Şimdi Ara

HUAWEI MATE 20 PRO ANA KONU & kullanıcılar kulübü (62. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4.680
Cevap
62
Favori
332.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pek kaliteli cikmamis. Herkesin anlayacagi sekilde kelimeler kullanirsak : Suluboyadan cikmis veya cizgi film hiaai veren bir kayit yapmis :( .

Detay kayiplari cok fazla. Bircok cep telefonunda gece los ortamlarda bile bu derecede detay kaybi sulu boya gibi veya camur gibi cekim diye tabir edilen halk dilindeki olumsuz cekim performanslari da bu deredece baska mobil cihaz markalarinda yoktur.

Neye gore cok iyi algiladiginiz ayrica merak ediyorum aciklarsaniz fena olmaz. Isterseniz teknik isterseniz halk dilinde de ifade edebilirsiniz. Elbette kuru kuru super daha iyisi yok cep telefonlarinda veya profesyonel kamera degildir bu fazlasi beklemek asiri olur gibi mantiklarla pesinen savunmanin da cevap mahiyetinde olmadigini da ayrica belirtmek isterim cunku bu tur yaklasimlar nedense hep vardir dikkatimi cekiyor ayrica.
  • Yeşil ekran sorunu halen devam ediyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba ,

burada yazılanların hepsini tek tek okuyamadım malesef..

sizce bu telefon alınırmı artıları nelerdir eksileri nelerdir bana kısaca özetleyebilirseniz sevinirim iyi forumlar teşekkürler...
  • Türkiyenin önde gelen forumlarından birinde yöneticiler böyle bir pr çalışmasına nasıl izin veriyor şaka gibi
  • gunerimz kullanıcısına yanıt
    Huawei saga sola saglam para veriyor editorlere yurtidisi davetiyeleri konaklamalari ucretsiz cihaz veya ilk cihaz gecici de olsa temini gibi bak istedigimiz gibi sanki kendi objektif incelemeniz gibi aradabir filan ovun vs dedikleri de vardir ve eminim sozlesme dahi yaptirabilirler . Sozlsesme dahi olmasa zaten derler ki sundugumuz imkanlari kisariz vermeyiz filan. Boyle olunca da editorlukten tutunda basit bir uye profilinde bile bir sekilde direk veya dolayli Huawei calisani cikabilire de hic sasirmam !

Tuketici yaninda olan yani lafta degil ozde sanal da olsa icraatlerinde durusunda artisi eksisi neyse cekinmeden zamaninda ifade edebilen mumkunse kaynakli olunca birilerin de gozune batabiliyor. Yillarin tuketicisi ve yillarin uyesi olarak son yillarda genel manada kalite hizmet onem ciddiyet her acidan her yerden vs azaldigini da gormekteyim.

Bu baglamda Huawei in ozellikle Huawei Turkiye yonetimindekilerin liyakati ciddiyeti vs elle tutulur suphelerimiz olusmustur bunlar daha once defalarca bahsedilmis hatta ilgili kisilere direk ifade de edilmistir ..

Kronik sorunlarina karsi sahsen soyle birsey beklerdim Mate 20 deki gibi ekrani Samsung panele gecerdim . Cunku LG gibi BOE panel li MAte 20 PRO larin ekrani da donanimsal sorunlu .

Huawei resmi aciklamalar yapmamasi halen de LG panel lerin cikmasi kotunun iyisi misali birilerin durumdan vazife misali durumdan icraat misali piyasadan LG panelliler tamami toplatilmistir filan denilmesi de en buyuk zararlardandir. Bunu tuketici bir DH uyesi yapiyorsa hakli olarak ya aymaz mi bu kisi ya da yoksa Huawei ile direk veya dolayli ticari bagi olan birisi mi diye insanda hakli olarak iskilendirmekteler ...

Yillarin DH uyesi olarak sayginligimiz da az cok olmasi gerekir . Yeri gelmisken birileri sahsima trol demesi ile trol olunmuyor. Agzi olan konusur misali ...

Devir artik kaynagi olan konusur ... KAynaklara atifta yapanlar konusur ...

Mumkun oldukca farkli kaynaklardan benzer olaylar ile benzer kaynaklardan farkli sorunlari paylasmak iredelemek karari da tuketiciye birakmak gerekir. Artilarini bolca reklam vari incelemelerde gormekteyiz ...
  • HUAWEI MATE 20 PRO ANA KONU & kullanıcılar kulübü

HUAWEI MATE 20 PRO ANA KONU & kullanıcılar kulübü

• Şansıma tüküreyim 2-3 gün önce aldım cihazı mate 10 pro alacaktım kalmadığı ve telefonum arızalandığı için 20 pro aldım ekran LG sağ taraftan yeşerme başladı bile 2018 son golünü de böylelikle attı bana

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dualslayer kullanıcısına yanıt
    Faturası yok mu direk yeni cihazla değişim oluyor diye biliyorum
  • Canberkberker kullanıcısına yanıt
    Var hocam yeni farkettim bakalım vatandakiler ne diyecek
    Hemen mi oldu ilk aldığınızda yokmuydu ? Bende yeni aldım bangkokdan babam getirecek perşembe elime ulaşacak da bakalım artık şansımıza ne olacak ?

İlk aldığımda yoktu az önce karanlık ortamda kamerayı açınca farkettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: dualslayer

Var hocam yeni farkettim bakalım vatandakiler ne diyecek
    Merhaba bende vatandan aldım fakat cihaz henüz elime ulaşmadı. Süreçle alakalı bilgi verebilirseniz çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Huawei saga sola saglam para veriyor editorlere yurtidisi davetiyeleri konaklamalari ucretsiz cihaz veya ilk cihaz gecici de olsa temini gibi bak istedigimiz gibi sanki kendi objektif incelemeniz gibi aradabir filan ovun vs dedikleri de vardir ve eminim sozlesme dahi yaptirabilirler . Sozlsesme dahi olmasa zaten derler ki sundugumuz imkanlari kisariz vermeyiz filan. Boyle olunca da editorlukten tutunda basit bir uye profilinde bile bir sekilde direk veya dolayli Huawei calisani cikabilire de hic sasirmam !

Tuketici yaninda olan yani lafta degil ozde sanal da olsa icraatlerinde durusunda artisi eksisi neyse cekinmeden zamaninda ifade edebilen mumkunse kaynakli olunca birilerin de gozune batabiliyor. Yillarin tuketicisi ve yillarin uyesi olarak son yillarda genel manada kalite hizmet onem ciddiyet her acidan her yerden vs azaldigini da gormekteyim.

Bu baglamda Huawei in ozellikle Huawei Turkiye yonetimindekilerin liyakati ciddiyeti vs elle tutulur suphelerimiz olusmustur bunlar daha once defalarca bahsedilmis hatta ilgili kisilere direk ifade de edilmistir ..

Kronik sorunlarina karsi sahsen soyle birsey beklerdim Mate 20 deki gibi ekrani Samsung panele gecerdim . Cunku LG gibi BOE panel li MAte 20 PRO larin ekrani da donanimsal sorunlu .

Huawei resmi aciklamalar yapmamasi halen de LG panel lerin cikmasi kotunun iyisi misali birilerin durumdan vazife misali durumdan icraat misali piyasadan LG panelliler tamami toplatilmistir filan denilmesi de en buyuk zararlardandir. Bunu tuketici bir DH uyesi yapiyorsa hakli olarak ya aymaz mi bu kisi ya da yoksa Huawei ile direk veya dolayli ticari bagi olan birisi mi diye insanda hakli olarak iskilendirmekteler ...

Yillarin DH uyesi olarak sayginligimiz da az cok olmasi gerekir . Yeri gelmisken birileri sahsima trol demesi ile trol olunmuyor. Agzi olan konusur misali ...

Devir artik kaynagi olan konusur ... KAynaklara atifta yapanlar konusur ...

Mumkun oldukca farkli kaynaklardan benzer olaylar ile benzer kaynaklardan farkli sorunlari paylasmak iredelemek karari da tuketiciye birakmak gerekir. Artilarini bolca reklam vari incelemelerde gormekteyiz ...
    "Huawei saga sola saglam para veriyor editorlere yurtidisi davetiyeleri konaklamalari ucretsiz cihaz veya ilk cihaz gecici de olsa temini gibi bak istedigimiz gibi sanki kendi objektif incelemeniz gibi aradabir filan ovun vs dedikleri de vardir ve eminim sozlesme dahi yaptirabilirler . Sozlsesme dahi olmasa zaten derler ki sundugumuz imkanlari kisariz vermeyiz filan. Boyle olunca da editorlukten tutunda basit bir uye profilinde bile bir sekilde direk veya dolayli Huawei calisani cikabilire de hic sasirmam "

Şu yazdıklarının kaynağı var mı ?

Kaynak kim sen misin ?

Ağzınla mı konuştun burda kaynakla mı ?

Kaynak neresi ?

Ağzın mı ?

Bende vatandan aldım LG panel çıkarsa kaçarın yok yeşil ekranı göreceksin gibi. gerçi şans işi de belli olmaz. Yarın bende gidip değişim isteyeceğim telefona o kadar para bayılıp bir de bu problemleri yaşamak insanı sinir ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: dualslayer

Bende vatandan aldım LG panel çıkarsa kaçarın yok yeşil ekranı göreceksin gibi. gerçi şans işi de belli olmaz. Yarın bende gidip değişim isteyeceğim telefona o kadar para bayılıp bir de bu problemleri yaşamak insanı sinir ediyor.
    Yeşil ekran problemini görmezden gelirsek telefon ile ilgili ilk izlenimleriniz nasıl peki
    Özellikleri bakımından güzel hızlı bir cihaz gece çekimi hoşuma gitti parmakizi okuyucu önceki telefonumla hemen hemen aynı hızda yüz tanıma karanlık ortamda dahi çabuk açılıyor multitasking ramden dolayı zaten sıkıntı çıkarmıyor ekrandaki bu hata haricinde hoş bir cihaz olmuş

ben telefonu emerald green aldım öyle bir sorun çıkarsa özelliği bu demek için :P şaka bir yana bu yeşil ekran siyah dışında fark ediliyor mu ve çok bariz mi ss atarmısın rica etsem ?
    bende çok belli belirsiz şu anda ileride yayılma ihtimali çok yüksek akşam atarım fotolarını en erken
  • 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.