Şimdi Ara

HUAWEI MATE 20 PRO ANA KONU & kullanıcılar kulübü (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.680
Cevap
62
Favori
332.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cihazım yolda çinden gelmekte, şuan aşırı kafama takıldı LG mi yoksa BOE mi diye

Edit : Şuan kafayı yemek üzereyim, yurt dışından alınan bir cihaz ve garantisi yok. Eğer LG panel ile gelirse bildiğin elimde patlayacak. Hani insanın korktuğu başına gelirmiş ya tam olarak bu olacak.

Edit2 : 2 ay önce aldığım İphone X ten çok feci zarar edip böyle bir geçiş yaptım evet burda hep beraber nasıl elimde patladığını izleyeceğiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RowneSM -- 7 Kasım 2018; 19:30:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Huawei Türkiye resmi sayfası kutu açılımı yaptı. Bu ay içinde satışta olacakmış, kasmasalardı ya, p30'a ne kaldı :P
  • RowneSM R kullanıcısına yanıt
    Boe ekranlı cihazlarda da aynı hatab görülüyormuş. Tamamen şansa kaldı bu iş. Benimde cuma günü ingiltereden gelecek. Bakalım artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

Huawei Türkiye resmi sayfası kutu açılımı yaptı. Bu ay içinde satışta olacakmış, kasmasalardı ya, p30'a ne kaldı :P
    Merhabalar

Ben aralık ayının sonuna doğru Türkiye'ye geleceği şeklinde bir duyum almıştım.

Siz kasım ayında geleceğini nereden öğrendiniz acaba.

• Videoda bu ay diyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • perperek kullanıcısına yanıt
    Hocam mate 20 x geldimi senin?

• HUAWEI MATE 20 PRO ANA KONU & kullanıcılar kulübü

• quote:

Videoda bu ay diyor.
    Aynen dediğiniz gibiymiş, umarım öyle olur :)
  • saitates kullanıcısına yanıt
    Sanmıyorum hocam, xda daki 74 sayfalık konuyu başından beri hala takipteyim. Boe olupta daha bu sorunu yaşayan çıkmadı.

• quote:

Huawei Türkiye resmi sayfası kutu açılımı yaptı. Bu ay içinde satışta olacakmış, kasmasalardı ya, p30'a ne kaldı :P
    Kutudan kılıf ve telefon üzerinde ekran koruyucu çıkmıyor mu ???

• ß@R!$ ß kullanıcısına yanıt
    Evet çıkmıyor. Sdn de incelenmiş söylüyor zaten. Akıl alır gibi değil. Plastik bir kılıf ya.

• quote:

Evet çıkmıyor. Sdn de incelenmiş söylüyor zaten. Akıl alır gibi değil. Plastik bir kılıf ya.
    Kötü olmuş o zaman. Ben P20 Pro'yu aldığımda o kılıf ve koryuucuyla kullanmıştım. Kılıf ve koruyucu olması gerekirdi yine...
  • ß@R!$ ß kullanıcısına yanıt
    Hadi ekrandan parmak izi var diye yok ama ya arkası. Ülkede kılıf yok. Telefon çıkacak 7 -8 binden içinde kılıf yok. Kulaklık yok. Yurt dışında olmasa anlayacağım da biz de niye yok.

• quote:

Hadi ekrandan parmak izi var diye yok ama ya arkası. Ülkede kılıf yok. Telefon çıkacak 7 -8 binden içinde kılıf yok. Kulaklık yok. Yurt dışında olmasa anlayacağım da biz de niye yok.
    Üzerinde ince bi koruyucu olabilirdi etkilemeyecek şekilde...
  • Merhabalar bugun itibariyle ben de aranıza katildim, bir sorum olacak, telefonda whatsup ve instagram gibi uygulamalarin en guncel surumunu kullanmama ragmen uygulamalarin eski sürümleri aktif, bu neden olabilir ?

• Arkadaşlar telefon bende mevcut değil ama baya araştırmasını yapmıştım. Pil konusunda ekran altı parmak izini kapatınca pilde gelişme olduğunu söylüyorlar, deneyip paylaşabilecek olan varsa sevinirim.
  • RowneSM R kullanıcısına yanıt
    hocam xda dakı konuyu usenmeden 35. sayfaya kadar okudum LG ekranlarda problem olma ıhtımalı çok yuksek galıba mılletın telefonunu degıstırıyorlar fakat degıstırdıklerı telefonda da cıkıyor kısır döngü gibi bende cıktıgında almayı dusunuyordum fakat su an napıcam bılemıyorum ..
  • Telefonu alıp su an kullanan arkadaşlar ekranla ilgili bir problem yaşadınız mı acaba ??
  • Kasım ayı ortasında satışta arkadaşlar. Bakalım N11 11 kasım indirimine yetişmiyor. Note 9 mu alacam yoksa bunu mu kararsızım. Keza note 9 4.600 indirimle alınabilir gibi.

HUAWEI MATE 20 PRO ANA KONU & kullanıcılar kulübü

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.