Şimdi Ara

★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★ (247. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.101
Cevap
103
Favori
679.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son güncellemeleri yapan arkadaşlar ekran süresi atabilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar telefonun çekim gücü ile şikayeti olan var mı? Türkcell kullanıyorum tek sinyal gücü çekiyor casper tel var evde onda nerdeyse ful çekiyor ve 4.5 g. Benim telde 3g ve zor çeliyor. Bununla ilgili bilgisi olan ve yardım edebilecek kimse var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: donna

Bellek kartı hatası da veriyor. Ne zaman bilgisayar veya telefon alsam sorunlu denk geliyor. 5 günde bozamam ki. Ağlayacağım artık. En kısa sürede aldığım yere götüreceğim
    Hafıza kartı sorunu zaten vardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ouzhan_sen

Benim verdiğim linkte bir sorun yok virüsü hangi program gösterdi bilmiyorum ama ben şu an sorunsuz bir şekilde kullanıyorum.
    Çekim fark etti mi peki?
  • Herkese merhabalar.Öncelikle bu telefonu yeni alan arkadaşlara Allah güle güle kullanmayı nasip etsin.Ben de bu telefona bakıyorum.Tabi diğer telefonlarda olduğu gibi bu telefondan da memnun olmayanlar var...Öğrenmek istediğim bu telefonun kronik sorunu var mı? Anladığım kadarıyla her yeni güncelleme telefonu daha da kullanılmaz hale getiriyor.Artı hangi telefonu alacağıma şaşırdım samsung A50 almayı düşünüyordum onlar da son güncellemeden şikayetçiler.Anlaşılan o ki daha henüz sorunsuz telefon üretilmedi.Benim anlamadığım Huaweinin bu modeli IPS panel olmasına rağmen nasıl hayalet ekran sorunu oluşuyor anlamış değilim....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Geçen yine Vanda askerim

Son güncellemeleri yapan arkadaşlar ekran süresi atabilir mi
    ★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★

★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★

Konum full açık 4.5g WiFi karışık oyun da oynuyorum. Geri kalanı sosyal medya . Gayet memnunum. 1.5 gün rahat gidiyor. Yoğun kullanımda sabahtan akşama kadar çıkarıyor. Güç tasarrufu kapalı kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Francouzska -- 21 Ekim 2019; 20:53:52 >

• Kayrabey kullanıcısına yanıt
    Kesin bir şey diyemem ama bana göre gece çekimlerinde ve videolarda biraz daha iyi gibi geldi. Video çekerken sarsıntılar daha az gibi oluyor sanki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Herkese iyi akşamlar. Yaklaşık 8-9 yıldır ios kullanıyorm bunun son 3 yılında iphone 7 sahibiyim ve telefonu değiştirme zamanım geldi malesef. Malum ekonominin - kurun aşırı yüksek olması sebebiyle iosdan vazgeçip androide geri dönüş yapmayı düşünüyorum, bütçe olarakta 2500 tl yi pek geçmeye niyetim yok. İnternette mate20 lite ın satış fiyatını 1900-2000 bandında görebiliyoruz. siz olsanız bu bütçeyle android hangi telefona bakardınız yardımcı olursanız sevinirim?
  • duktil D kullanıcısına yanıt
    xiaomi redmi.note 8 pro

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • duktil D kullanıcısına yanıt
    Ben iphone 7 den mate 20 lite' a geçtim gayet memnunum tavsiye ederim.
  • Araştırmacı608 A kullanıcısına yanıt
    Ben de anlayabilmiş değilim. 9 aydır sorunsuz kullanırken bir anda hayalet ekran sorunu başladı ve ciddi anlamda sinir bozucu. Hiçbir güncelleme ile de sorun çözülmedi. Bunların haricinde cihazdan son derece memnunum ama hayalet ekran ciddi bir sorun. Cihazın kalitesini çok düşürüyor.
  • Selam arkadaşlar. Eşim yaklaşık 10 aydır Mate 20 Lite kullanıyor. Son günlerde telefonuna gelen çağrıya cevap veremiyor. Telefon çalıyor ama açma tuşu yok ve ekran kilitleniyor. Bu genel bir sıkıntı mı, çözümü var mı öğrenmek istedim. Yoksa servise göndereceğim. Teşekkürler
  • hafıza kartı sorununa kalıcı çözüm varmı kıracam da telefonu yoksa !
  • bu sabah 9.1.0.245'e güncelledi kendini benim telefon da. 8 aydır kullanıyorum aşırı memnunum bu telefondan iyi ki almışım.
  • Arkadaşlar bu telefonda Instagramda hareketlerin kısmı gözüküyor mu bazı androidlerde var ama bende yok

• Arkadaşlar "Hayalet Ekran"sorunu bu telefonda kronik mi?
  • Merhabalar 4 - 5 aydır mate 20 lite kullanıyorum.
    Hafıza kartı olarak, samsung evo plus 128 gb taktım.
    Ama en iyi ihtimalle 10 günde bir en kötü 2-3 günde bir, bellek kartı arızası, bellek kartı yavaş vs. gibi hatalar alıyorum.
    Huawei online üzerinden sordum hafıza kartı başka marka ondan olabilir gibi bir absürd cevap verdi :) Bende huawei kart çıkardı da bizmi almadık dedim :D

Kısaca başka kartla dene diyor ama karttan olduğunu sanmıyorum :( Aynı kartı samsung A6 ya taktık gerçi birkaç saat durdu ama sıkıntı çıkmadı.

Bu bellek kartı sorunu için ne yapabiliriz? 64 gblık başka bir markamı denesem?

• Araştırmacı608 A kullanıcısına yanıt
    Onu sormuştum servise, amoled ekran olmasından dolayı diye cevap vermişti :(

• 
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.