Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 20 X KULLANICILARI KULÜBÜ BABA KONU ★★★Android 11 GELDİ★★★ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
386
Cevap
14
Favori
33.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anladim, super bi cihaz sahibisiniz ama kullanmaktan ileri gecemiyeceksiniz sadece kullanici olacaksiniz peki size tsk ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir suru kisiye gosterip bir cok telefonla karsilastirdim bunu nasil becerdiler anlayamadim.. Cok guzel telefon bu. Hereks hayran.

• Yurt dışından alanlar kaç paraya aldılar arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

Yurt dışından alanlar kaç paraya aldılar arkadaşlar.
    https://chat.whatsapp.com/JgwPZuh42uNBY1XnvLuzYf forumda ticaret yapiliyor intibasi olusmasin gruptan gorusun lutfen

• Cihazi alan cokmudur sizce merak ettim kac kisi aldi forumdan.

• Mate20x M kullanıcısına yanıt
    Bavul ticareti yapan arkadaslar yok cekiyorlar yogun talepten cok guzel cihaz forumda ne kadar vardir bilinmez suanda grupta 16 kiside var sanirim.

• levent_taka61 L kullanıcısına yanıt
    Sevindim bu habere.

• merhabalar,
    mate 20x ile mate 20 arasında kaldım. Bildiğim kadarıyla Mate 20de kızılötesi ve FM radyo var ve bunlar benim için önemli özellikler. Mate 20x sahibi arkadaşlar kızılötesi ve FM Radyo var mı bakabilirse çok makbule geçer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanbahri

merhabalar,
    mate 20x ile mate 20 arasında kaldım. Bildiğim kadarıyla Mate 20de kızılötesi ve FM radyo var ve bunlar benim için önemli özellikler. Mate 20x sahibi arkadaşlar kızılötesi ve FM Radyo var mı bakabilirse çok makbule geçer.
    Infrared Port her ikisinde de var görünüyor ama Fm Radio sadece Mate 20 de sanırım :(

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9369&idPhone2=9367

• quote:

Orijinalden alıntı: hasanbahri

merhabalar,
    Matede fazladan radyo var ama kamera ozellkleri batarya ve ekran eksileri var. Cozunurlugu dusuk kameranin.

• Dünden beri kullanıyorum, telefon büyük ama süpper olmuş. özellikle piline hayran kaldım.. hızlı şarj da dehşet. sadece kendi kablosu ile oluyor ama.. öteki kablolarla yarı yarıya verim kaybettim. Onun dışında telefon büyük ve güzel. xs max öteki telefonum, sabah çok küçük geldi iphone :D
  • vbalikci kullanıcısına yanıt
    Grubumuza bekllerizhttps://chat.whatsapp.com/JgwPZuh42uNBY1XnvLuzYf

• Huawei honor note 10 ile bu cihaz arasinda 2000 tl fark var. Bu farka deger mi sizce ?

• Bende hafta sonu itibariyle aranızda katıldım millet.
    Telin erkan ve şarj konusunda baya başarılı buldum.
    Gece çekimlerinde performansı kötü şimdilik.Yazılımsal olduğunu düşünüyorum.
    Umarım update ile daha da güzel olacaktır.
    Tek hattı kayıtlı şekilde 4500e aldım telefonu
  • hasanbahri H kullanıcısına yanıt
    Kızılötesi var kumadan çalışıyor.Ama radyo içinde yüklü değildi
  • Arkadaslar hepiniz tekrar hos geldiniz gercekten cok ozel bi cihaza sahipsiniz simdiden hayirli olsun

Whatsapp grubumuz:https://chat.whatsapp.com/JgwPZuh42uNBY1XnvLuzYf

@XII @XII

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi levent_taka61 -- 2 Ocak 2019; 18:52:40 >
  • Sekiz saat ekran süresi aldım. Daha da artar muhtemelen bu hali bile muhteşem 😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

Sekiz saat ekran süresi aldım. Daha da artar muhtemelen bu hali bile muhteşem 😁
    Rekor full yuk altinda 11 saat hic kapamadan oyun bech, yuksek bitrate video.

• quote:

Orijinalden alıntı: levent_taka61

Rekor full yuk altinda 11 saat hic kapamadan oyun bech, yuksek bitrate video.

Alıntıları Göster
    Süpper ya.. vallaha pil derdi bitti :D
  • vbalikci kullanıcısına yanıt
    8 saat az olmuş gibi ;) Ben kullandığım zaman 11 ile 13 saat civarı ekran süresi alıyordum. Bekleme süresi mi çok uzundu.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.