Şimdi Ara

Huawei Mate 20 Lite Fırsatları | Amazon 2279 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
6
Favori
26.924
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HUAWEI Huawei HUAWEI MATE 20 LITE 64GB BLACK Smartphone Siyah

Satıcı AMAZON
    2.279,91 TL

https://www.amazon.com.tr/HUAWEI-Huawei-BLACK-Smartphone-Siyah/dp/B07J1N4DLL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E025DA543 -- 27 Kasım 2018; 11:20:23 >

• Ya beyler bir telefona 2000TL çok değil mi? Ne kadar kazanıyorsunuz bilemiyorum ama bu telefonlar gerçekten bu kadar satılıyor mu? Ortalamanın üzerinde bir kazancım var ama bir telefona 2000TL vermek ağırıma gider doğrusu.

Maksimum 1000TL'ye alınabilecek en iyi telefon ile bunu yan yana koysak ne gibi farklar sayabiliriz mesela?

Bende mi bir tuhaflık var bilmiyorum ki.
    Aynen hocam. Gm5 plus var.(lanet olası) zamanında 800e almıştım. Telefonun hakkını da iyi veririm. Her özelliğinin dibini sıyırırım. Onlarca program kullanırım.

Adam Facebook Instagram WhatsApp kullanıyor. Sadece internete giriyor. Telefonun özelliğini araştırıyor.

Yüksek özellikli telefonlar anca yüksek kalitede oyun meraklılarını memnun etmek için. İyi fotoğraf isteyenler o fiyata neredeyse profesyonel foto makinası alır.

Orta ve düşük gelirli iseniz Yazık paranıza. Fiyat performans arayın yeter. Taksit de yok zaten. Ömrü en iyi kullanımda 3 bilemedin 4 sene gidiyor. Her sene 1000 lira telefon kirası vermek gibi birşey.

(Sadece içimi döktüm)
    Bunu ben de merak ediyorum. 4 5 yıldır Galaxy S4 kullanıyorum. Ekranı kırıldı vs. Yeni bi telefon lazım. İş yerinde bi dangalak var, tuvalete giderken bile oyun oynayarak gidiyor. Ben ne oyun oynarim ne lüx bi beklentim vardır. Birkaç bankacılık uygulaması hepsiburada ve kitapyurdu, ufak tefek birkac program daha, o kadar. Sosyal medya uygulamaları bile kullanmıyorum. Şimdi ben hakikaten 2500 lira falan mı vermeliyim telefona? Aylık gelirin yarısını telefona vermek bana da mantıklı gelmiyor. Hayret ediyorum şu paraları verenlere. Ne için kullanıyorlar ki telefonu?
    Telefon bir oyun aracı değil, bunu herkes bilir fakat elbette oyun da oynanır ve oynanacaktır, lakin 1000TL verilen telefonla da oyun oynanabilir. Burada yanlış olan telefonlarla yapılanlardan ziyade telefona verilen paralar, 2000TL o kadar kolay söyleniveriyor ki, ucuzluk algısıyla sunuluyor adeta. Adam telefonun ismine "mini" demiş "lite" demiş küçültmüş küçültmüş sonra 3000TL fiyat biçmiş. Gerçekten üzülüyorum...
  • 2k'ya P20 lite alanlarin gozu yasli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mahalle abisi gibidir amazon. Ortalıkta çakallar dolaşır, üç beş hareket yapar adamım diye gezinir. Ta ki amazon hayırdır diyene kadar.
  • Huawei Türkiye garantili mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Piyasadan çok da ucuz değil gibi

• Beyler bu fiyata honor play var daha iyi gibi sizce hangisi

• quote:

Orijinalden alıntı: tur1st

2k'ya P20 lite alanlarin gozu yasli
    11.11 de almıştım ben arada ne fark var acaba
  • tur1st kullanıcısına yanıt
    :) ben pişman değilim 1995e lite alanlardanım.arada 284 lira fark var onu n’apcaz?

• adem_2c kullanıcısına yanıt
    P20 daha ince hafif kibar,mate in pil kapasitesi az daha yüksek sar değerinde Mate iyi.p20 az daha hızlı mate oreo 8.1 litre ise 8.0. Mate bir kaç ay sonradan çıkmış.300 fazlaya gerek Yok hocam rahat olun.Sonuçta mate in üstüne 300 daha koy mate’den de daha iyisini al.bu işler böyle :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nicocobretti37 -- 24 Kasım 2018; 18:12:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rakipsiz89

Huawei Türkiye garantili mi ?
    Bu konu hakkında bilgisi olan cevap verebilirmi ilk defa sipariş vereceğim müşteri hizmetlerini aradım ama 2 yıl Amazon garantili diyor sonrasında ithalat eden firma dedi yani ithalatçı garantili mi olmuş oluyor.

• garanti konusu yazmıyor
  • uthec_ U kullanıcısına yanıt
    Gercekten fark etmemistim.
    Huawei garantili yazmiyor. Aldik ama.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Limit olsa almistim sekli hosuma gidiyo huawilerin

• Tr garantili olsa yazardı bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • honor play var 2300 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluemoon

Gercekten fark etmemistim.
    Huawei garantili yazmiyor. Aldik ama.

iptal edin
    sıkınti büyük

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Al, kutuya bak garanti sorgula olmadı iade et sıkıntı nerede, iki üç iadem oldu sıfır sıkıntı..

• Dün bekledik bekledik düşmedi. N11den aldik 2450₺ye. Bugün mü yapılır amazon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrecan1907 -- 25 Kasım 2018; 22:41:53 >
  • müşteri hizmetleri ile görüştüm ama net bilgiye sahip değiller. alıp iade etmeye değer bence. kontrol edip ilanı güncelleyecekleri belirttiler ama o zaman cihaz kalmaz.
  • Yargı dağıtıyor ne demek

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.