Şimdi Ara

★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★ (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6.101
Cevap
103
Favori
679.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kulaklığı taktıktan sonra , AYARLAR > SES > HUAWEI HİSTEN SES EFEKTLERİ > ÇIKIŞ SESİ > DOĞAL

Bu ayarı yaptınız mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf1653

yani ikinci simi zaten sd kartın yuvasına takıyorsunuz başka yer yok ki bu artık kullanıcının vereceği bir karar. ikinci simi takabilmek mi istiyor, yoksa sd kart mı takmak istiyor.

çift hatlar daha fazla arıza neden versin onu biraz açarsanız sevinirim.
    Çift sim kartların sorun çıkardığını ben söylemiyorum web üzerindeki yazılanlar
    Daha öncede mate 20 lite hakkında bilgim yok bilgisi olan paylaşımda bulunsun diye buraya yazdım
    Sorun çıkarıp çıkarmadığını biliyor olsan zaten yazmam ve sormam bile anlaşılan telefonu kullanan arkadaşlardan faydalı bir paylaşım olmayacak

Bu arada Doğubank kvk'ya gittim Türkiye garantili telefonlar kesinlikle 1 simli dedi 2 simli olanların tamamı ithalatçı garantilidir dedi

• Arkadaşlar sol üstteki ortadaki işaret nedir yeni çıkmaya başladı kaldıramadım

★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • farukman F kullanıcısına yanıt
    Veri tasarrufu açık

• Arkadaşlar cihazı almayı planlıyorum ancak fiyat olarak 2.000 TL'den fazla vermek istemiyorum. 2.050 TL bandına ithalatçı garantilileri mevcut, Hepsiburada'da Huawei Türkiye Garantili Huawei'nin kendi cihazı 2.499 TL arada 500 TL var. 500 TL ekleyerek Xiaomi tarafında 2500 TL'ye Pocophone F1 alabiliyorum yada Kirin 710 işlemci ve GPU'sunu ezebilecek güçte Meizu X8 6GB RAM ve 128 GB var 2.199 TL'ye Meizu TR garantili olarak. Sizce ne yapmalıyım ? İthalatçı garantisini çok kötüleyende var memnun kalanda, mate 20 lite yorumlarını okuyunca çoğu yerde sayı azda olsa sıkıntı yaşayanlar olmuş.

a) 2.000 TL'ye İthalatçı garantili Huawei Mate 20 Lite Almak
    b) 2.499 TL'ye Huawei TR garantili Huawei Mate 20 Lite Almak
    c) 2.199 TL'ye Meizu TR garantili Meizu X8 Almak (6G Ram SD 710 ve Yüksek GPU İşlemci)
    d) 2.450 TL'ye İthalatçı garantili Xiaomi Pocophone F1 Almak

sizin seçiminiz ne olurdu, DM atabilirsiniz nedeniyle beraber, tavsiyelerinize açığım :)

Ek olarak, kimisi telefonun kamerasına aşık olurken, kimisi sövüyor. Bi' standartı yok sanırım. Genel memnun kalınan ve benim içinde çok önemli olan şey batarya performansı. Bu gün mağazalarda kıyasladım Xiaomi'nin arayüzü aşırı dandik ve çocuksu geldi. Ancak Huawei arayüzü gerçekten dikkate şayan ve oturaklıydı. Android 9 Pie ve EMUI 9.0 şu an beta sürecindeymiş onunda gelmesiyle telefonun daha da güçleşip stabil hale geleceğini düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sysarchitect -- 16 Şubat 2019; 1:11:48 >

• Geçen hafta kardeşime Huawei Türkiye garantili, mağazadan 2350 ye aldık. Kardeşim telefondan memnun. Bataryası efso olmuş bitmek bilmiyor.
    Alacağın cihazı telefon niyetine kullanacaksan Huawei , Konsol niyetine kullanacaksan F1. Poco da ram ve işlemci var gerisi yok zaten, ona telefon denemez.
  • Arkadaslar Selamün aleyküm,,
    Umarı Konuyu doğru yere Yazıyorumdur vaktinizi aldığım için kusura bakmayın,
    Geçen hafta sonu Huawei mate 20 lite aldım dün akşam telefonumla bur arkadasımın p20 lite ile kameralarını karşılaştırdım
    Bariz olarak benımmkamera onunkundan bıraz daha az net idi heleki fotoyu çekip kameradan galerıyı goruntulemek ıcın acınca foto parlıyor olan netlık bıraz daha bozuluyordu sonra Baska Bı arkasımın mate 10 lite ile cektım kıyas kasım yıne aynı sonucu aldım bariz fark var, aranızda kamera İle ıkgılı bor tecrübesi olan varsa ne olur cevabı İle bana yardımcı olsun bır adette resim ekliyorum saygılar tesekkurler

• Dün itibari ile mate 20 lite alındı j7 telefon cöpten farkı yokmuş:)

• Herkese günaydın. Telefonu alalı 4 gün oldu. Huawei Türkiye garantili. Mediamark'tan... Ne yazık ki bende de en çok görülen iki sorun söz konusu:

1-Whatsapp bildiriminin ekran kilitliyken gelmemesi
    2-Ghost screen

Whatsapp konusunda ne yaptıysam olmadı. Yabancı siteleri bile araştırdım. Olmuyor, olmuyor. Uygulamanın bütün ayarlarını tek tek denedim, olmadı. Uygulamayı kaldırıp kurdum olmadı. Pil ve güç seçenekleri ile ilgili, bildirimler ile ilgili, yüz kilidi ve bildirim seçeneği ile ilgili, ağ ayarları ile ilgili bütün ama bütün seçenekleri denedim, olmadı...

Ghost screen olayını çok dert etmiyordum. Çünkü zar zor belli oluyordu. Çok dikkat etmen gerekirdi görmek için. Ama bu whatsapp olayı ile birleşince iade ihtimali tavan yaptı şu anda. Şikayetvar'da bir sürü bunla ilgili şikayet. Birisine tenezzül edip cevap vermemişler.

• refikilhan kullanıcısına yanıt
    N11 veya başka siteleri bilmiyorum. Çift hatlı tek hatlı onu da anlamam. Size yardımcı olmak amacıyla kendi deneyimlerimi paylaşmak istedim. Telefonu Vodafone bayiisinden aldım. Tabii doğal olarak diğer telefonlara göre biraz daha pahalıya geldi. Telefon tek hatlı ve nfc var. Bu başlık altında yaşanılan hiçbir sorunu yaşamadım. Tek tek anlatmak istemiyorum ama sorun yaşayan arkadaşlarımız olduğu gibi yaşamayan da bir çok arkadaşımız var. İthalatçı garantili telefon olayı ortamı biraz karıştırdı sanıyorum. Yine de tam olarak sebebi budur diyemem. Cihazdan aşırı derecede memnunum ve keyifle kullanıyorum. Şarjı olsun, ekran kalitesi olsun, cihazın görüntü kalitesi olsun herşeyiyle beni tatmin ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: refikilhan

Arkadaşlar, dün akşam eşim için N.11 den satın tek sim kartlı Türkiye garantili olanını satın aldım, sanırım yarın gelecek, ama ben yorumları okuyunca tereddüt etmeye başladım, sizce iademi
    etsem ?
    Bu gün iade ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: refikilhan

Bu gün iade ettim

Alıntıları Göster
    dün vodafone bayisinde çalışan arkadaşımdan gittim aldım bende bu söylenen sorunları henüz yaşamadım umarım yaşamam telefonu dün açtım %63 idi suan %30 daha o kadar detaylı kullanmama rağmen banamısın demedi bende son derece memnunum umarım bu memnuniyetim devam eder.
  • daha önce tüm telefonlarımda spigen kılıf kullandım ancak şuan mate 20 lite için spigen kılıf hiçbir yerde yok..
    iyi koruyan ve kaba olmayan kılıf önerilerinizi yazarsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: laedri81

Herkese günaydın. Telefonu alalı 4 gün oldu. Huawei Türkiye garantili. Mediamark'tan... Ne yazık ki bende de en çok görülen iki sorun söz konusu:

1-Whatsapp bildiriminin ekran kilitliyken gelmemesi
    2-Ghost screen

Whatsapp konusunda ne yaptıysam olmadı. Yabancı siteleri bile araştırdım. Olmuyor, olmuyor. Uygulamanın bütün ayarlarını tek tek denedim, olmadı. Uygulamayı kaldırıp kurdum olmadı. Pil ve güç seçenekleri ile ilgili, bildirimler ile ilgili, yüz kilidi ve bildirim seçeneği ile ilgili, ağ ayarları ile ilgili bütün ama bütün seçenekleri denedim, olmadı...

Ghost screen olayını çok dert etmiyordum. Çünkü zar zor belli oluyordu. Çok dikkat etmen gerekirdi görmek için. Ama bu whatsapp olayı ile birleşince iade ihtimali tavan yaptı şu anda. Şikayetvar'da bir sürü bunla ilgili şikayet. Birisine tenezzül edip cevap vermemişler.
    Dediğiniz gibi sorun bende de vardı o yüzden tekrarlayacağım nasıl çözdüğümü. Ayarlar / Uygulamalar ve Bildirimler / Uygulamalar / Whatsapp / Pil / Uygulama başlatma seçeneğini manuel olarak yönetiliyor yapın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Beyaz_Peynir

Kulaklığı taktıktan sonra , AYARLAR > SES > HUAWEI HİSTEN SES EFEKTLERİ > ÇIKIŞ SESİ > DOĞAL

Bu ayarı yaptınız mı?
    Evet. Siz telefonun kulaklığını mı kullanıyorsunuz yoksa başka kulaklık mı?

• slm,https://www.kilifve.com/kiliflar/huawei/huawei-mate-20-lite-kD bu adresdeki kılıflar aliexpresdede var 1,5-2 $ fakat beklemem hemen gelsin dersen kargo dahil 20 tl civarına satın alırsın,ben şeffaf+mavili aldım cok memnunum..
  • Pilavyer kullanıcısına yanıt
    Şuan bu ikilemdeyim

• hayalperestpanda H kullanıcısına yanıt
    yerli yabancı bütün incelemeleri izledim bende ikisi arasındayım bir kere mate 20 lite kamera olarak bayagı bir kötü ama batarya olarak harika mi 8 lite kamera iyi eger güncelleme yapmasanz batarya da iyi ama guncelleme yaparsanz şebeke sorunu oluşuyr ayrıca ekran süresi azalıyor kısaca batarya önemliyse mate 20 lite kamera ve işlemci önemliyse mi 8 lite ben sanırım mi 8 lite alacağım 500 tl daha ucuz olması var tabiki
  • refikilhan kullanıcısına yanıt
    İade etme sebebiniz nedir

• 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.