Şimdi Ara

★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★ (99. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.101
Cevap
103
Favori
679.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bana kalırsa yazılımla ilgili bir durum çünkü bildirim paneli dışında görmedim böyle bir şey ve çokta dert etmedim ben zararı yok sonuçta. Kendi telefon içinde arama ekranındaki arka plan renklerinden başta şüphelendim bende ama o da uygulamaya özgü bir şeymiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: romeo333

Yok hocam buyur

Burda olmuyor zaten galeride çekip atarmısınız aynı şekilde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: can_gul_

Bana kalırsa yazılımla ilgili bir durum çünkü bildirim paneli dışında görmedim böyle bir şey ve çokta dert etmedim ben zararı yok sonuçta. Kendi telefon içinde arama ekranındaki arka plan renklerinden başta şüphelendim bende ama o da uygulamaya özgü bir şeymiş.
    Dün teknosa mağazasına gidip ürünleri inceledim mate 20 lite p20 lite hatta p smart2019 da dahil hepsinde bu sorun mevcut belki de yazılımsal bir durum bu, cihazı kvk ya götürdüm oradaki teknisyen de bu sorunun elimizdeki cihazlarda da mevcut fakat değişim için uygun görülen bir sorun olmadigi bize bildirildi dedi ürün daha yeni fix smarta gönderip değişim istemeyi düşünüyorum ama yeni üründe de olacağından şüpheliyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: romeo333

Yok hocam buyur

Bu sorun daha çok galeri ve benzeri uygulamada mevcut. Site içerisinde iken bende denedim şimdi dalgalanma değil de titreme oluyor ama parlaklığı kisicna düzeliyor normal kullanım da zaten sorun yaratmıyor hic

• Arkadaşlar telefonun bilmemneresine girip ekran görüntüsü alıp ışığı fulleyip bilmem nereden bilmem kac derecelik açıda bakılınca dalga yapıyormuş telefon. Sayfalardır bu konuşuluyor. Sizce de biraz saçma değil mi bu olayın bu kadar abartılması? Yanılıyorsam söyleyin lütfen bir tek ben mi böyle düşünüyorum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 5burak5 -- 22 Şubat 2019; 14:6:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 5burak5

Arkadaşlar telefonun bilmemneresine girip ekran görüntüsü alıp ışığı fulleyip bilmem nereden bilmem kac derecelik açıda bakılınca dalga yapıyormuş telefon. Sayfalardır bu konuşuluyor. Sizce de biraz saçma değil mi bu olayın bu kadar abartılması? Yanılıyorsam söyleyin lütfen bir tek ben mi böyle düşünüyorum?
    Arada sırada sayfaya giriyorum bi güncelleme veya ne bilim farklı bi bilgi var mı diye, ama sürekli aynı muhabbet dediğin gibi.

• Arkadaşların dediği doğru çıktı ama ben ne zaman galeriye girip yüksek parlaklıkta bildirim panelini aşağı çekerim o dalgalanmayı görürüm orası muamma beni rahatsız etmedi gerçi sizleri bilmem

• Benim telefonumda bu dalgalanma mevcut ama kullanım senaryomda olan bir şey değil. Ondan dolayı rahatsız etmiyor ve kimseyi de etmez.
    Söyle başka bir sıkıntı var, kullanımdan sonra son kullanılanlara girip rami boşaltmak istediğimde genelde YouTube'tan en son çıktığım ekranı 1 sn'den bile kısa olabilir şekilde anlık beliriyor. Bunu YouTube a tekrar girerek yok edebiliyorum tam cozemesem de kapatıp açarsam da gidiyor vs vs. Ama bu da kullanım senaryomun içinde olan ama rahatsız etmeyen bir durum.
    Önceden bahsedilip konuda iade etmiş olan arkadaşlar var. Ekran otomatik ayarda değilse, farklı uygulamalarda dolaşırken ekranın kendini uyarlamaya çalışması durumu can sıkıcı kesinlikle. Bunu da ekranı otomatiğe alarak çözüyorsunuz. Ekran otomatikte iken uyarlama gidiyor. Ama ekranı otomatikte kullanmamda bir sakınca yok. Alışıyorsun...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler %2 de kapaniyor telefon. Sarjin bitis suresi normal. Neden olabilir ilerde sorun teskil eder mi garantiye gotureyim mi?

• 64 GB Mate 20 Lite ile 64 GB P20 Lite arasında ne fark var arkadaşlar?
    Düz P20 Lite yerine Mate 20 Lite alırsan kullanımda çok bir şey farkeder mi?
  • Arkadaşlar youtube'dan ekran parlaklığı en yüksek seviyede bir video izlerken whatsapp'tan ve gmail'den art arda bir bildirim geldiğinde, bildirim panelini sağ işaret parmağınızla aşağı çektiğinizde sizin de ekranın sol üst köşesindeki saatin ortasındaki iki noktanın alttaki noktası hafif soluk çıkıyor mu? Yalnız ekranda kırmızı tonlarında bir video görüntüsü olması gerekiyor, videonun sesi tam orta düzeyde açık olacak, önce whatsapp sonra gmail bildirimi gelecek, bildirimi sağ işaret parmağınızla aşağı çekeceksiniz ama telefon sol elinizde olacak. Böyle yapınca bendeki nokta azıcık soluk çıkıyor. Bunun dışında normal. Lütfen siz de dener misiniz? Sizce telefonu iade etmeli miyim? Çok canım sıkıldı. :D :)
  • quote:

Arkadaşlar telefonun bilmemneresine girip ekran görüntüsü alıp ışığı fulleyip bilmem nereden bilmem kac derecelik açıda bakılınca dalga yapıyormuş telefon. Sayfalardır bu konuşuluyor. Sizce de biraz saçma değil mi bu olayın bu kadar abartılması? Yanılıyorsam söyleyin lütfen bir tek ben mi böyle düşünüyorum?
    Hocam beni rahatsız etmiyor zaten. Yardımlaşma açısından önemli. Ben diyorum ki dalgalanma her telefonda var. Neredeyse bütün teknoloji marketlerini gezdim denedim. Bazı arkadaşlar diyor bende olmuyor. Ya bakmadan yazıyorlar yada bizim neyi denediğimiz bilmeden yazıyorlar. Zira bir kişi bende oluyor diyip diğer kişi bende olmuyor demesi insanlarında şüphelendiriyor. Acaba diyor benim telefonda mı birşey var. Önceki sayfadada yazmış bir arkadaşımız bu nedenle servise vermeyi düşündüğünü. Servisten gelecek telefon aynı yine zaten. Boşu boşuna telefonsuz kalacak bu süre zarfında. Bunun için bakmadan bende yok demek yanlış.

• Tek bir kişiyi düşünerek söylediğim bir durum değildi zaten ya. Ama bütün teknoloji marketlerini gezip bunu kontrol etmekte ne bileyim yani... :D
    Güncelleme neden gelmedi hala ya. Bana biraz daha erken geliyor güncellemeler sürekli kontrol ediyorum 9.0 gelmedi hala.

• quote:

Tek bir kişiyi düşünerek söylediğim bir durum değildi zaten ya. Ama bütün teknoloji marketlerini gezip bunu kontrol etmekte ne bileyim yani... :D
    Güncelleme neden gelmedi hala ya. Bana biraz daha erken geliyor güncellemeler sürekli kontrol ediyorum 9.0 gelmedi hala.
    Yakınımda büyük bir avm var hepsi içinde zaten yan yana mağazalar. Carrefoursa'da ki telefon dahil inceledim
  • Paetzold kullanıcısına yanıt
    Bende eski telefonumda Bluetooth kulakliktan müzik dinlerken cizirdama problemi vardı. Tek tek gidip mağazalardaki telefonlara kendi kulaklığımı bağlayıp, Bluetooth ile müzik atıp dinleyip test ediyordum. Beterin beteri var 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Bende eski telefonumda Bluetooth kulakliktan müzik dinlerken cizirdama problemi vardı. Tek tek gidip mağazalardaki telefonlara kendi kulaklığımı bağlayıp, Bluetooth ile müzik atıp dinleyip test ediyordum. Beterin beteri var 😂
    Başa gelince insan deniyor hocam
  • NerdStark kullanıcısına yanıt
    Bütün cihazlarda artık o şekilde cihaza zarar vermemek için kapanıyor batarya zayıf dedimi şarja takın ısrar etmeyin

• F-138 kullanıcısına yanıt
    Tamamdir hocam tesekkurler.

• quote:

Yepyeni bir cihazda böyle bir sorun olunca haliyle insanlar da endişe ediyor veya canları sıkılıyor. Yine de bu kadar konuşulmasını ben de garip buluyorum. Ne zaman konuya girsem aynı mesajlar...

Yüksek parlaklıkta fotoğraflar içinde gezinirken veya galeriyi görüntülerken bildirim çubuğunu aşağıya çektiğim zaman telefonumda hiçbir dalgalanma olmuyor. Cihazı Vodafone'dan aldım ve burada bahsi geçen sorunların hiçbirini yaşamadım. Az önce yine denedim, yine sorun yok.

• Aynen bende de öyle. Biz yine de kimsenin sorun yaşamamasını dileyelim...

• 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.