Şimdi Ara

★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★ (274. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.101
Cevap
103
Favori
679.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 272273274275276
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kaç liradan sattınız ?
  • starhope03 S kullanıcısına yanıt
    Belki bazı ayarları kapatmış olabilirsiniz. Alttaki linkten birkaç ayar verilmiş. Onları kontrol edin.
    Eğer sorun devam ederse servise başvurmanızı tavsiye ederim.

https://consumer.huawei.com/tr/support/how-to/detail-troubleshooting/tr-tr00409667/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10.0.0.170 versiyonunda %100 şarjdan kullanmaya başlayınca 5 saat ekran süresi ile %45e falan geliyor bende ki 1 günde harcıyorum bunu ortalama. Dual sim dual standby aktif, işe giderken gelirken yolda 3 saat spotify şarkı dinliyorum, ki bu arada ekran kapalı yani şarj gidiyor ama ekran süresine yansımıyor. Akşam netflix 1 saat yine telefondan. Gece de telefonun ekranı kapalı zaten. uyandığımda %41'e düşmüştü.

Kısacası emui 10'da da şarj gayet güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yusuf1653 -- 1 Mart 2020; 11:59:45 >
  • Arkadaşlar merhaba emuı 10 yükledim son sürümü fakat Facebook dan pdf indirince nereye kaydedildiğini bulamıyorum. Eski sürümde indirilenler klasörü vardı bunda yok ne yazıkki fikri olan var mıdır bu konuda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İndirilenler, Emuı 10 ile kısayol olarak kalkmış maalesef. Ana ekrana dosya yöneticisini çekerek indirdiklerinize ulaşabilirsiniz.

• sinanozk kullanıcısına yanıt
    Ne yazıkki hiçbir yerde bulamıyorum dosya yöneticisinde bile yok şuan

• quote:

Orijinalden alıntı: Edrmz

Ne yazıkki hiçbir yerde bulamıyorum dosya yöneticisinde bile yok şuan
    Belki harici bellek içindeki download bölümüne kaydediyor olabilirsiniz bir de oraya bakın.

• Yeni güncelleme gelecek mi telefona 10.0.170 başka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teoman3500 -- 3 Mart 2020; 17:52:29 >
  • Arkadaşlar kardeşimde mate 20 lite var. Ghost screen sorunu var aldığımız günden beri. Alalı yaklaşık 4 ay oluyor. Telefona ihtiyacı olduğu için yollayamadık da servise. Şimdi yollamak istiyoruz bildiğim kadarıyla ilk 6 ay içerisinde olduğu için değişim hakkım var. Değişim talep edeceğim nereye nasıl göndermeliyim cihazı galiba sadece İstanbulda servisleri var. Bide değişim talebimle ilgili sorun çıkarırlar mı bu konuda bir tecrübesi olan varmı değişimle ilgili olarak?

• Bugün spordayken telefon cebimde kulaklıkla müzik dinliyorum. Telefona bakayım dedim bana izin vermedi resmen. Ne parmak izi, ne face ID, ne de 6 haneli kodu kabul etti. Yarım saat köpek gibi bekledim kendi telefonumun kilit ekranını geçebilmek için. Skandal resmen, arada sapıtıyor böyle. 4-5 ay önce de olmuştu yine.

★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★ ★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★

• 1 yıldır telefonu kullanıyorum, memnunum. Şimdi anneme de almayı düşünüyoruz, benim aldığı fiyatla neredeyse aynı fiyatlar. Ne dersiniz alınır mı yoksa 2000 bandında baska telefon önerir misin? Sanki eskimiş gibi geliyor telefon, çıkalı 2 yil oldu çünkü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eskidi hocam baska bir cihaz alin daha iyi

• Hala 9.1.0.245 bendeki. 10 güncellemesi gelmedi. İthalatçı garantili. Servise yazdım tr de herkese gönderildi fakat ithalatçılar biraz daha geç gelebiliyor dedi. Aradan 2 hafta geçti hala aynı. Bir sorun mu acep telefonda?

• kjkszpjmr2 K kullanıcısına yanıt
    Ben de yurtdışından aldım, benimki de aynı hocam. Yıldım güncelleme kontrol etmekten.

• Benim eski tel ithalatçı garantili idi herkese güncelleme gelmişti ona gelmedi

• Benimki de ithalatçı garantili ama ben 3 hafta önce emui 10 güncellemesini aldım. Bilgisayara hisuite indirip öyle deneyin, altta linkini vereceğim mesajda anlatmıştım.
    https://forum.donanimhaber.com/huawei-mate-20-lite-ana-konu-kullanicilari--135858418-269#141997826
  • inşallah ben eski mate 10 lite kullancısı olarak videolar geç acılıyordu bundada ilerleyen zamanlarda olmaz ne diyim ya valla mate 20 lite 5 dk buluyordu emui 11 gelmicek herhalde bilmyrm ama gelebilir 50 50 ortada kaldım
  • Yusuf1653 kullanıcısına yanıt
    Allah razı olsun hocam başka ne diyebilirim ki...

★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★

• 
Sayfa: önceki 272273274275276
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.