Şimdi Ara

HUAWEI MATE 20 PRO ANA KONU & kullanıcılar kulübü (51. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.680
Cevap
62
Favori
332.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler elimde mate 20 pro kılıfı ve tam koruma ekran koruyucum var isteyen irtibata geçebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saitates

Düz mate 20

Pil verileri şaşırtıcı.

Ekrano nasıl

Ppi değerinin düşük olması anlaşılıyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Circassian81

O kampanya devam ediyor mu bilmiyorum hocam ama bu 7200tl olayi sadece teknosa.com.tr ve teknosa mobil uygulamasinda var ve yarin gece 23.59a kadar geçerli eski telefon verip 6500tl olsa cidden iyi firsat olurdu

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar ne ara 6500 iyi fiyat oldu huawei için yapmayın 5k altına düşmeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freeheart44 -- 12 Aralık 2018; 18:41:27 >
  • freeheart44 F kullanıcısına yanıt
    Ekran çok net parlak ve renkler çok gerçekçi. Netlikte göze batan hiçbişey yok.

• Birazdan n11.com sitesinden sipariş vermeyi düşünüyorum telefonu 2515 TL'ye. Şuan ki telefonum IPhone 5S. Ne diyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muten Roshi

Birazdan n11.com sitesinden sipariş vermeyi düşünüyorum telefonu 2515 TL'ye. Şuan ki telefonum IPhone 5S. Ne diyorsunuz?
    2515 mi

Mate 20 lite galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: freeheart44

2515 mi

Mate 20 lite galiba

Alıntıları Göster
    Off yanlış konuya yazmışım çok pardon. Evet lite :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: freeheart44

Arkadaşlar ne ara 6500 iyi fiyat oldu huawei için yapmayın 5k altına düşmeli

Alıntıları Göster
    2018'in en iyi telefonu, döviz bu seviyelerdeyken 5k altına mı düşecek? hayal dünyasında yaşıyorsun. gerçekçi olalım biraz. Huawei kötü marka mı (ki kötü marka diye bir şey yoktur, kötü model vardır) ? samsung bu fiyatlara satarken neden Huawei satmasın?
  • Arkadaşlar size güzel haberim var cihazı açmadan boe ekran olduğunu anlayabilirsinizhttps://consumer.huawei.com/tr/support/warranty-query/ buradan imei ile garanti sorgualama yapıp seri numarasında 18B15 var ise yeni üretim ve boe ekran vardır LHS7N18B15...... benimki bu şekil
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzmete

Arkadaşlar size güzel haberim var cihazı açmadan boe ekran olduğunu anlayabilirsinizhttps://consumer.huawei.com/tr/support/warranty-query/ buradan imei ile garanti sorgualama yapıp seri numarasında 18B15 var ise yeni üretim ve boe ekran vardır LHS7N18B15...... benimki bu şekil
    Elinize sağlık hocam, kıymetli bir bilgi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vega

Elinize sağlık hocam, kıymetli bir bilgi.

Alıntıları Göster
    18A27 ben de ki BOA ekranlı ama 2 haftadır kullanıyorum yeşil ekran sorunum yok
  • GLOCK-19 kullanıcısına yanıt
    İnşallah da olmaz hocam... Sanırım A serileri ilk seri, arkadaşın aldığı B serisi olanlar yeni üretim.
  • oguzmete kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam, güzel bilgi... Elinize sağlık. Bu sorgulamada çıkan seri kutunun üzerinde yazmıyor mu acaba?
    benim telefonum "18A15" şeklinde idi ama LG ekrandı ve yeşillendi. bence bu koddan anlaşılmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MikaHakkinen

Eyvallah hocam, güzel bilgi... Elinize sağlık. Bu sorgulamada çıkan seri kutunun üzerinde yazmıyor mu acaba?
    yazmıyor hocam büyük ihtimal a serileri ilk üretim b serileri 2 ci üretim
    Eyvallah hocam, sağolasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeLaVega66

2018'in en iyi telefonu, döviz bu seviyelerdeyken 5k altına mı düşecek? hayal dünyasında yaşıyorsun. gerçekçi olalım biraz. Huawei kötü marka mı (ki kötü marka diye bir şey yoktur, kötü model vardır) ? samsung bu fiyatlara satarken neden Huawei satmasın?

Alıntıları Göster
    Note 8 5200

O fiyatlara satsın bari...:)

Bence fiyat yurtdışında da pahalı

Huawei de yüksek fiyat uygulamaya başladı apple gibi

Önceden böyle değildi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • apaker13 A kullanıcısına yanıt
    Arkadaş 18A15 demiyor zaten. 18B15 yazmış dikkatli bakarsanız.

• Teli yeni aldim şarji yüzde 20'de uzun süre kullanmayacağım cihazi.Şarji tamamen doldurup öyle mi bırakayayım

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.