Şimdi Ara

HUAWEI MATE 20 PRO ANA KONU & kullanıcılar kulübü (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.680
Cevap
62
Favori
332.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam telefon multimedia için üretilmiş gibi güle güle kullanın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BPG2004 kullanıcısına yanıt
    LG malesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackWondo

Hocam telefon multimedia için üretilmiş gibi güle güle kullanın.
    evet s pen paneli olduüuundan samsung üretimi panel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RowneSM

İleride çok daha artacak gibi hissediyorum neden bilmiyorum. Kafama yer etmiş bir kere. İnşallah bu şekilde kalır.

Edit : Hiç bir zaman hiç bir telefonumu %0 ışık ile kullanmadım, zaten gri ekranda ve 0 ışıkla gözükürse sorun teşkil etmiyor bu olay artsa dahi. Ama gün ışığında bile artık gözükür olursa sıkıntı. Zira atılan görsellerde öyle bir yeşillik var ki ekranları kaplamış.
    O resmi yayinlayanlar da by sekilde cekip yayinlamis okabilir. Son 3 4 gundur ses soluk kesildi dikkat ettiyseniz

• quote:

Orijinalden alıntı: pes1907

Hocam hangi mağazadan aldınız ,yanındaki hediyeler nedir özel değilse yazar mısınız
    Jarir BookStore'dan aldım.Twilight Renkte Olanı Aldım.Hediyeleri Huawei TalkBand B5 Akıllı Saat, Huawei CP60 Wireless Charging Pad ve Huawei V.I.P Card (Yani Bu Telefonda Sorun Olurda Servise Götürdüğümde Normal Müşterilerden Daha Öncelikliyim.Huawei Servisi Kapıma Kadar Gelip Sorunlu Telefonumu Alıyor.Tamir Edip Kapıma Kadar Teslim Ediyor.İlk 1 Ayda Ekran Kırılırsa Değişim Ücretsiz Yapıyor.Servis Bana Telefonum Yapılana Kadar Kullanmam İçin Huawei Mate 20 Pro Vermek Zorunda)

Verdiği Hediyeler Aşağıda.

HUAWEI MATE 20 PRO ANA KONU & kullanıcılar kulübü

• quote:

O arkadaşın kamera lensinde sorun var muhtemelen. Ben hayatımda böyle bir portre görmedim aynadan normal fotoğraf çekeyim dedim aynadan çektiğim fotoğrafı portre yaptı yapay zeka algılaması ile.

Tek kelime ile mükemmel.
    portre modunda sorun var hiç demedim.zaten huawei telefonların en iyi özelliği mükemmel portre modu fotolar çekmesi :)

• Şu an mağazalara gelmedi heralde net üzerinden vatan hepsi burada gibi internet mağazalarında satılıyor bir tek galiba

• quote:

LG malesef
    Konuda önceki sayfalarda da giderek arttıgını belirtmiş bir arkadaş. Ayrıca farklı sitelerde de şikayetler gördüm. Tüm paneller LG marka mı acaba? Değilse değişim yapılabilir ama diger türlü iade alınması lazım. Tabi ülkemizde bu süreçlerin işleyişi malum.

Hepsini geçtim bu telefonu piyasaya sürmeden hiç mi denemediniz arkadaş 8 bin liralık telefon satıyorsun ama ekranı sorunlu. Anlam veremiyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: murattari

portre modunda sorun var hiç demedim.zaten huawei telefonların en iyi özelliği mükemmel portre modu fotolar çekmesi :)

Alıntıları Göster
    Yelkenli12 nickli.arkadas demisti

• murattari kullanıcısına yanıt
    Hocam internet üzerinden mi aldınız ? Bu arada Suudi Arabistan'da mı ikamet ediyorsunuz ?
  • Arabistan bile bizi geçmiş :( acaba telefonu ithalatcilar satarsa kaca satacak. 4750tl olduğunu soyleniyor Arap ülkelerinde şu an. ithalatcilar toplu alacağı için daha ucuza bile gelebilir ama ben yinede 7bin tlden az olacağını sanmıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: sananebak

Hocam internet üzerinden mi aldınız ? Bu arada Suudi Arabistan'da mı ikamet ediyorsunuz ?
    evet hocam arabistanda ikamet ediyorum.mağazası da bana yakın ama internet sayfalarına özel verildi bu hediyeler.huawei'nin resmi web sayfasında bile bu şekilde hediyelerle satıldı en başta.ama şuan bitti hediyeli satış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murattari -- 15 Kasım 2018; 7:40:26 >
  • Ben sipariş verdim yolda 5000 TL ye aldim.twinglight rengi

• Arkadaşlar bilgilendirme için ekleme yapıyorum, ekrandaki yeşillenme gözle görülmüyordu dün, bugün sabah uyandığımda dikkatimi çekti gözle görülmeye başlamış. Yani git gide artıyor bu yeşillik. Geçmiş olsun cümleten

• RowneSM R kullanıcısına yanıt
    Hadi ya :( çok geçmiş olsun. Şans işi değil demek bu hepsinde sorun :(

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • vbalikci kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, anladığımıza göre LG panellerde sıkıntı var. BOE ekran panelinde bir sorun yok ama xda dan takipteyim, boe kullananlarda hiç bir sorun yok.

• quote:

Teşekkür ederim, anladığımıza göre LG panellerde sıkıntı var. BOE ekran panelinde bir sorun yok ama xda dan takipteyim, boe kullananlarda hiç bir sorun yok.
    Bakalım benim telefon hangi panel çıkacak, keşke dışından anlayabilsek. Kutuyu açmadan :D
  • RowneSM R kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun.:(
    LG üretimi panel olduğu donanım bilgilerinden anlaşılabilir mi acaba, alırken seri numarısından da belki öğrenilebilir.
  • quote:

LG malesef
    Nereden almştınız?

Türkiye den alan var mı?

Tr deki satılar cihazların lg mi acaba

• Numaralara bakmanız bir şey ifade etmez aynı model numaralı cihazda LG de oluyor Boe de. Şans yani

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.