Şimdi Ara

HUAWEI MATE 20 PRO ANA KONU & kullanıcılar kulübü (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.680
Cevap
62
Favori
332.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kas�m ay� ortas�nda sat��ta arkada�lar. Bakal�m N11 11 kas�m indirimine yeti�miyor. Note 9 mu alacam yoksa bunu mu karars�z�m. Keza note 9 4.600 indirimle al�nabilir gibi.

HUAWEI MATE 20 PRO ANA KONU & kullanıcılar kulübü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heimdall..

hocam xda dakı konuyu usenmeden 35. sayfaya kadar okudum LG ekranlarda problem olma ıhtımalı çok yuksek galıba mılletın telefonunu degıstırıyorlar fakat degıstırdıklerı telefonda da cıkıyor kısır döngü gibi bende cıktıgında almayı dusunuyordum fakat su an napıcam bılemıyorum ..
    Aslında değişim yerine toplatılabilirdi Note 7'deki gibi ama bunu göze alamıyorlar sanırım. Yine de marka açısından kötü sonuçlar doğuracak gibi görünüyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: john mclane

Hocam mate 20 x geldimi senin?
    MATE 20 X i çılgınlar gibi bekliyoruz gelsede hemen doğa ve mekanlara-maden ocaklarına kendimizi atıp lUMİA 102,MİCROSOFT 980, P20 Pro ve samsung S9 ile anlık kıyaslama yapacağızda normaldir TR ye herşey geç geliyor. Hatta o kadar geç ki bugün aynı şehir içine verdiğim kargo 3 günde teslim edildiğine çok şahit oldum ben burda-5km mesafeyi 3 günde götürebilen bir sistemimiz mevcut.
  • perperek kullanıcısına yanıt
    Hayırdır ne içtin söyle de bizde kafayı bulalım

• Hepsiburada satışta

8499 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: freeheart44

Hepsiburada satışta

8499 tl
  • Harbi oha.. demekki resmi rakam o. Bide yanında hediyesi yok. Yuhh. Şaşıdım. 5200 tlye hediyeleri ilr aldık ingiltereden. Bozulsa kargo ile oraya gönderip yaptırmak daha karlı. Yemişim tr garantisini.

• quote:

Orijinalden alıntı: saitates

Harbi oha.. demekki resmi rakam o. Bide yanında hediyesi yok. Yuhh. Şaşıdım. 5200 tlye hediyeleri ilr aldık ingiltereden. Bozulsa kargo ile oraya gönderip yaptırmak daha karlı. Yemişim tr garantisini.
    Note 9 5000 tl iken kimse yüzüne bakmaz

• quote:

Hepsiburada satışta

8499 tl
    Edit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ß@R!$ -- 8 Kasım 2018; 11:25:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ß@R!$

Edit.

Alıntıları Göster
    P20 3500

P20 pro 5300

• quote:

Orijinalden alıntı: ß@R!$

Edit.

Alıntıları Göster
    işlemci farkı var sadece. Ben o gözle bakıyorum. Geriye kalanlar günlük hayatta hep ayrıntı olarak kalıyor. İşlemci farkı günlük kullanımda ne kadar etkili bilemem.
  • quote:

P20 3500

P20 pro 5300

Alıntıları Göster
    Yanlış görmüşüm düzelttim.

Peki bu yeşil ekran sorunu ne kadar sürede ortaya çıkıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ß@R!$ -- 8 Kasım 2018; 11:31:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serta2

MASALLAH

https://www.hepsiburada.com/huawei-mate-20-pro-128-gb-huawei-turkiye-garantili-p-HBV00000EUJUE
    Ne maşallahı hocam, Allah cezalarını versin bu fiyat nedir böyle :)
  • hb tüm renklerini satışa açmış. ilgilenenlere duyrulur.

https://www.hepsiburada.com/huawei-mate-20-pro-128-gb-huawei-turkiye-garantili-p-HBV00000EUJUE
  • Bu fiyattan almayın arkadaslar, almayın ki tıpış tıpış indirime gitsinler. Amazon.com da 700 dolar civarında satılıyor. Bunlar Türkiye yi yolunacak kaz olarak görüyorlar galiba.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BU fiyata alınmaz saçmalık olmuş. Dolar 5.35 bandında ama sanki Dolar 7 i miş gibi satış yapılıyor. Resmen yoluyorlar bizi. Note 9 ile aynı dolar fiyatı ile çıkan üründe 3500 lira fark var. Almayın 1 ay içinde 7 bin altına inecektir. BU kur da bu fiyatın vergiler vs dahil 8500 olması mümkün değildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berktay

BU fiyata alınmaz saçmalık olmuş. Dolar 5.35 bandında ama sanki Dolar 7 i miş gibi satış yapılıyor. Resmen yoluyorlar bizi. Note 9 ile aynı dolar fiyatı ile çıkan üründe 3500 lira fark var. Almayın 1 ay içinde 7 bin altına inecektir. BU kur da bu fiyatın vergiler vs dahil 8500 olması mümkün değildir.
    Ben P20 Pro'yu da Dolar uçmuşken 4999'e aldım şimdi Dolar indi 5.499'a satıyorlar... Bence fiyat inmez. İnerse bile Note 9 kadar asla inmez.
  • Fiyatlar düşecektir az sabır. vatan görünür yere eklememiş ama burada dursun link.

http://www.vatanbilgisayar.com/huawei-mate-20-pro-128-gb-akilli-telefon-siyah.html#urun-ozellikleri
  • Bu fiyata alınmaz da zaten kesinlikle şişirilmiş bi fiyat

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.