Şimdi Ara

HUAWEI MATE 20 PRO ANA KONU & kullanıcılar kulübü (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.680
Cevap
62
Favori
332.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bendeki ekran boe 20 gündür sıkıntı yok ekranda yeşillenme falan kamerada başka bir sorun çatır çatır kullanıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmusty355

Bunada sukur samsung alipta ogleye kadar dayanmayan sarjla ugrascagima varsin 30 dk beklerim

Alıntıları Göster
    Ne şakacı şeysin sen ya. :)) yeni note 9 aldım öğleye kadar bile gitmiyor şarjdan çıkarıyorum 5 dk sonra yine takıyorum bitiyor hemen

• Arkadaslar bu telefonda cift sim kart varmidir acaba. Huawei turkiye cift simli modelimiz var diyor ancak ben hic biyerde bulamadim. Media markette huawei temsilcisiyle konustum turkiyeye gelenler yazilimla sadece cift kart destegine kavusuyor buda garanti disi birakir diyor. Bir bilen varmidir?

• quote:

Orijinalden alıntı: NevNiyaz

Ne şakacı şeysin sen ya. :)) yeni note 9 aldım öğleye kadar bile gitmiyor şarjdan çıkarıyorum 5 dk sonra yine takıyorum bitiyor hemen

Alıntıları Göster
    Bende samsung kullaniyorum samsung un sorunu bu yapamiyorlar pil isini onu kapat bunu kapat bu cok sarj yiyor bunu devre disi birak ekrani siyah yap bir cok kiside sikayetci bu durumdan

• Şimidi almanyadan bir tane daha getirtip şansımı denesem mi acaba? Note 9 daha ucuz şu anda ama onda da pil durumunu bilemiyorum. İphone xs max olabilir diyorum ama ios,'u sevmiyorum birde 3.50 dk da full sarj olduğunu okudum bu süre çok uzun. Mate 20 pro hem batsrya hem sarj süresi olarak çok iyiydi. :(((

• mmusty355 kullanıcısına yanıt
    hocam valla çöp demıssınız ama iphone 6splus ve ıphone 8den sonra note9 ucak gıbı geldı uzun seneler cok buyuk yenılık yapmadıgı surece appledan uzak dururum (2 iphoneda da fabrıkasyon problem yasadım bu arada apple en ıyısı derler ya =)) mate20pro ya buyuk yazık ettıler ama bnde notedan once mate20pro dusunuyordum fakat ekran problemı ve fıyat dan dolayı note9 tercıh ettım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yemreozacmak

Arkadaslar bu telefonda cift sim kart varmidir acaba. Huawei turkiye cift simli modelimiz var diyor ancak ben hic biyerde bulamadim. Media markette huawei temsilcisiyle konustum turkiyeye gelenler yazilimla sadece cift kart destegine kavusuyor buda garanti disi birakir diyor. Bir bilen varmidir?
    Sim kartın birini üste ikincisini arka tarafa yani arkaya takıcan

• quote:

Orijinalden alıntı: Heimdall..

hocam valla çöp demıssınız ama iphone 6splus ve ıphone 8den sonra note9 ucak gıbı geldı uzun seneler cok buyuk yenılık yapmadıgı surece appledan uzak dururum (2 iphoneda da fabrıkasyon problem yasadım bu arada apple en ıyısı derler ya =)) mate20pro ya buyuk yazık ettıler ama bnde notedan once mate20pro dusunuyordum fakat ekran problemı ve fıyat dan dolayı note9 tercıh ettım..
    Ayni benim hikayem ve şu an aşirı derecede memnunhn nitw 9 dan ekhamdülillah nazar değmesin

• quote:

Orijinalden alıntı: Heimdall..

Cop demek biraz agir biliyorum ama sarji boyle gidimce deli oluyorum note serisi kac Senedir kullandim boyle hatalar olmamasi lazim

• saitates kullanıcısına yanıt
    Mate 20 alın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mate 20 4gb ram olmasa oda tercih. One plus 6t olabilir ama onda da sae değeri çok yüksek. Ulan huawei şu ekran derdin olmasa nekadar güzel olacaktı.

• quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

Hadi ya :( çok geçmiş olsun. Şans işi değil demek bu hepsinde sorun :(
    valla bende de var mate 20 pro.yeşil ekran olsun diye uğraşıyordum ama bendekinde öyle bir sorun yok.sabahtan beri şarjı bile daha %62 de.kamerası da düzeldi.sorun kalmadı allaha şükür.bu sorun hepsinde yok.bazı ülkedekilerde sorun var.hatta huawei açıklama yaptı.bu sorunu yaşayanlar getirip birebir değişim yapabilirler diye.hollanda için mi biyer için demişlerdi

• murattari kullanıcısına yanıt
    Umarım öyledir. Yarın benim siyah geliyor. Bakalım loto bize vuracak mı😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar..elimde cin'den hediye gelen bir adet mate 20 pro var..8gb - 128rom versiyonu ..(LYA-AL00) yaziyor uzerinde..
    Bu gune kadar hep iphone kullandim, kullandigim telefon iphone 6. iphone xs almayi dusunuyorum ki bu geldi...
    sizce bu telefona alismak kolay olur mu iphone dan sonra...? yoksa iphone xs'i mi dusunsem? :) karar vermeden telefonu acmak istemedim oturuyor oyle masanin ustunde jelatininde...

not: oyle fazla telefon manyagi degilim..arada fotograf cekerim 2-3 tane de app var o kadar.
  • Yeşil ekran sorunu hangi cihazlarda var ? Dual olanlarda da var mı ? Yada bir ülke listesi benzeri birşey var mıdır?

• Merhaba,
    Mate 20 veya Mate 20 X alarak aranıza katılmak istiyorum. mate 20 x in ekranıda amoled olduğu için mate 20x de ekranın yeşillenmesi problemi varmıdır? herhangi bir yerde okudunuzmu?

ayrıca, bu telefonlar için nano sd card ı nereden satınalabilirim. webi baya bir taradım ama bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nonstradam

Merhaba,
    Mate 20 veya Mate 20 X alarak aranıza katılmak istiyorum. mate 20 x in ekranıda amoled olduğu için mate 20x de ekranın yeşillenmesi problemi varmıdır? herhangi bir yerde okudunuzmu?

ayrıca, bu telefonlar için nano sd card ı nereden satınalabilirim. webi baya bir taradım ama bulamadım.
    20 x lerde bu problemi yaşayan hiç görmedim. Görmedim diyorum dünyada büyük forumları takip ettiğim için. 20 x in paneli samsung üretimi. Bende piyasa biraz daha otursun 20 x almak için bekliyorum. Sadece global mi Çin mi alayım ona karar veremedim.

• Kheldar kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba, Bulgaristan da böyle bir şey yaşayan duydun mu mate 20 pro için? Bu arada mate 20 pro ile mate 20 x farkı nedir ?

• .
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.