Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: riza_azir Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 20 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı, 16 Mobil Kullanıcı ( 16 Mobil Cihaz )
4.776
Cevap
132
Favori
513.008
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Huawei >> ★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    135 Mesaj
    Arkadaşlar düzeltme yapıyorum bildirim panelini indirip ekran görüntüsünü alınca dalgalanma devam ediyor ;) bildirim panelini indirince ekran görüntüsünü ekran görüntüsü al yazısına tıklayıp alıyordum olmuyordu şimdi ses kısma ve ekran açma tuşuna aynı anda bastım ekran görüntüsü Aldım galeriye girip baktım fotoya ve dalgalanma var . Ama benim için önemli bir sorun değil kafaya takmaya gerek yok :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: F-138

Bendede 137 güncellemesi yüklü ancak dalgalanma var
    Vidyo yu attım. Parlaklığı sona alıp izleyin

https://youtu.be/fs0-_ccKwBE
    Hocam kafaniza takiliyorsa bu durum gidip teknoloji mazagalarina inceleyebilirsiniz mate 20 lite telefonlari. Hepsi bu şekilde. Dun en son mediamarkt girdim satış danışmanı görevli arkadasla muhabbet ettim onada gosterdim dalgalanma olayını. Valla gardasim en pahalisinida alsan hepsinde birsey çıkıyor dedi

|
    |

• Teğmen
    135 Mesaj
    Arkadaşlar düzeltme yapıyorum bildirim panelini indirip ekran görüntüsünü alınca dalgalanma devam ediyor ;) bildirim panelini indirince ekran görüntüsünü ekran görüntüsü al yazısına tıklayıp alıyordum olmuyordu şimdi ses kısma ve ekran açma tuşuna aynı anda bastım ekran görüntüsü Aldım galeriye girip baktım fotoya ve dalgalanma var . Ama benim için önemli bir sorun değil kafaya takmaya gerek yok :)

|
    |

Ben tarifemden memnunum hocam. Aralarında anlaşmazlık var diye tt yi suçlayamamki.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    farukman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1136 Mesaj
    Nasıl beyler vaziyet?Maşallah diyelim :)

• Binbaşı
    1424 Mesaj

İyi gidiyor ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F-138 -- 27 Ocak 2019; 15:41:35 >
    |
    |
    derebeyi01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    365 Mesaj

Arkadasimla ayni yerden aldigimiz ayni telefonlari ayni ekran ayarinda test ettik cok azda olsa ton farki var(not:onda kirilmaz cam var ekranda) rahatdiz edicek bir fark deil hatta tek telefonda anlamazsiniz bile..

|
    |
    farukman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ekran rengi farklılığı konusundaki soruma cevap yazdığınız için teşekkürler arkadaşlar. Sanırım ekranların renk farklılığı üretime göre değişiyor ama bunu test etmek için birden fazla telefonla denemek lazım o da benim için zor çünkü etrafımda bu telefonu kullanan kimse yok. sorun olmadığını kabullenip devam edeceğim :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    785 Mesaj
    Herkese merhabalar. 4 gün öncesinde hepsiburadadan huawei mate 20 lite aldım. Fakat on kamerada porte modu kapalı olmasına rağmen önceki kişi çok net arkadaki kişiler bulanık çıkıyor. Nette bu tarz çok fazla sorun yazan kişi varmış. Konuyla alakalı yardımcı olabilir misiniz? Kronik bir sorunsa hemen iade edeceğim. Teşekkürler.

Xiaomi Mi6 6/128
    12MP Dual Camera | Full HD | 6GB Ram | 128GB Rom | 5.15" | Snapdragon 835 | 4D Body
  • Yarbay
    4211 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: basis35

Çin'den sipariş ettiğim kılıflardan biri bugün PTT kargo ile geldi. 1.10$ fiyatı vardı. Sepette toplam tutardan 2$ sepet indirimi yapılmıştı. Ortalamaya vurunca tanesi yaklaşık 4-5 TL arası geldi. Kargo ücreti yok. N11 de bu modelin 25tl fiyatını gördüm. Diğerleri de gelirse paylaşırım

s

e

Hocam nasıl duruyor telefonda bende gördüm bu kılıflardan sipariş vermeyi düşünüyorum.

• Er
    4 Mesaj
    Bu da benden [simage240 ]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/2243595/e29ce153-eaef-4ad7-be19-1129a90c9726.jpeg[/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkaymsi -- 27 Ocak 2019; 21:18:11 >
    |
    |
  • Yarbay
    5498 Mesaj
    İlk postta NFC yok diyor. Sahiden yok mu?

Bütün yuvaları tam oturuyor. Hiçbir sıkıntı yok.

|
    |
    Paetzold kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    PS4+HUAWEİ MATE20 LİTE+asus tablet
  • Yüzbaşı
    365 Mesaj

Sne-lx1 lx2 lx3 modeli var dunyada satisa cikan lx3 vardi iade ettim nfc yoktu, lx1 aldim nfc var..

|
    |
    El Fuego kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: azizbaris

Herkese merhabalar. 4 gün öncesinde hepsiburadadan huawei mate 20 lite aldım. Fakat on kamerada porte modu kapalı olmasına rağmen önceki kişi çok net arkadaki kişiler bulanık çıkıyor. Nette bu tarz çok fazla sorun yazan kişi varmış. Konuyla alakalı yardımcı olabilir misiniz? Kronik bir sorunsa hemen iade edeceğim. Teşekkürler.
    Kamerayı cok kullanan biri değilim, deneyeceğim bakalım bunu.

Ayrıca kronik bir sorunu var mı?
    Yazılımsal ne tür sorunları var?

Yardımlar için teşekkür ederim

|
    |

Huawei temalara gir oradan edinebilirsin saat üst tarafta olan temaları. Temayı beğenmezsen eğer sen eski temayı geri yap ve Özelleştirme ayarlarından kilit ekranı şeklinden yeni temayı yap. Hem saat istediğin gibi olur hem de tema. Ama tavsiyem sol altta kalsın çok şık duruyor. Ben bu şekil kullanıyorum. Taktir sizin :)
    |
    |
    arastgeldi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    arastgeldi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
haberler
Masal
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
1,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.