Şimdi Ara

HUAWEI MATE 20 PRO ANA KONU & kullanıcılar kulübü (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.680
Cevap
62
Favori
332.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iphone xs max da 3 Aralık'ta fiyatı 11000

Hıawei mate 20 pro 7160

Hangisini almalı kafam çok karışık şu xs max çıplak gözle göremedim bi türlü yada yarın mediamarktan indirim olursa mate 20 pro almak olmadı hepsiburada dan almak çok karıştı kafam 7000 -8000 verip umarım yeşil vs olmaz yoksa ne yapıp ne edip paramı geri alacam xs max le yola devam edicem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Berbat bir telefon, almaz olaydım.Bizim eski nokia 8800’lar bile bu telefonu tokatlar siz siz olun huawei’den uzak durun
  • Berbatlığı nedir? Açıklayın yeşil ekran harici !

Telefon bizzat gördüm acayip inçe hissettiriyor

Berbatlığı ne donuyor mu ara yüz kamerası mı kötü

Vs anlatın berbat deyip algısı ile insanların oynamayın

• quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Fiyat çok çabuk aşağı indi. Bunun sebebi ilk fiyatlandırmada huaweinin yaptığı yanlış fiyat belirleme bir de ekran probleminin çokça dillendirilmesi sanırım.
    Fiyat ne zaman 6000 tl den aşağı iner o zaman alırım hocam zaten günlük 200 lira düşüyor Tahminime göre Ocak ayında alınabilecek seviyeye düşer fiyatı...

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa537

Berbatlığı nedir? Açıklayın yeşil ekran harici !

Telefon bizzat gördüm acayip inçe hissettiriyor

Berbatlığı ne donuyor mu ara yüz kamerası mı kötü

Vs anlatın berbat deyip algısı ile insanların oynamayın
    Hocam ben biraz inceledim cihazı. Tasarım olarak muazzam olmuş. Çok akıcı bir arayüzü var. Fotoğraf kalitesi bence en iyi cihaz Mate 20 Pro dur. Lâkin video kayıt maalesef çok kötü durumda. Hele ki 1080p 60 fps yi hiç görmeyin. Böyle bir crop yok. Çok kötü. Ama 30 fps de gayet iyi. Belki 60 fps sorununu yazılımla çözerler bilemem ama gerçekten böyle muazzam bir cihaza hiç yakışmayan bir sorun... Ayrıca hoparlör sesi biraz düşük. Sanırım type-c bağlantısından kaynaklı. Çünkü bildiğiniz üzere hoparlör ses çıkışlarından biri orada. Bu sorunların dışında bence bir sorun yok gibi. Yeşil ekran sorunu da bence muamma çünkü herkeste olmamış. Şans. Denk gelirse yani :)

• fiyat 7.169 tl'ye indi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkay1074 -- 27 Kasım 2018; 11:41:25 >
  • xTheXx X kullanıcısına yanıt

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 3 gündür tüm formu okudum, kendimce şöyle bir özet yaptım ;

Her ne kadar arkadaşlarım kabul etmese de yeşil ekran sorunu bir gerçek ve bu risk var. Ama huawei son zamanlarda teknoloji severleri en çok heyecanlandıran telefonu yapmış... Peki ne yapmalı? Şu anda yurrdisindan 5-6 bin TL ye alıp yeşil ekran riskini tasimaktansa bir iki ay bekleyip 6.5-7bin bandına indiğinde Türkiye garantili almali... Ozman isterse mor ekran olsun isterse yeşil, gönder garantiye değişsinler, sen de bu harika telin tadını çıkar...

Bu arada 6.ayindayim ve note fan edition kullanıyorum, ne note8 ne de note9 üstüne çok birsey koymadığı için ve ergonomisinden çok memnun olduğum için note fe kullanmaya devam.... Ama mate20 takibimde ve dediğim fiyat bandına girdiğinde hemen alacağım...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: classiz

3 gündür tüm formu okudum, kendimce şöyle bir özet yaptım ;

Her ne kadar arkadaşlarım kabul etmese de yeşil ekran sorunu bir gerçek ve bu risk var. Ama huawei son zamanlarda teknoloji severleri en çok heyecanlandıran telefonu yapmış... Peki ne yapmalı? Şu anda yurrdisindan 5-6 bin TL ye alıp yeşil ekran riskini tasimaktansa bir iki ay bekleyip 6.5-7bin bandına indiğinde Türkiye garantili almali... Ozman isterse mor ekran olsun isterse yeşil, gönder garantiye değişsinler, sen de bu harika telin tadını çıkar...

Bu arada 6.ayindayim ve note fan edition kullanıyorum, ne note8 ne de note9 üstüne çok birsey koymadığı için ve ergonomisinden çok memnun olduğum için note fe kullanmaya devam.... Ama mate20 takibimde ve dediğim fiyat bandına girdiğinde hemen alacağım...
    Tam olarak duygularıma tercüman olmuşsun Mate 20 pro ile ilgili düşüncelerim benim de tam olarak böyle..

• 1.5 ay önce çin seyahatim olmuştu, mate 20 serisinin lansmanı yapıldığında çinceydim. çindeki mağazalarda teşhir ürünleri inceleme fırsatım olmuştu. o sıralar mate 10 düz modelini kullanıyordum. çindeyken almak için çok uğraştım ama telefonun daha 10 gün sonra satışa çıkacağını söyledikleri için alamamıştım. curve ekranlardan nefret ettiğim için ya mate 20 düz model yada mate 20 x almak istiyordum.

iki gün önce mate 20x 6/128gb modelini aldım. telefon bence muhteşem. mate 10 dan da çok memnundum. bence huawei apple gibi yazılım ve donanımda çok sağlam telefonlar üretiyor. bu yeşil ekran sorunu curve modellerde var. lg yüzünden şansızlık diyelim. mate 20x ten çok memnunum. ben telefondan dizi,film,anime izleyen, bol bol oyun oynayan birisiyim. benim için olmazsa olmazlar hafıza kartı desteği, iyi batarya ömrü, kulaklık jakı, iyi bir ekran ve kamera. hepsi bu telefonda var. evdeki bilgisayarı mate 10 serüvenim başladığından beri açmıyorum bile.

yeşil ekrandan kafası karışan arkadaşlara mate 20x, mate 20x çok büyük diyenlere ise kameradan birazcık feragat edip (bence o kamera bile muazzam çekiyor) düz mate 20 modelini almayı tavsiye ederim.

telefonun donanımından bir çok arkadaş zaten bahsetmiş, mate 20x de farklı olan en büyük etken batarya. şuan itibariyle 6 saat ekran açık süresi (clash royale, 1080p film, netflix, sosyal medya) gps,wifi full açık, kalan batarya %55 yani bir 6-7 saat daha full ekran açık gider. normal kullanımda 33 saat kaldı diyor. 7nm işlemcinin ve gpu turbonun farkını gösteriyor alet.

• Mate 20 Pro kullanan arkadaşlara bir sorum olacak. Telefon sanal tuşlu mu? Yoksa Iphone x gibi sanal tuşsuz kullanım imkanı var mı?
  • Mate 20 proyu inceledim sanal el hareketi var olay telefon olmuş .ayarlardan her şekil oluyor telefon mükemmel.

İphone xs max vazgeçtim çok kaba Ve ağır

Mate 20 pronun hepsi burada da düşmesini bekliyom tekrar.

Ben iphone ü inceleyim derken mate 20 pro hepsiburada satıcı olduğu stok bitti.telle aradım yeniden girebilir dedi onu bekliyorum yoksa haftasonu inmezse vatan dada sepet indirimi var 7600 vatandan alcam

Düşür tekrara hepsiburada😋

• Bugün düz mate 20 yi inceledim. 6gb versiyonunu. Prodan biraz daha geniş. Çentik ufak olması güzel. Kulaklık girişi güzel. Kameralar sanki pro ile aynı gibi tek fark çözünürlük sanırım. Beni tek düşündüren kısmı ips ekran, yollardır hep amoled kullandık sizce rahatsız eder mi? Çift simli, 6/128 versiyonu yanında freebud kulaklık hediyesi ile 4200 e denk geliyor. Nedersiniz? Değer mi?

• Şuan n11 de 7099+kargo var. Akakçe de çıkıyor. Bir bakın isterseniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • om455 kullanıcısına yanıt
    Teknolojiankara satıyordu o fiyata ama artık yok ;) Tükendi yazıyor.
    Bu arada mağazanın yorumlarında şöyle görüşler de var.

HUAWEI MATE 20 PRO ANA KONU & kullanıcılar kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DODANLI -- 23 Kasım 2018; 18:31:3 >
  • MikaHakkinen kullanıcısına yanıt
    Sana bağlı, ayarlardan her iki şekilde de kullanma seçeneğin mevcut

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hawehawe ciler telefona dikkat edin kirilmasinhttps://www.gsmarena.com/oops_huawei_mate_20_pro_breaks_during_durability_test-news-34368.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koyunsavar -- 23 Kasım 2018; 19:0:14 >

• Şuan 7322 twılight(alacakaranlık)

Müşteri temsilcisiyle görüştüm bu gece düşedebikir artada bilir dedi 10 a kadar bekleyecem 10 dan sonra sipariş vercem

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa537

Şuan 7322 twılight(alacakaranlık)

Müşteri temsilcisiyle görüştüm bu gece düşedebikir artada bilir dedi 10 a kadar bekleyecem 10 dan sonra sipariş vercem
    Acelen yoksa bekle bence biraz daha 6500 seviyesine gelir bu telefon kampanyalarla

• 7300 TL mi? Siz delirmisiniz cidden! 799€ yanında watch 2 hediye almanya da suan.Ve ses cıkışı cidden berbat.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.