Şimdi Ara

★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★ (297. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.101
Cevap
103
Favori
679.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 295296297298299
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar garantisi bitik, hayalet ekran sorunu olmayan telefonumu telefoncular ne kadara takasa alırlar bilgisi olan var mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • TurkeyStar kullanıcısına yanıt

Aynen öyle hocam parlaklıkla alakası yok. Panel sıkıntılı. Farklı panel üretimi de yok sanırım hep aynı paneli kullanıyorlar. Huawei onu sorun olarak kabul etmiyor aslında. Ama iyi değişim yapmışlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: StormScene

278 Sürüm numarasıyla güvenlik güncellemesi gelmiş 160MB idi galiba 1 mart 2021 güvenlik yaması

Banada gelmiş, güncelledik bakalım.

• Arkadaşlar Merhaba bu telefonu eşim kullanıyor yaklaşık 2 yıldır son zamanlarda şarjı az gidiyor garantisine 2 ay kaldı Arçelik ten almıştım şimdi hangi garantiye göndermemi tavsiye edersiniz

• aslan_mem kullanıcısına yanıt

Tabi ki Fixsmart.

• Bende gönderdim fix smart'a daha önceki konularda beyan etmiştim güya değiştirdiler bataryayı hala aynı 3 saat 3.5 saat ekran süresi s3 mini gibi kullanıyorum telefonu herşeyi kapalı... Ekranı da çizip yollamışlar sağolsunlar bu telefonu android 8'e düşürmemizin bir yolu yok mu android 10 sömürüyorda sömürüyor.

• Takvime hala giremiyorum arkadaşlar aynı sorunu yaşayan yok mu? Giriyorum ama hemen atıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bir tarafta arka kapak kalkmış kılıfı çıkarınca gördüm. Bataryasi mi şişti yoksa oradaki yapışkandan dolayı mi olmuştur?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkalen Fosfataz

Arkadaşlar bir tarafta arka kapak kalkmış kılıfı çıkarınca gördüm. Bataryasi mi şişti yoksa oradaki yapışkandan dolayı mi olmuştur?

Arka kapaktaki yapışkan bendede duruyor hala 2 seneyi geçti bir sorun çıkarmadı.

• Dün cayır cayır çalışan telefona bugun birşeyler oldu. Kasıyor menüye giriyorum uygulamalar tek tek ekranda beliriyor. Mesajlara, internete giriyorum atıyor. Arkası ısınıyor şarj hıphızlı eriyor ne oldu anlamadım. Bazen kasıyor şuanda bazen iyi. Gereksiz uygulamaları kaldırdım. Hafıza dolu değil sorun ne olabilir bilgisi olan çıkar mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: yigit_dark

Dün cayır cayır çalışan telefona bugun birşeyler oldu. Kasıyor menüye giriyorum uygulamalar tek tek ekranda beliriyor. Mesajlara, internete giriyorum atıyor. Arkası ısınıyor şarj hıphızlı eriyor ne oldu anlamadım. Bazen kasıyor şuanda bazen iyi. Gereksiz uygulamaları kaldırdım. Hafıza dolu değil sorun ne olabilir bilgisi olan çıkar mı?

Google ilgili android sorun var her cihazsa var. Dhde haberi bile çıktı

• Hiç takip edemedim gündemi bugun. Genel sorunsa çözülür o zaman teşekkürler bilgilendirme için.

• quote:

Orijinalden alıntı: yigit_dark

Hiç takip edemedim gündemi bugun. Genel sorunsa çözülür o zaman teşekkürler bilgilendirme için.

Benim telefonda da ses karşıya ilk 3-5 saniye gitmiyor. Yani mikrofonum çalışmıyor. Ama hoparlör ile konuşursam ses gidiyor. Neden olabilir güncelleme ile falan alakalı olabilir mi

• mussti19 kullanıcısına yanıt

Hiç bilmiyorum ki hocam. Telefonda aşırı ısınma şarj hıphızlı inmesi en son devam ediyordu bende. Google Android bir güncelleme yaptı bugun otomatik düzeldi mi bu durum şuanlık telefonu fazla elime alamadım ama umarım düzelmiş tir.

• İzmirde telefonu servise elden götüren oldu mu hiç son zamanlarda.
    Kulaklık girişi bozuldu hiçbir kulaklığı görmüyor + ghost screen sorunu var hangi servise gitmeliyim? Pandemi dolayısıyla herhangi bir sıra almamız gerekiyor mu yoksa direkt gidiyor muyuz
    Yanında hangi evrakları getirmemiz gerekiyor yoksa sadece telefon yetiyor mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dslma191 -- 25 Haziran 2021; 11:47:2 >
  • tutkulu420 kullanıcısına yanıt
    Uygulamalar, sistwm dosyalarını göster, android sistem Web wiew, depolama, belleği ve depolamayı sil, güncelleme varsa kaldır, chromeyede aynı şekilde, yada teli sıfırla, yada tüm uygulama ayarlarını sıfırla düzelelir

Yazılım sıkıntıları var. Bir türlü düzeltemediler. Şimdilik bunlar geçici düzeltiyor. Ayrıca olay hızla artacak. Bezdirince bunları bulacaksın.

• Arkadaşlar telefonumun garantisi bitti 3 yıl oldu alalı aslında iyide dayandı ama geçen haftadan beri aşırı ısınma vardı sonra kendi kendine açılıp kapatmalar başladı kafasına göre ekran ekran gezip aramalar yapmaya başladı kullanılamaz halde şu an açılmadan kapanıyor
    Servise göndersem garantisiz ne kadarlık bir masraf çıkar tahmini olan var mı? Yaptırmaya değer mi sizce sağlıklı olur mu?

• 10.0.0.285 güncellemesi gelmiş, güncelledim. 6 tane yeni uygulama çıktı sildim tabi  

• Mavişehirde mavibahçe avm ye gidin oradaki huawei mağazasına elden verebilirsiniz. Teknik servisi hemen orada genelde aynı gün elden cihazı teslim ediyorlar. Garantisi varsa evraklarla gitmenizde fayda var tabi ama imei den de sistemde görüyorlar zaten.

• Arkadaşlar nedir bu telefona durmadan versiyon geliyor şuan 10.0.0.286 versiyonu geldi yine nedir yükleyen varmı şuan 285 yüklü

• 
Sayfa: önceki 295296297298299
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.