Şimdi Ara

★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★ (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.101
Cevap
103
Favori
679.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: e.Baykara

Arkadaşlar mate 20 lite aldım sonunda.

Şarj konusunda şuan biraz hızlı gidiyor gibi geldi.

Arka plan otomatik değişiyor 5 dakikada bir bunun bir etkisi olabilir mi? bu özellik şarj yer mi?

Birde kilit kapağı devamlı guncelleniyor bunu nasıl kapatabilirim?
    Hayırlı olsun kaça aldınız
  • Merhaba arkadaşlar, 2500 lira bütçem var ve huawei marka telefon almayı düşünüyorum. Samsung'dan geçiş yapacağım. Arayüz olarak hoşuma gitti, çevremde de huawei kullanan herkes genel olarak memnun. Mate 20 lite modelini almak istiyorum. Genel olarak sosyal medyada takılıp dizi izliyorum. Arada da pubg oynuyorum. Telefon bu yönlerden beni memnun eder mi? Yoksa başka bir modele yönelmemi mi tavsiye edersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: can_gul_

Merhaba,
    bende telefonu alalı 3 4 ay oluyor. Bahsedilen sorunların bir çoğunu yaşamadım. Sadece beyaz arka planda bildirim çubuğunu çekince gelen gölge oluyor onu da burada okuyunca denediğimde fark ettim. Fakat çokta takılması gereken bir problem değil bence.

Ben son zamanlarda ekran koruyucu bakıyorum fakat bulamıyorum. Bulduklarımda da hep hava kabarcıkları kalıyor. En son aldığımda ise ortası çok güzel oturdu fakat kenarları yapışmadı. eğimli ekran olduğu için böyle olduğunu öğrendim.
    Aliexpress' den 3D ekran koruyucu yazanlardan aldım bir ara ama onlarda da kenarlıklarındaki siyah yerleri ekranın kenar kısımlardaki görüntüyü kapatıyordu o yüzden çıkarttım onu da.

Bu telefona uygun ekran koruyucu nerede bulabilirim. Mümkünse uygun fiyatlı arıyorum aliexpressten bakıyorum ama ekranı kapatır ya da 3D değil diye emin olamıyorum. Önerisi olan var mı?
    Ya bu sorun yüzünden garantiye verdim değişim yapıldı yeni üründe de aynı sorun var. acaba herkeste mi bu ekrandaki dalgalanma sorunu mevcut

• quote:

Orijinalden alıntı: hayallerde

Ya bu sorun yüzünden garantiye verdim değişim yapıldı yeni üründe de aynı sorun var. acaba herkeste mi bu ekrandaki dalgalanma sorunu mevcut

Alıntıları Göster
    Ben telefonu almadan teknoloji magazalarında denedim hepsi aynı. Dalgalanma tüm telefonlarda var. Gidip deneyebilirsiniz isterseniz sizde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Paetzold

Ben telefonu almadan teknoloji magazalarında denedim hepsi aynı. Dalgalanma tüm telefonlarda var. Gidip deneyebilirsiniz isterseniz sizde.

Alıntıları Göster
    Benim telefonda yok

• Arkadaşlar merhaba. Ekrandaki uygulamarı gizleyebiliyormuyuz.
    Mesela bende oyun var bi kaç tane yeğen eline aldımı şarjı bitirmeden vermiyor.
    Gizleyebilirmiyim bu uygulamaları. Bulamadım ayarlarda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: romeo333

Benim telefonda yok

Alıntıları Göster
    İthalatçı ise olmayabilir. Ama her telefonda var ben gidip tek tek denedim mağazalarda.

• telefondaki adım sayar doğru saymıyor.10 adım atıyorum 30 sayıyor
  • Arkadaşlar Merhaba
    Dün itibari ile Mate 20 Lite alarak aranıza katılmaktayım.
    Dün güncelleme yaptım .139 sürümü yüklü, Bir şey dikkatimi çekti ben türkcell hat kullanıyorum. Ayarlar, Mobil ağlar da 4.5G /3G /2G seçenekleri vardı güncellemeden sonra bu seçenekler gitti.
    Vodafona hat takayım dedim onda 4.5G Aktif et diye seçenek var. Sanırım türkcell' e özel bir sorun.
    Bu Sorunu başka yaşayan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: romeo333

Benim telefonda yok

Alıntıları Göster
    Üst sekmeyi asağıya çekince parlaklığı son ayara getirir misiniz o zaman belirginleşiyor dalganlanma ve titreme
  • Arkadaşlar 2000 bandında oynadığım zaman geçirmelik bir pubg var onu oynatsın kamerasi sosyal ağlara atarken işimi görsün diyorum bütçem 2000 maks gm9 pro mi8lite psmart2019 ve mate20 lite ithalatcı garanti arasında kaldım önceliğim gm9 pro veya mate 20 lite ithalatcı garantili sizin yorumlarınız neler?
  • Merhaba arkadaşlar,

Bu telefon ile NFC üzerinden temassız ödeme yapabiliyor musunuz ?
    GSMArena'da NFC desteği için kafa karıştırıcı bir seçenek yazılmış o yüzden kullananların geribildirimine ihtiyacım var.

Teşekkürler
    https://www.gsmarena.com/huawei_mate_20_lite-9284.php
  • YEK1907 Y kullanıcısına yanıt
    Türkiye garantili cihaz Garanti bankası üzerinden yapabiliyorum.
  • Millet o kadar memnunki sorulara cevap verecek vakitleri bile yok sanki
    Kendimiz bulalım çaremizi madem
  • Hocam privatespace diye bir ozellik var bir parmak tanimlatin kullanmadiginiz o parmak ile kilit açınca sanki sıfırdan kurulmuş gibi açılıyor misafir modu gibi bir sey onu deneyin ben onu kullaniyorum coluk cocuk icin.

• quote:

Orijinalden alıntı: e.Baykara

Neden imkan yok ki? Hepsiburada.com dan aldım. herhangi bir problem olursa evimden hepsiexpress kargo ile alıyor tamire gönderiyor geri getirip bırakıyor. Bence aldığınız yer önemli.
    Aldığım yer N11 de bir mağaza ise, bu mağaza Türkiye'nin neresinde ise oraya göndereceğim, orası da yetkili teknik servis nerede ise oraya gönderecek, yetkili teknik servis ürünü ne zaman tamir ederse tekrar N.11 deki mağazaya gönderecek, N 11 deki mağaza da ürünü tekrar bana yani Eskişehir'deki adresime kargo edecek, ve ben bu zaman içinde telefonsuz kalacağım.
    Ama yaygın yetkili teknik servis ağı var, ve buda benim yaşadığım şehirde ise, bu defa kendi elimle götüreceğim, belkide başında bekleyip hemen veya en geç bir gün sonra alacağım, sizce hangisi makul.

• YEK1907 Y kullanıcısına yanıt
    NFC sadece LX1 modelde var, LX2 ve LX3 modelde yok hocam. Huawei Türkiye garantili olanlarda da, ithalatçı garantili olup LX1 olanlarda da nfc var yani. Mesela bendeki ithalatçı garantili dual sim lx1

★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yusuf1653 -- 21 Şubat 2019; 17:30:37 >
  • hayallerde H kullanıcısına yanıt
    Yok hocam buyur

• Paetzold kullanıcısına yanıt
    Bende de yok titreme falan Huawei tr garantili cihaz 11.11 de aldım.

• Bende de yok 11.11 amazon dan aldım

• 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.