Şimdi Ara

★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.101
Cevap
103
Favori
679.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yasesa

Hocam sinirimi bozan 11.11 de vatandaşlar bonus indirim vs. Mavi ve tr garantiyi 2200 lere mal etmişler. Bu kadar mı oynak piyasa. Biz şimdi 2500 lere eyvallah diyeceğiz. Gerçi 3100 lere alan napsın 1 ay olmamış.
    Bahsettiğin alışverişlerin çoğu patladı paraları geri ödeyecekler. Üstelik kuponlarda gitti. Dünyanın şikayeti var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kayrabey

Bahsettiğin alışverişlerin çoğu patladı paraları geri ödeyecekler. Üstelik kuponlarda gitti. Dünyanın şikayeti var.

Alıntıları Göster
    hımm çok önemli bir bilgi. üstad ne gibi sorunlar çıktı. cihazlar arızalı ise sorunlu cihazları mı ucuza sattılar ? Hagi satıcı güvenilir nasıl emin olacağız o zaman ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasesa

hımm çok önemli bir bilgi. üstad ne gibi sorunlar çıktı. cihazlar arızalı ise sorunlu cihazları mı ucuza sattılar ? Hagi satıcı güvenilir nasıl emin olacağız o zaman ?

Alıntıları Göster
    https://forum.donanimhaber.com/mishop-sozde-distributor-firma-rezaleti-ve-n11--136037176

Konu bile açıldı. Ucuza telefon sat ama tedarik edilemedi de parayı yollayacağım de ama kupon yansın çünkü 1 günlük kupon vs. vs.

• Bende üzülüyordum vallahi bu fiyatlara alamadım diye... Demek ki almamak hayırlı olmuş.
  • ★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★

Akşam günceleme yaptım en yeni paketi indir kısmından. Telefon bariz daha hizlanmis geldi bana birde portre modunda kafa saç etrafında bulanıklık bozulma oldukça iyileştirilmis geldi bana birde gece modu çekiminde bekleme süresini oldukça azaltmislar ilk izlenimler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yusuftaner kullanıcısına yanıt
    bize gelmedi bu güncelleme kontrol ettim

• ccwolf C kullanıcısına yanıt
    zaten bu sürümü kullanıyoruz cihazı kurarken bu sürümü indirip kurmuştu.
  • merhaba, 5gün önce teknosadan aldım. en az 10 defa kapandı sim kart şifresi ekranı ile karşılaşınca farkediyorum. ve sd kart hatası uyarısı alıyorum. kartımda sorun yok. gopro kameramda, laptopumda ve samsung telefonumda sıkıntısız kullanıyorum. huawei destek ekibi hard reset atmamı söyledi. aynı sorunu yaşayıp hard reset atıp telefonu düzelen var mı?
  • Kayrabey kullanıcısına yanıt
    N11 11.11 de aldım ve ürün(Mate 20 Lite) pazartesi kargolandı.Bazı mağaza ve ürünlerde yaşanmış olabilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozelturk

N11 11.11 de aldım ve ürün(Mate 20 Lite) pazartesi kargolandı.Bazı mağaza ve ürünlerde yaşanmış olabilir...
    2699 TL olup tekrar uçuşa geçmiş.
  • ahmetonguc kullanıcısına yanıt
    benim surum farkli sanki

★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★

• Kayrabey kullanıcısına yanıt
    Umarım bende aynısını yaşamam . Hepsiburadadan satıcı hepsiburada olan tr garantili mavi Huawei mate 20 lite aldım 23 kasımda

25 kasımda kargoda yazıyordu

28 dediler vermediler

30 u dediler vermediler az önce müşteri hiz bidaha görüştüm şimdi 3 Aralık’ta kargoya verileceği söylendi

• Bende aranıza katıldım. Gitti gidiyor gelecekbizdeden 2515TL. ye. Pazartesi kargolanacak. Çok güzel bir ürün. İnşallah her kez güzel günlerde kullanır. Sorunu olanlarda biran evel çözer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasesa -- 30 Kasım 2018; 20:18:58 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cihazım bu gün geldi gerçekten fiyatına göre çok tatmin oldum insallah sorunsuz bir şekilde kuaniriz

• ccwolf C kullanıcısına yanıt
    3 nokta dan kontrol ettiniz mi?

Hocam 3 nokta derken? Benim cihaz sürümü de arkadaşınki gibi. Ve sürümünüz güncel diyor. Sağ üstü kastediyorsanız ordanda kontrol ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Demokritos -- 30 Kasım 2018; 21:22:10 >
  • -Demokritos - kullanıcısına yanıt
    Evet hocam orayı kastettim. Yakında gelir bir iki güne sanırım.

tesekkurler

Tekrar kontrol ettiğimde gelmiş bana da. Şu an yüklüyorum bakalım.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.