Şimdi Ara

HUAWEI MATE 20 PRO ANA KONU & kullanıcılar kulübü (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.680
Cevap
62
Favori
332.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 7500 e gece mavisi sipariş verdim hadi hayırlısı

Umduğum gibi çıkmazsa iphone dönerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gece mavisinden 1 adet sipariş verilmiştir
    hepsiburada.com - 7.169 TL
    Umarım yeşil ekran sorunuyla karşılaşmayız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BiggestNiko

7300 TL mi? Siz delirmisiniz cidden! 799€ yanında watch 2 hediye almanya da suan.Ve ses cıkışı cidden berbat.
    Magazada mi denedin sesi

• İş yerinde arkadaşım almış , görünce şaşırdım ver şunu bir test edeyim dedim. artı özelliklerini biliyorsunuz zaten bahsetmeme gerek yok.

Ses çıkışı rezalet
    video kaydı içler acısı , bu video olayında yazılımsal bir sorun olması lazım cunku orta seviye 1500 tl lik cihazdan daha kötü video çekiyor.
    Kamera olarak s9+ dan artısını görmedim ama detaylı bir karsılastırma da yapamadım. Muhtemelen 99-108 arası bi dxomark puanı alır. Gercı ben dxomark a cok guvenen bir insan değilim pixel 2 XL benim s9+ dan daha iyi kamera konusunda ama puanları aynı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: __nikolaus__

İş yerinde arkadaşım almış , görünce şaşırdım ver şunu bir test edeyim dedim. artı özelliklerini biliyorsunuz zaten bahsetmeme gerek yok.

Ses çıkışı rezalet
    video kaydı içler acısı , bu video olayında yazılımsal bir sorun olması lazım cunku orta seviye 1500 tl lik cihazdan daha kötü video çekiyor.
    Kamera olarak s9+ dan artısını görmedim ama detaylı bir karsılastırma da yapamadım. Muhtemelen 99-108 arası bi dxomark puanı alır. Gercı ben dxomark a cok guvenen bir insan değilim pixel 2 XL benim s9+ dan daha iyi kamera konusunda ama puanları aynı.
    Ses çıkışı kötü evet ama video performansını olumsuz eleştirmek yönünde biraz abarttınız gibime geliyor. Arkadaşın ayarı neydi bilmiyorum ama oldukça güzel 4k çekiyor. Fotoğraf olarak "bende" pixel 2x kullandım, kusura bakmayın ondan çok daha yetenekli, iyi ve puan olarak da iyi bir kamera karşımızda duruyor. s9'dan kesinlikle iyi ama bence pixel'den de iyi. Özellikle gece çekimleri, hdr'yi işlemesi ve 3x zoom'u fark atıyor. Manual ayarları da efsane.

• Önceden de yazmıştım geçen hafta vatan bilgisayardan aldiğim mate 20 pronun ekranı yeşillenmişti 2 gün önce cihazınızı değiştirecez dediler dün arayıp elimizde twilight yok size mavi yada siyah gönderelim dediler ben yok dedikçe... twilight istiyorum dedikçe...sanki başka şansım yokmuş gibi siyah yada mavi almanızı öneriyorum diyip durdu. isteseydim alırken telefonu siyah yada mavi alırdım bende paramı vermenizi öneriyorum dedim merkeze bildirecez dediler bakalım ne çikacak. Telefona 8000 tl verip 2 gün kullandım hem fiyatının böyle düşmesi hemde telefonu kullanmadan böyle sorunlarla karşılaşmam cidden üzücü telefonu çok beğenerek almıştım kullanırkende çok akıcı bi telefon ama bu sorunlari yüzünden paramı alacam s10 u beklicem

HUAWEI MATE 20 PRO ANA KONU & kullanıcılar kulübü

• mmusty355 kullanıcısına yanıt
    Hayır işyerin de.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • apaker13 A kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun, o kadar para verip bir de bunla uğraşmak üzücü. umarım sorununuzu bir an önce çözerler.
    dostum yanlış anlama yazacağım ama yanlış anlayacaksın ama bir servis formunu resmini atabilirsin sana zahmet vatanın verdiği... lütfen rica ediyorum...
  • 1 haftdır kullanıyorum yeşerme henüz olmadı. Telefon siyah renk

• thehspeed T kullanıcısına yanıt
    tabi atarım isterseniz diğer işlemleri de atabilirim HUAWEI MATE 20 PRO ANA KONU & kullanıcılar kulübü
    Dostum geçmiş olsun...

Malesef günümüzde o kadar şizofreni hastası mevcutki istemek zorunda kaldım...

Vatan niçin Huawei Türkiye yerine FixSmart'a cihazını yollamış anlamış değilim...

Vatan'dan telefon almayın arkadaşlar...

Gelişmeleri yazarsan sevinirim...

• thehspeed T kullanıcısına yanıt
    vatan yollamadı kardeşim ben bizzat huawei ile iletişime geçtim huawei cihazı ups kargoyla evimden geldi aldı fixsmartla anlaşmalı heralde huawei vatan lık bir durum yok boş yere kurum karalamayayım ben yaşadıklarımı anlattım alıp almamak size kalmış çok sevinerek aldığım bi telefondu ekranı yeşillenmiceğini bilsem yine alırım ama tabiki fiyatı düşünce :)
  • Mate 20 pro iademden sonra düz mate 20 aldım yanında gt saat ve kulaklıkla beraber. Bakalım bunla devam şimdilik.

• quote:

Orijinalden alıntı: apaker13

vatan yollamadı kardeşim ben bizzat huawei ile iletişime geçtim huawei cihazı ups kargoyla evimden geldi aldı fixsmartla anlaşmalı heralde huawei vatan lık bir durum yok boş yere kurum karalamayayım ben yaşadıklarımı anlattım alıp almamak size kalmış çok sevinerek aldığım bi telefondu ekranı yeşillenmiceğini bilsem yine alırım ama tabiki fiyatı düşünce :)
    Huawei bu yesillenme sorunu ile ilgili bir aciklama yaptimi. Yeni serilerde duzeltirler diyoruz ama sorunun ne oldugu bile aciklanmadi daha

• quote:

Orijinalden alıntı: thehspeed

Dostum geçmiş olsun...

Malesef günümüzde o kadar şizofreni hastası mevcutki istemek zorunda kaldım...

Vatan niçin Huawei Türkiye yerine FixSmart'a cihazını yollamış anlamış değilim...

Vatan'dan telefon almayın arkadaşlar...

Gelişmeleri yazarsan sevinirim...
    Arkadaş haklı bende aradım almadan önce fixsnart tek gerçek yetkili huawei servisi Mecidiyeköy'de mi ne.

Bu arada bekliyorum ürünü aldım gelmesini bekliyorum bakalım nasıl olacak ?

• __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Sanirim yazdiklarimi okumamis veya ciddiye almamissiniz . Bunlarin hepsini ve dahasini cok onceleri bahsetmistim burada . Ayrica ses cikisini usb type-c sarj yuvasindan cikiyor .

Pixel 2 XL e ben de sahibim donanim ve yazilim en verimlisi ozellikle fotograflarda Pixel cihazlari ama video da biraz gerisinde ... Gerci bende ayrica Note9 8 GB modeli de var.

Dxomar Mate 20 Pro un puanini aciklamiyor nedense ... Soylentilere gore P20 Pro yu ezip gececekmis o derecede saglam bir para vermisler anlasilan :) ...

• mmusty355 kullanıcısına yanıt
    Hiç bi açıklama yok sadece cihaz değişimi dediler bende twilight olmadigindan kabul etmedim

• quote:

Orijinalden alıntı: apaker13

Hiç bi açıklama yok sadece cihaz değişimi dediler bende twilight olmadigindan kabul etmedim
    Iyi bari cihazi degisimi yapiyorlar yesil ekran cikanlarin kafasinda soru isareti kalmaz

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.