Şimdi Ara

★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★ (275. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.101
Cevap
103
Favori
679.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yok ya eskidi artık telefon başka telefon al xiaomi redmi note 8 pro olabilir mesela o fiyata
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkemis

Yok ya eskidi artık telefon başka telefon al xiaomi redmi note 8 pro olabilir mesela o fiyata
    hocam arkadaşlar mate 20 lite galeride çekildigimiz foto vs vido silerken geri donsum kutusundan tekrar aynı dosyaya koyuyuro ne diyimki yazılımsal hatalar var
  • gorkemis G kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkürler, ya sizin dediğinizi ya da redmi note 8 almaya karar verdim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bluetooth kulaklığı bağlayınca bildirim ekranında sürekli böyle bir şey yaziyor. Kaldırılması da mümkün degil. Böyle mallık görmedim ya.

★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★ ★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• aynen hocam bende ole mallik gormedim galeriden fito siliyrm tekrar geri geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gutikarizma kullanıcısına yanıt
    Zaten kulaklığı bağlamışım bana ne mevcut ses çıkışı cihazını orada sürekli gösteriyorsun yani. Bir de bu bildirim kaldırılamaz diyor 15-30-60 dakika erteleme koymuşlar. Allah razı olsun. İyice telefondan soğuttular. Dark mode'a aliyorum, uygulamaların ana ekranlarının yarısı siyah altlara indikçe beyazlıyor falan. Uğraştığımız şeylere bak sanki Çin'den malzeme alıp kendimiz evde birleştirdik çakma telefon yaptık. Böyle dandiklik görmedim ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: 5burak5

Zaten kulaklığı bağlamışım bana ne mevcut ses çıkışı cihazını orada sürekli gösteriyorsun yani. Bir de bu bildirim kaldırılamaz diyor 15-30-60 dakika erteleme koymuşlar. Allah razı olsun. İyice telefondan soğuttular. Dark mode'a aliyorum, uygulamaların ana ekranlarının yarısı siyah altlara indikçe beyazlıyor falan. Uğraştığımız şeylere bak sanki Çin'den malzeme alıp kendimiz evde birleştirdik çakma telefon yaptık. Böyle dandiklik görmedim ya.
    bunlar gerizekalı hocam ne diyim kamera performasından bile sogudum ne diyim
  • Ben telefonu 15 ay önce aldım. Aldığım günden beri hep telefonu kapalı şekilde jarj ediyoum. Kapalıyken şarj etme süresi 2 saat civarı.

İlk defa bugün mecburiyetten açık şarja taktım. "Hızlı şarj oluyor" yazıyor. Sanırım telefon açıkken şarj süresi daha çabuk doluyor
  • basis35 kullanıcısına yanıt
    Valla çok değişik kafalar var

• Yusuf1653 kullanıcısına yanıt
    hem de nasıl
  • Yusuf1653 kullanıcısına yanıt
    😂

• Beyler menüde çıkan uygulama önerilerini kapatmanın yolu var mı ya?

• Son güncellemeden sonra telefonda saçma sapan şeyler oluyor. tüm uygulamaları kapat dememe rağmen kapatmıyor telefon. whatsapp ta galeriyi seçip resim gönderemiyorum. eski sürüme dönme şansımız var mı ya da düzeltme imkanımız yardımcı olurmusunuz?
  • sercangnlcn S kullanıcısına yanıt
    Telefonu sıfırlayıp kullanmayı deneyin. Eski sürümden kalan kalıntılar vb. sorun olabilir.
    Eğer sorun hala devam ederse; bilgisayarınıza Hisuite uygulamasını kurun telefonunuzu bağlayın. Uygulama içindeki güncelleme bölümünden, bir önceki sürümü cihazınıza kurabilirsiniz.

• Bugün internet ten sipariş ettiğim Usb c to hdmi kablom geldi. Mate 20 lite cihazımi tv ye bağladım görüntü direk gelir diye bekledim. Sonuç hüsran. Netteki araştırmalarım sonucu lite modellerde mhl desteği yokmuş. Mirror share yi de ben beğenmiyorum. Görüntü gecikiyor ve kalite düşüyor. Bunun için çözüm yolu varımıdır. Yazılımla vs.? Bu arada Android sürümü hala 8.1.0. Emui 8.2. (ama memnunum şarj daha uzun gidiyor. Ve bazı güncelleme ile gelen sorunlar yok) güncellemeyi dusunmuyorun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyup.bozucu -- 14 Mart 2020; 21:51:43 >
  • Beyler dark mode açınca günün saatine göre karanlığa geçmesi gerekmiyor muydu ya?Ben açınca gece gündüz fark etmeden karanlık temada kalıyor.
  • 10.0.0.170 sürümde arama kayıt işlemi yapmak için ne yapılabilir?
  • android 10 sürümünde çift sim nasıl oluyor ayarını bir türlü bulamadım, ilk defa denedim önceki sürümde takmamıştım hiç

• tahaeray kullanıcısına yanıt
    Arama kaydı maalesef çalışmıyor.
  • Arkadaşlar bugün akşam saatlerinde 500kblık bir chrome güncellemesi yükledim. Bu güncellemeden beri chrome internete bağlanmıyor. Firefox indirip denedim sorunsuz giriyorum. Buna benzer bir durum yaşayan var mı?

Düzenleme: Bellek temizliği yaptım ve düzeldi. Belki başına gelen birinin işine yarar. Mesajı silmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bacala -- 18 Mart 2020; 23:7:4 >
  • 
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.