Şimdi Ara

★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★ (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.101
Cevap
103
Favori
679.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ONUR-40

Hocam cihazı nereden almıştınız siz

Alıntıları Göster
    Amazon. Com. Tr den

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel bir ekran koruyucu önerebilecek var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: GKHN1905

Amazon. Com. Tr den

Alıntıları Göster
    Bende amazondan aldım büyük ihtimal benzese vericek sd kart hatası henüz takmadim sd kart ama bu hatayı alan bir arkadaş servise göndermis ve sıfır cihaz göndermişler geri

• Arkadaşlar herkese merhaba,

Bugün mate 20 lite modelinden aldım gerçek anlamda çok memnunum ama tek bir sorunum var başınıza gelen bir sorun mu bilmiyorum yardımcı olabilirsiniz özel mesaj falan atarsanız çok sevinirim.

Telefonun parlaklığını ortalama olarak %50 parlaklikta falan kullanıyorum. Otomatik parlaklık ayarini da kapattım ama mesela whatsappa giriyorum ekran parlaklığı otomatik düşmeye başlıyor çıkıyorum uygulamadan ana ekrana dönüyorum parlaklık artiyor. Uygulama geçişleri arasında (WhatsApp Google Chrome instagram vs.) Parlaklikta degisimler oluyor. Kronik bir sorun mu diye düşündüm ama ana ekrana geçince parlaklık duzeliyor. Başına gelen arkadaşlar varsa mesajini ve önerilerini beklerim.

Teşekkürler

• cihaza telefon kılıfı bakıyordum, huawei mate 20 lite diye aratınca anahtar kelimelerden dolayı p 20 lite ya da mate 10 lite olanlar da çıkıyor sonuçlara, ve ciddi bir kısmında mate 20 lite olmuyor. vakit ayırıp aradım. bir kaç seçenek buldum. iki farklı kılıf siparişi verdim.

linkleri yeni sekmede açın.

şeffaf köşeleri kalın silikon kılıflar
    link 1
    link 2
    link 3 (bundan 1 tane aldım)

şeffaf silikon kılıflar
    link 1
    link 2

delikli plastik kılıf
    link 1 (bundan 1 tane aldım)

magnetic araba tutacağı uyumlu, rahat tutmak için yüzüklü kılıf
    link

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reisiflamingo -- 2 Aralık 2018; 14:5:52 >

• başlangış ekranındayken ekranı aşağı kaydırınca çıkan bi şeyler arama alanını kapatmak mümkün mü?
  • emirhan23 E kullanıcısına yanıt
    Nereden almıştınız hocam telefonu

• quote:

Orijinalden alıntı: EaqLeEye

Arkadaşlar herkese merhaba,

Bugün mate 20 lite modelinden aldım gerçek anlamda çok memnunum ama tek bir sorunum var başınıza gelen bir sorun mu bilmiyorum yardımcı olabilirsiniz özel mesaj falan atarsanız çok sevinirim.

Telefonun parlaklığını ortalama olarak %50 parlaklikta falan kullanıyorum. Otomatik parlaklık ayarini da kapattım ama mesela whatsappa giriyorum ekran parlaklığı otomatik düşmeye başlıyor çıkıyorum uygulamadan ana ekrana dönüyorum parlaklık artiyor. Uygulama geçişleri arasında (WhatsApp Google Chrome instagram vs.) Parlaklikta degisimler oluyor. Kronik bir sorun mu diye düşündüm ama ana ekrana geçince parlaklık duzeliyor. Başına gelen arkadaşlar varsa mesajini ve önerilerini beklerim.

Teşekkürler
    Bilgisi olan yok mu?

• reisiflamingo kullanıcısına yanıt
    bende uyuz oluyorum kapatamadim bulamadim umarim vardir

• farukman F kullanıcısına yanıt
    Gittigidiyor'dan almıştım Hocam
  • EaqLeEye E kullanıcısına yanıt
    Mesajınızı okuduktan sonra denedim fakat böyle bir sorunla karşılaşmadım. Tekrar yapmayı deneyin Hocam.
  • reisiflamingo kullanıcısına yanıt
    O kısmı kapatamıyoruz diye biliyorum ama sadece kamaranın olduğu bölmeden ekranı aşağı çekerseniz açılıyor. Telefonun search bölümü olarak geçiyor. Çentiklerden çekerseniz bildirim çubuğu açılıyor.
  • Google asistan kullanan var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • EaqLeEye E kullanıcısına yanıt
    Ben denedim öyle bir problem olmuyor yüklemiş olduğun herhangi bir uygulamadan kaynaklanabilir.

Bir format atmayı denemelisiniz bence

ekranın herhangi bir yerinden aşağı çekince de çıkıyor. dediğiniz gibi bildirimler için tam tepeden çekmek gerekiyor. search kısmını kapatabilsek iyi olurdu.
    ekranın herhangi bir yerinden aşağı çekince de çıkıyor. dediğiniz gibi bildirimler için tam tepeden çekmek gerekiyor. search kısmını kapatabilsek iyi olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: grolof

Ben denedim öyle bir problem olmuyor yüklemiş olduğun herhangi bir uygulamadan kaynaklanabilir.

Bir format atmayı denemelisiniz bence
    Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: emirhan23

Mesajınızı okuduktan sonra denedim fakat böyle bir sorunla karşılaşmadım. Tekrar yapmayı deneyin Hocam.
    Teşekkürler

• Bendede güncelleme görünmedi, sonunda. Firmware finder adlı uygulama ile Manuel olarak güncelledim. Şu anda yüklüyor.
    Play store den yükleyebilirsiniz. Kullanışını googleden resimli yada video şeklinde bulabilirsiniz.
    Daha sonraki güncellemelerde veya Garanti konusunda herhangi bir problem olmuyor
    ★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grolof -- 3 Aralık 2018; 9:31:23 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar... Telefonunda Ghost Screen hatası ile karşılaşan oldu mu?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.