Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 20 X KULLANICILARI KULÜBÜ BABA KONU ★★★Android 11 GELDİ★★★ (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
386
Cevap
14
Favori
33.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çift hatlı 2. El mate 20x satmayı düşünen olursa pmden ulaşabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek hattını kaydettirmek isteyenler için harcın yarısı karşılığında yardımcı olurum

• serpico10 S kullanıcısına yanıt
    Bu işlem nasıl oluyor, bir tane pasaport hakkına iki cihazın da birer imeisini yazıp kayıt işlemi o sekilde mi yapılıyor. İlerleyen zamanlarda sorun çıkma ihtimali olur mu.

• Beyler i8 plus Kafa kafaya takas etme imkanım olurmu bu cihazla i8 plus henüz 2 hafta önce aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ekmek arası melemen

Beyler i8 plus Kafa kafaya takas etme imkanım olurmu bu cihazla i8 plus henüz 2 hafta önce aldım.
    gruptakiler genelde 4300'e kayıtsız olarak temin ediyorlardı.Takas değil de ip'yi değerinde satabilirseniz kafa kafaya gelir sanırım.
  • 256 ip8 plus tr bile alamadi kafa kafaya.

• Siyah renk mate 20 pro ile takas etmek isteyen om atabilir arkadaslar.

• Dubai deyim cihazı almak almamak arasındayım iphone x var s10 mu bumu bilemedim büyğk ekrana alışırmıyım korkusı olmasa yekten basacam parayı

• quote:

Orijinalden alıntı: aliyamanGS

Dubai deyim cihazı almak almamak arasındayım iphone x var s10 mu bumu bilemedim büyğk ekrana alışırmıyım korkusı olmasa yekten basacam parayı
    Kesinlik x alin farkli bi deneyim.

http://dhbr.co/bsMO

Size burdan yardimci olalim

• cihazi almak isteyen varsa dukkanima bakabilir
  • note 9 mu huawei mate 20 x mi arada kaldım arkadaşlar

sizce hangisi ?
  • İyi günler,

Kutulu Huawei fast şarj adaptörü (kablosuz) düşünen varsa bende 1 tane satılık var. Ayrıca type c kulaklık var kutudan çıkan - kullanılmamış sıfır.

İlgilnenler bana mesaj atarak ulaşabilir.
  • Ana telefonum XR 2.hattım için de gittim küçük olsun diye s10e aldım..Şu mate 20x i görünce de şimdi keşke 2. Hat için bunu alaydım diyorum..Bu nasıl bir tezattır :) Samsung Türkiye garantili ve orijinal 2 Lee kılıflı S10e isteyen haber versin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: gurkanse

note 9 mu huawei mate 20 x mi arada kaldım arkadaşlar

sizce hangisi ?
    dostum note 8'den mate 20x'E geçtim, 2. telefon olarak da xiaomi mi max 3 kullanıyordum, öncesinde de iphone 6s plus ve lg g4.. huawei gerçekten mükemmel bir telefon yapmış. note serisini bırakamazdım diyodum; hatta s10+ alacaktım.. iyiki almamışım.. stantlardaki hesap kurulmamış s10+'larda bile anlık donmalar oluyor kameradan ana ekrana geçerken vs.. o kadar para verdikten sonra mikron donma bile rahatsız eder adamı.. huawei mate 30x çıkana kadar en iyi telefon bu gibi.. (mate 20x)
  • Bu cihaz türkiye resmi olarak gelecek mi acaba. Hala aklımda kalan bir model resmi yollardan gelse de alsak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cnytkyz

Bu cihaz türkiye resmi olarak gelecek mi acaba. Hala aklımda kalan bir model resmi yollardan gelse de alsak.
    bu saatten sonra gelmez, sıfır global sürüm temin edip kaydettirirseniz yaklaşık 5binTL ye denk geliyor.
  • SLaYeR KiNG kullanıcısına yanıt
    Bugün huawei turkiyeyi aradım, global modelin türkiye de garantisi geçiyor mu diye yok dediler. Cihaza birşey olsa türkiye ye gelen bir model olmadığından ücretli tamir de yapmıyorlarmış. Global modelin bir avantajı kalmıyor o zaman. İlk zamanlar avrupa da da yoktu sanırım sadece çinde vardı belki gelir, diğer türlü pek elim varmıyor almaya.

• quote:

Orijinalden alıntı: SLaYeR KiNG

dostum note 8'den mate 20x'E geçtim, 2. telefon olarak da xiaomi mi max 3 kullanıyordum, öncesinde de iphone 6s plus ve lg g4.. huawei gerçekten mükemmel bir telefon yapmış. note serisini bırakamazdım diyodum; hatta s10+ alacaktım.. iyiki almamışım.. stantlardaki hesap kurulmamış s10+'larda bile anlık donmalar oluyor kameradan ana ekrana geçerken vs.. o kadar para verdikten sonra mikron donma bile rahatsız eder adamı.. huawei mate 30x çıkana kadar en iyi telefon bu gibi.. (mate 20x)

Alıntıları Göster
    pasaport kaydı ile 5k ya denk geliyor.o paraya çok daha iyi seçenekler var.5k buna verdikten sonra p30 yada prosunu almaya çalışırım

• quote:

pasaport kaydı ile 5k ya denk geliyor.o paraya çok daha iyi seçenekler var.5k buna verdikten sonra p30 yada prosunu almaya çalışırım

Alıntıları Göster
    çok daha iyi derken bu bahsettiğiniz 3 telefonun da işlemcisi aynı (mate 20x, p30 ve p30pro) hani snapdragon 855'li bi model deseniz anlıyacağım da..

bu telefon zaten herkese hitap etmiyor, büyük ekran ve batarya isteyenlere özel bir telefon ve büyük ekranlı telefonlar arasında rakipsiz. Sıradan kullanıcılar için fazla bir telefon..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLaYeR KiNG -- 26 Nisan 2019; 0:18:23 >

• quote:

Alıntıları Göster
    O paraya çok daha iyi seçenekler yok arkadaşım. Büyük ekranlı telefonlar içinde net 1 numara mate 20 x.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.