Şimdi Ara

★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★ (198. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.101
Cevap
103
Favori
679.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonları sonradan alanlar bizim gibi önceden alanlardan önce güncelleme alması çok saçma diye düşünüyorum. En güzeli yazılımı indirip kendi elimizle kurmak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paetzold

Telefonu ne zaman aldınız hocam?

Alıntıları Göster
    6 Nisan da almışım hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Kulspruta

6 Nisan da almışım hocam

Alıntıları Göster
    Ben ocak sonunda aldım daha güncelleme gelmedi. Saçmalığa bakarmısın. Sorsan imei göre dağıtılıyor

• Paetzold kullanıcısına yanıt
    Ben 2018 kasımda almış olmama rağmen gelmedi 😀

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bana da gelmiş ama ben güncellemeyecegim. Sonuçta şu anki durum benim için ideal ve güzel.

• Dostlar güncelleme geldi gelmesine de Google asistan da bende mi problem var yoksa herkeste mi böyle cihaz açıkken ok google dememe rağmen tepki vermiyor bizim bu cihazlar da bir kısıtlama mı oldu ilginize teşekkürler

• Bu son güncellemeden sonra alt panel tepki vermiyor. 5 6 kere basmam gerekiyor. Bu sorunu yaşayan ya da çözümü bilen var mı?

• Merhaba arkadaşlar, Huawei in orijinal şeffaf slikon kılıfını nerden temin edebiliriz bilgisi olan var mı?

• DarKLq kullanıcısına yanıt
    Her zaman olmasa da aynı sorunu ben de yaşıyorum. 3-4 kere basmadan geriye dönmüyor. Hatta şarza takılı iken cihaz tamamen yavaşlıyor. Alt panel tuşlarına 3-4 kere basmadan işlem yapmıyor. Yeni sürümün kesinlikle acilen güncellemeye ihtiyacı var.
  • ben de bazen ana ekrana gitmek için ortadaki çembere bastığımda gitmediğini farkettim, acaba ben mi adam gibi basmıyorum diye düşündüydüm. güzel basınca ilk seferde de gidiyor gerçi, ama yine de önceki hassasiyetine göre bir azalma var sanırım.
  • Yusuf1653 kullanıcısına yanıt
    Bunun cihazdaki dokunmatik hassasiyetle ilgili olduğunu sanmıyorum. Cihaz yazılımında bir sorun olmalı diye düşünüyorum.
  • Güncelleme yapan arkadaşlara hard reset atmasını öneririm tabi ki gmail hesabınızı ve şifrenizi unutmayın.

• Bu sabah Huawei Ascend G7'den Mate20 Lite'a geçiş yaptım cihazdan gayet memnunum yalnız bir şeyi yapamadım g7den instagrama attığım hikaye mate20lite'da yakınlaştırılmış şekilde gösteriyor ve kamerası zoomlamış gibi whatsapp kamerasıda aynı şekilde siz nasıl çözdünüz bu durumu?
  • Dostlar ok google diyince neden tepki vermiyor cihaz

• Herkese sa. Trendyol da indirim var 64 gb için almayı düşünüyorum acaba güncelleme alır almaz mevzuları şuan bu telefonu etkiliyor mu bilgisi olan acil geri dönüş yaparsa sevinirim indirim bitmesine az kaldı. Samsung a50 de olabilir önerisi olan varsa bekliyorum

• Dostlar 1 aylık cihazımı elden çıkarmak istiyorum almaksteyen olursa 1600 TL den verebilirim

• Son 1 haftadır cihaz feci kasıyor pubg oynanmıyor pil çok az gidiyor böyle giderse satıp başka telefon alıcam

• Huawei Android Q'yu Doğruladıhttps://bundle.app/VK1OGZFZ

Mate 20 Lite yok aralarında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ofyariz93 -- 21 Haziran 2019; 7:27:20 >
  • ofyariz93 kullanıcısına yanıt
    P30 lite ve p smart 2019 da doğrulanmış bunlara gelirse büyük ihtimal mate 20 liteda gelir performans konusunda P30 lite ın mate 20 lite dan bir farkı yok işlemci ve çekirdekler bile aynı ikisininde ana işlemci( arm cortex a73) aynı hatta mate 20 lite ın antutu puanı çok az farkla P30 lite dan fazla P30 lite sadece kamera konusunda biraz daha üstün başka hiçbir farkı yok biraz geç olur ama alabilir bence

• 
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.