILARI KULÜBÜ BABA KONU ★★★Android 11 GELDİ★★★ (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
386
Cevap
14
Favori
33.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bende mate 20x alarak araniza katilmak isterim. İkinci el olarak temiz ve kayitli satan var midir? İyi forumlar dilerim herkese

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mate 20 x i pc modunda vga monitöre bağlayan var mı? Hangi dönüştürücüyü kullandınız?
  • Bu güncelleme ne zaman gelecek bilgisi olan varmı? Cihazım global Dubai çıkışlı,

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bu sabah android 10 geldi yükledim fakat play store yok bilgisi olan arkadaşımız varmı?

• Sizdeki Çin sürümü kendi mağazasından play stor u indirip kurun.

• quote:

Orijinalden alıntı: bulentataseven

Sizdeki Çin sürümü kendi mağazasından play stor u indirip kurun.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kağnıcıoğluteknoloji38 -- 29 Ocak 2020; 22:28:52 >
  • Hocam appgalery diye bir uygulama yok mu Huawei nin kendi uygulama mağazası

• quote:

Orijinalden alıntı: bulentataseven

Hocam appgalery diye bir uygulama yok mu Huawei nin kendi uygulama mağazası
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kağnıcıoğluteknoloji38 -- 29 Ocak 2020; 22:28:15 >
  • Apkmirror dan Google play Stor u indirip indirip direk kurun dosya yöneticisi den

• Mate 20 x evr-al00

Emui 10 gelmedi hala.
    Çin ing alm abd yaptım olmadı.
    Çerezleri sildim ve ayarlardan güncelleme ayarlarını sildim olmadı.
    Vpn ile değişik yerleri denedim olmadı.
    Başka wifi denedim yine olmadı

Birtek PC den denemedim .PC yok
    Başka simde denemedim

Başka yöntem söyleyebilecek varmı?

• EVR-L29

Bende bütün ülkeleri proxy ile denedim. Güncelleme almıyor. Benimkide Dubai international. Yapmanın yolunu bilen paylaşabilirmi bizimle.
  • Mate 20 X al00 sonunda güncelleme yaptım.
    Herşeyi denedim Format dahil olmadı en son Firmware Finder (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teammt.gmanrainy.huaweifirmwarefinder) uygulamasini kurdum. Telefonun sürümünü bulup kontrol ettirdim vardı. Daha sonra verilen dns yi girip kontrol edip talimatları izledim. DNS değişikliğnden sonra tekrar denedim olmadı. En son adımı uyguladım. Dns yi değiştirip verilen siteye baglanti olduktan sonra telefonu kapatıp +Volume ve güç tuşuna uzun bastım. Ordan guncellmeyi gördü ve yaptı. Güncelleme yaptıktan sonra telefon açıldı 20mb ve ..188 sürümü güncellemesi de geldi.

Kontrol işlemleri sırasında "not" vs derse telefonunuz daha almamış demektir. Yapmayın o halde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xemrax -- 18 Ocak 2020; 17:10:28 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kağnıcıoğluteknoloji38 -- 29 Ocak 2020; 22:27:56 >
  • note 10 plus mı alsam mate 20 x mi alsam. mate sonuçta 2 yıllık cihaz sayılıyor artık ama o ekranın büyüklüğü beni çok cezbediyor. klavye bağlayıp tablet gibi kullanabilmek isterim. kalem de destekliyor. google servisleri de var hem daha uygun. ama işte işlemcisi filan nasıl acaba
  • Mate 20 x tavsıye edermısınız dostlar kamera benım ıcın cok onemli

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratkalli

Mate 20 x tavsıye edermısınız dostlar kamera benım ıcın cok onemli
    mate 20x'i yaklaşık 8 ay kullandım, bence phablet telefonların kralıdır. neden değiştin o zaman dersen bu emui 10 güncellemesi için ciddi bir bölge bazlı ayrım yaptılar avrupadan 6 ay sonra nerdeyse ortadoğu ya getirdiler ben de beklemeyip note10+ aldım.. batarya olarak bence yarısı kadar gitmiyor mate 20x'in, kamera olarak da bence mate20x daha iyi, fakat ben özellikle bu amerika kavgası olayında huawei'in çok kötü yönetildiğini düşündüğüm için huawei'den soğudum. Hatta sattıktan sonra pişman oldum fakat bu amerika olaylarından dolayı tekrar almadım. Şuan halen özlediğim bir telefon.

bence mate20x phablet telefon segmentinde ölmeyen bir efsane ve rakipsiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLaYeR KiNG -- 13 Mayıs 2020; 3:10:17 >
  • Çift hattı eski usül pasaport kayıtlı Mate 20 X aramaktayım. 8/256gb olan model tercihim. Satan olursa bilgi verebilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: SLaYeR KiNG

mate 20x'i yaklaşık 8 ay kullandım, bence phablet telefonların kralıdır. neden değiştin o zaman dersen bu emui 10 güncellemesi için ciddi bir bölge bazlı ayrım yaptılar avrupadan 6 ay sonra nerdeyse ortadoğu ya getirdiler ben de beklemeyip note10+ aldım.. batarya olarak bence yarısı kadar gitmiyor mate 20x'in, kamera olarak da bence mate20x daha iyi, fakat ben özellikle bu amerika kavgası olayında huawei'in çok kötü yönetildiğini düşündüğüm için huawei'den soğudum. Hatta sattıktan sonra pişman oldum fakat bu amerika olaylarından dolayı tekrar almadım. Şuan halen özlediğim bir telefon.

bence mate20x phablet telefon segmentinde ölmeyen bir efsane ve rakipsiz.

Alıntıları Göster
    Hayatım da sattığıma köpek gibi pişman olduğum tek telefon 😔

• quote:

Orijinalden alıntı: Türbülans Havayolları A.Ş

Hayatım da sattığıma köpek gibi pişman olduğum tek telefon 😔

Alıntıları Göster
    Nacizhane son 3 yıldır kullandığım telefonlar, 2 şer'li olarak kullandım, tek özlediğim telefon mate 20x.

Iphone 6s plus
    Samsung Note 8 (Exynos)
    Samsung A70
    Xiaomi Mi Max 3
    Xiaomi Redmi Note 7
    Xiaomi Mi 9t Pro
    Huawei Mate 20x
    Iphone 11
    Samsung note 10+ (Snapdragon)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLaYeR KiNG -- 22 Mayıs 2020; 1:9:17 >
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.