Şimdi Ara

HUAWEI MATE 20 PRO ANA KONU & kullanıcılar kulübü (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.680
Cevap
62
Favori
332.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: igokkaya20

Merhaba arkadaşlar Türkiye cihazı aldım. Boe ekran çıktı. Bakalım. ankarada bir Türcell bayii den getirttim.
    boe yi özel olarak mı getirttin.
  • mmusty355 kullanıcısına yanıt
    Yok tamamen şans

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba. Huawei Mate 20 Pro gerçekten çok hoşuma gitti ve çıktığı andan itibaren araştırma durumundayım. Öncelikle genelde haber kanalları copy/paste yaptığı için sorunun tam olarak ne olduğu ve nasıl gelişmeler ile ilerlediğini bilmek zor. Özet olarak telefonu gerçek anlamda kullanan ve tecrübelerini aktarmak isteyen birisi var mı? Ve kafamda bir kaç soru işareti mevcut.

1- Huawei gibi bir firma neden sorun için düzgün bir açıklama yapmıyor? Gelişmeleri nereden takip edebiliriz?
    2- Yeşil ekran sorunu gerçek anlamda kullanım deneyimini etkileyen ve telefonun çalışmasına engel olan bir sorun mu? (Demek istediğim günlük kullanımda bu sorun kendini belli ediyor mu? Yoksa sadece %1 ışık ayarında mı gözüküyor?)
    3- LG/BOE panellerde ne gibi farklılıklar var?
    4- Son olarakta 7-8 bin TL ciddi bir fiyat. 2013 yılından beri Meizu/Xiaomi telefonlarının modellerini kullanmaktayım. F/P olarak eşsizler bilirsiniz. 3-4 senede bir değiştiririm telefonumu. (ki zaten teknolojinin model ömrü 3 yıldır.) Sonuç olarak 2019'u beklemek mantıklı olur mu? (Fiyatın düşmesi ve belki sorunsuz bir versiyonun yayınlanması mümkünmüdür?)

Şimdiden teşekkür ederim.

• Boe ekranlarda sorun yok diye biliyorum huawei guncelleme ile sorunu çözebilirmi tabi belirsiz bekleyip görecegiz tabi fiyatı yüksek olması başka modellere yitebilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MascHerae

Merhaba. Huawei Mate 20 Pro gerçekten çok hoşuma gitti ve çıktığı andan itibaren araştırma durumundayım. Öncelikle genelde haber kanalları copy/paste yaptığı için sorunun tam olarak ne olduğu ve nasıl gelişmeler ile ilerlediğini bilmek zor. Özet olarak telefonu gerçek anlamda kullanan ve tecrübelerini aktarmak isteyen birisi var mı? Ve kafamda bir kaç soru işareti mevcut.

1- Huawei gibi bir firma neden sorun için düzgün bir açıklama yapmıyor? Gelişmeleri nereden takip edebiliriz?
    2- Yeşil ekran sorunu gerçek anlamda kullanım deneyimini etkileyen ve telefonun çalışmasına engel olan bir sorun mu? (Demek istediğim günlük kullanımda bu sorun kendini belli ediyor mu? Yoksa sadece %1 ışık ayarında mı gözüküyor?)
    3- LG/BOE panellerde ne gibi farklılıklar var?
    4- Son olarakta 7-8 bin TL ciddi bir fiyat. 2013 yılından beri Meizu/Xiaomi telefonlarının modellerini kullanmaktayım. F/P olarak eşsizler bilirsiniz. 3-4 senede bir değiştiririm telefonumu. (ki zaten teknolojinin model ömrü 3 yıldır.) Sonuç olarak 2019'u beklemek mantıklı olur mu? (Fiyatın düşmesi ve belki sorunsuz bir versiyonun yayınlanması mümkünmüdür?)

Şimdiden teşekkür ederim.
    yeni sürümlerde pek görülmüyormuş yeşillenme en iyisi bir 1 ay daha beklemek

• quote:

Orijinalden alıntı: cem650

Hocam selam bende note 9 alacaktım sen mate 20 pro istiyorsun note 9 da beğenmediğin konu ne ? Mate 20 pro alacaktım ama video çekimi beni cihazdan soğuttu bu yüzden note 9 alayım diyorum, bugünde buraya girp bakayım memnun kalan varmı diye yeşil ekran sorunu varmış
    note9 un şarjı iyi değil ben 20 pro mate 20 x kullanıyordum note 9 batarya olarak yetişemiyor.
    Evet şuan yeni cevaplar gelmiş takip ettiğim platformlarda "18B15" kodlu "BOE" panellerde hem sorun çözülmüş hemde panel eskilerine göre daha optimize (renk açısından) ve keskin gözüküyormuş. Bilgilerinize sunarım.
  • MascHerae kullanıcısına yanıt
    Peki kutuyu açmadan üzerindeki seri no ile yeni üretim olduğunu anlayabilir miyiz?

• Bunu bende merak ediyorum ve araştırıyorum eğer kesin bir şekilde öğrenebilirsem direk ileteceğim buraya.

• Düz mate 20

Pil verileri şaşırtıcı.

HUAWEI MATE 20 PRO ANA KONU & kullanıcılar kulübü

• saitates kullanıcısına yanıt
    Ben hala aynı fikirdeyim, bu serinin en mantıklı telefonun düz mate 20... Bakın ben de düz mate 10 kullanıyorum. Bende de 4000 mAh batarya var ancak siz en az bir saat daha fazla ekran süresi alıyorsunuz. Bu da işlemci mimarisinin verimliliğinin arttığının kesin kanıtı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cihazı kullandıkça banada öyle geliyor. Mate 20 pro tek elle kullanımı rahattı. Mate 20 Türkiyede satışa çıksa bence iyi talep görürdü. 7nm işlemci ve yapay zeka sayesinde pilde bayağı tasarruflu.

Nokta atış gps ve neredeyse tüm kapalı alanlarda 1sn içinde gps bağlanması. Mate 20 proda aynıydı.

Sinyal kalitesi sanırım samsunglardan iyi note de durmadan 4.5g 3g arası hat gider gelirdi bunda stabil 4.5.

Kocaman ekranlı, bitmeyen pilli bir canavar yapmış huawei.

• .
  • quote:

Orijinalden alıntı: igokkaya20

Yok tamamen şans
    bakabilirmisin boe nin hangi partisi gelmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi igokkaya20 -- 12 Aralık 2018; 11:38:2 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Krizalit_

Ben hala aynı fikirdeyim, bu serinin en mantıklı telefonun düz mate 20... Bakın ben de düz mate 10 kullanıyorum. Bende de 4000 mAh batarya var ancak siz en az bir saat daha fazla ekran süresi alıyorsunuz. Bu da işlemci mimarisinin verimliliğinin arttığının kesin kanıtı.
    Bence 20x Pro larda sorun olmasaydı eminim birçok kişide pro derdi. İhtiyaçlara göre değişen bir konu. Ben x kullanıyorum ve inanılmaz memnunum.

• Teknosada 7200TL

• quote:

Orijinalden alıntı: Circassian81

Teknosada 7200TL
    eski telefonuda alıyorlarsa 6500 e falan gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Krizalit_

Ekran çözünürlüğünün daha düşük olmasının da bir nebze etkisi olabilir. Beklentim, Kirin 980 (7 nm) geçişinde farkın daha da açılacağı yönündeydi ama Mate 20'nin üzecek bir telefon olmadığı konusuna katılıyorum. (Monochrome kameranın bırakılması hariç :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmusty355

eski telefonuda alıyorlarsa 6500 e falan gelir

Alıntıları Göster
    O kampanya devam ediyor mu bilmiyorum hocam ama bu 7200tl olayi sadece teknosa.com.tr ve teknosa mobil uygulamasinda var ve yarin gece 23.59a kadar geçerli eski telefon verip 6500tl olsa cidden iyi firsat olurdu

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.