Şimdi Ara

★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★ (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.101
Cevap
103
Favori
679.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar telefonu ithalatçı garantili almak mantıklı lı 100-150 fark oluyor
  • Bende aynısını yaşadım kırılmaz camı kaldırdım kendi kutusundan çıkanı taktım düzeldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • M1Abrams kullanıcısına yanıt
    Netflix ayarlardan değiştirebilirsiniz.
    Filmin yanında HD yazısı çıkıyor olmalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tur1st

Netflix ayarlardan değiştirebilirsiniz.
    Filmin yanında HD yazısı çıkıyor olmalı.
    Hocam ayarlardan her şeyi yaptım düzelmedi. Uygulamayı silip tekrar yükleyince düzeldi geldi artık HD logo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DelirteJackson

Arkadaşlar bu cihaz için sizce siyah ve mavi renk nasıl çoğu kişi sanırım mavi renk kullanıyor. Benim de açıkçası siyah hoşuma gitti karayılan gibi maşallah
    Amazondan mavi almiştim iade edince şimdi hb'den siyah sipariş ettim. Dediğin gibi siyah daha güzel geliyor banada. Bugüne kadar hep siyah kullandım telefonları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coalescer

bilmiyorum başkasının başına geldimi ama kutudan çıkan jelatin yerine kırılmaz cam taktırdım. Ekranı tam kaplayan ve kenar kısımlarının siyah olduğu bir kırılmaz cam türü. Bi kaç gün sonra telefonu düz bir zemine bıraktığımda dokunmatik ekranın çalışmadığını ve tepki vermediğini farkettim. Telefonu elime aldığımda hiç bir sorun yokken yere koyduğumda böyle bi sorunla karşılaşmak sensörlerde bi sıkıntı oluştuğu düşüncesine kaptırdı beni. Bi çok uygulamayı sildim telefonu yeniden başlattım ne yaptıysam düzelmedi. Çok fena moralim bozuldu. Sonra verdiğim paraya kıyıp kırılmaz camı söktüm. Herşey normale döndü. Böyle bir sorun yaşayan olursa bilgisi olsun.
    Selam kardeşim
    Bende 11 ocakta Teknosadan aldım ,aldığım gün mahalledeki telofoncudan 10 tl ye kırılmaz cam aldım kendim taktım ,benimki kenarlarda 1 milim boşluk kalıyor,neyse seninde dediğin gibi Candy Crush Soda oynarken masaya bırakınca dokunmatik çalışmıyor,elime alınca çalışıyor ama her zaman olmuyor.Bende fark ettim .Genel olarak çok memnunum ortalama bataryası bana rahat 2 gün yetiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi borcuhan77 -- 26 Ocak 2019; 0:6:19 >

• 6s ten sonra bu telefona geçmek mantıklı mı performans kalite olarak nasıl olur, p20lite yada. Kullananlar yardımcı olurmusunuz. 6 aydır iOS kullanıyorum önceden android kullanmıştım .

• Merhaba arkadaşlar bu konuyu uzun süredir takip ediyordum ve 2 ay öncesinden Media Markt'dan bende bu telefona sahip oldum. Ancak bir sorum olacak. Geçenlerde tekrardan Media Markt'a gitmiştim ve standta duran mate 20 lite telefonlarin ekran parlaklıklari benim telefonumdan daha fazla beyaz renkte ve canlı olduğunu farkettim ve parlaklıklari full yaptım karşılaştırdim. Benim telefonumun daha sarı bir ekrana sahip olduğunu veya dönüştüğü belli oluyordu açık şekilde. Bu durumu orada görevli bir arkadaşa danıştım o ise bana bunun bir sorun olmadığını, stand da duran telefonlarda demo yüklü olduklarını ve bu yüzden ekran parlaklıkları daha beyaz ve canlı olduğunu söyledi, ayrıca yazılımlardan da farkedebilirmiş. Huawei müşteri hizmetleri ile de bu durumu konuştum onlar da aynı şeyi söyledi ancak yinede emin olamadım. Fotoğraf ekliyorum siz ne düşünüyorsunuz? Sizce telefonu servise göndermeli miyim? Renk modu ve sıcaklık menüsü ayarları da aynı bu arada. ★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkaymsi -- 26 Ocak 2019; 1:25:59 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Ilk okudum goz konforudur fark die dusundum, bikac saat sonra arkadasimin telefonu ile benim teli yanyana koyup ayni testi yapacagim sonrada hafta sonubavm. De karsiladtircam bende merak ettim..?!

• quote:

Orijinalden alıntı: DelirteJackson

Arkadaşlar bu cihaz için sizce siyah ve mavi renk nasıl çoğu kişi sanırım mavi renk kullanıyor. Benim de açıkçası siyah hoşuma gitti karayılan gibi maşallah
    Gold rengini aldım tavsiye ederim.

• ilkaymsi İ kullanıcısına yanıt
    Renk modu hangisi seçili ona dikkat et.
    ★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★

• Hepsiburadan dün akşam siparis ettim 10 gibi kargo hazırlandı. Bugun 11de elime ulasti telefon. Hepsiexpress kargo baya iyiymiş. Bursaya şak diye getirdiler telefonu

• ilkaymsi İ kullanıcısına yanıt
    Part sürümleri farklıdır ilk çıkan ürünle son çıkan ürün ekranları aynı olmaz
    Sürümleri öğrenmen gerek

• Arkadaşlar acil yardım Huawei P20 Lite mı Xiaomi mi note 3 mü alayim? Kesin olarak bu ikisinden birini alıcam inşallah.Kaç gündür araştırmaktan sıkıldım artık bi fikir verebilen olursa çok sevinirim
  • Emre Genc kullanıcısına yanıt
    Tabikide P değil MATE 20 LITE AL
  • Arkadaşlar bu volte olayı çok canımı sıkıyor. Türk Telekom Sadece p20 ye volte desteği veriyormuş. Bu da şirketler arası anlaşmayla oluyormuş. Twitter yanda email yoluyla yazalım birsürü para verdiğimiz telefonda da kullanalım şu özelliği.

• hayalet16 kullanıcısına yanıt
    Turkcell de vermiyor şuan mate 20 lite a

• F-138 kullanıcısına yanıt
    Biliyorum hocam. Ben yazdım twitterdan mail de attım. Elime yapışmadı herkes atsın illaki düzelecektir. Mate 10 pro sayfasını okudum onlar da tepki gösterince güncellemeyle gelmiş destek.

• Paetzold kullanıcısına yanıt
    Hocam hayırlı uğurlu olsun. Amazondan aldığınız gibi kronik sorunlar var mı ? Birde hepsiburada iade etmede problem çıkarıyor mu?

• 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.