Şimdi Ara

HUAWEI MATE 20 PRO ANA KONU & kullanıcılar kulübü (212. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.680
Cevap
62
Favori
332.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende henüz o da gelmemiş durumda
  • Türkiye cihazı değil mi?
  • ozhanbayram kullanıcısına yanıt
    Evet hocam vatandan alınma
  • herşey iyi güzel de, bendeki cihaz TR olmasına rağmen .318 güncellemesinde kaldı. FUT için .328 güncellemesi gerekiyor.

• Ben halen 220 kullanıyorum  

11 gelirse direk onu yüklerim artık  

• MrOnsTr kullanıcısına yanıt
    Dostum pinini neden hatırlamıyorsun diye merak ettim açıkçası, onun haricinde çözümün hard reset olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Norge23 -- 2 Aralık 2020; 23:43:21 >
  • aliens kullanıcısına yanıt
    Pc den deneyin gelir
    Bi sorun hocam pek bilgim yok, aklıma gelen tek çözüm hard reset oldu.
  • yine de güncelleme yok diyor

• aliens kullanıcısına yanıt

Bende 318 de kaldım güncelleme yok diyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim cihazda 318 de duruyor.betadan da ses seda yok. Cihaz teknosadan alınma. Betaya dahil olan arkadaş, proje doldumu bizi bir bilgilendirsen 😬

35/300 daha 265 tane boş yer var. Ayın 15 ine kadar açık kalacak. Servis uygulaması üzerinden güncellemeyi deneyin.
  • ozhanbayram kullanıcısına yanıt

beta programına katılmanın herhangi bir olumsuzluğu olur mu acaba gün içinde telefonu kullanırken? yada istediğimiz zaman kararlı sürüme geri döne bilir miyiz? biraz bu süreçle ilgili bilgi verebilecek var mı?

• Jimmy77 J kullanıcısına yanıt

Açık betalar problemsize en yakın sürümlerdir. Aslında hemen hemen Q1 2021 de yayınlanacak yazılımdır. Onda sorun olup olmadığını sizin yüklü programlarınız ve çevre şartlarınızla denemek için veriliyor. Ama kimse problem çıkmayacağını garanti edemez. Bu iş standart kullanıcı için uygun değildir. Kullandığınız bir program artık çalışmayabilir. vs.vs.

• Beta yı kapatmışlar
  • 10.0.180 kullanıyorum güncelleme de düşünmüyorum ekran bölme stili hoşuma gitmiyor
  • Kullanıcı arkadaşlardan telefon tavsiyeleri istiyorum 🙂 çoğu arkadaş gibi Bende çok kararsız kaldım.Benim şimdiye kadar olumlu baktıklarım ise 🙂 ( Bütçe max 6 bin civarı 2 el olabilir) iPhone sevmiyorum 🙂

1🙂 S10 Plus Exynos a acaba diyorum, snapdragon mu tercih etmeliyim

2🙂 Huawei mate 20 pro eski model ama hala amiral geliyor bana, gogle servisleri güncelleme alıyor olması.. üst modellerinin servis destekleri almayısini bile bile alarak sıkıntıya girmek istemiyorum

3🙂Mi 10 harika görünüyor keşke ultra modelini alabilsem

4🙂Mi 10 T Pro stoklarda görünmüyor, yurtdışı alsam kayıt konusunu nasıl halledilir bilmiyorum

Hali hazırda mate 9 Pro kullanıyorum, artık değişim zamanının geldiğini düşünüyorum..Yeni Alicam telefon en az 3 4 yil idare etsin isterim Batarya süresi- Kamerası - Kullanim kolaylığı..
    Huawein google servisleri konsunda sıkıntı olmasi beni farklı markalara yönlendiriyor yoksa çok memnun birisiyim mate den... Siz değerli arkadaşların yorumlarını bekliyorum

• serdarGs kullanıcısına yanıt
    Exynos dan uzak durun. Aşırı pil tüketir. Samsung genel olarak haftada bir resetlenmesi gereken bir telefondur. Note 2 3 4 5 8 ve son olarak 9 kullanmış biri olarak P20 Pro ve şimdide Mate 20 Pro kullanan birisi olarak söylüyorum. Iphone 8 pro ya kadar tüm serisini kullandım. Şuan evde XR ve 11 var ama ben Mate 20 Pro yu bunlardan daha iyi görüyorum. Tabi artık güncel bir cihaz değil. Xiaomi konusunda tecrübem yok. Olan arkadaşlar yardımcı olacaktır.
  • 
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.