Şimdi Ara

★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★ (197. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.101
Cevap
103
Favori
679.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bilmediğim bi site olduğu için indirip kurmayı çok tercih etmiyorum, huaweinin kendi temalar uygulamasından ücretsiz olanları denedim ama olmadı oradan. neyse beyaz kalsın, belki huawei bir sonraki güncellemeyle getirir siyah bildirim paneli seçeneğini.
  • Francouzska kullanıcısına yanıt
    Politikaları çok saçma aynen bende güncelleme almadım daha mesela güncelle konusunda bu cihaz alınmaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★ ★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★.
    Arkadaşlar bu sitede eğer yaptırım uygulanmaya devam edip Huawei telefonlarda Google uygulamaları çalıştırılmazsa mesela WhatsApp instagram Gmail gibi uygulamalar Huawei fatura tarihi 2 yılı geçmemiş cihazların parasını iade edebileceğini söylüyor böyle bir şey olabilir mi ben telefonu vatandan aldım iade olursa da vatanın verdiği kupon ile yine vatandan mı alışveriş yapmam gerekir. Bu yaptırım uygulanırsa mecburen bir çözüm bulmaları gerekir kendi işletim sistemini geliştirdiklerini söylüyorlar ama bu o kadar kısa sürede olacak bir şey değil

• quote:

Orijinalden alıntı: starhope03

Bu mesaj silindi.
    deniyorum. Teşekürler
  • Hicare nasıl kullanılıyor arkadaşlar? Bana hala güncelleme gelmedi, yardımcı olabilir misiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Kulspruta

Bana da Android güncellemesi geldi 2 gün önce. Resmi distribütör garantili cihaz.
    Telefonu ne zaman aldınız hocam?
  • ouzhan_sen O kullanıcısına yanıt
    Hocam böyle şeyleri çok düşünüyorsunuz lütfen artık biraz kendimizi geliştirelim sence google huawei gibi bir firmayı kaybetmeyi göze alırmı bu bir huawei abd savaşı değil abd çin savaşıdır satışlarının apple gibi bir şirketi geçmesi kendileri için büyük bir tehdit böyle problemler düzelir görürsünüz ki iade gibi bir işlem olmaz Google ve android açıklama yaptı Twitter üzerinden şuan satılmakta ve satılmış olan hiç bir cihazdan destek ve güncellemeler kesilmeyecektir diye böyle şeyleri çok takmamak lazım herşey yakın zamanda yoluna koyulur .

• Kesin yine geri çektiler güncellemeyi başka açıklaması olamaz :) ne gelemeyen güncellemeymis arkadaş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • webjini W kullanıcısına yanıt
    Hi care uygulamasına girip Google hesabı ile giriş yapın. Altta servis sekmesi mevcut. Ardından güncelleme bölümüne tıklayın ve şartları kabul edin. Güncelleme gelecektir bende öyle oldu.

Ben de şuan güncellemeyi bekletiyorum memnun insan sayısı az olduğundan.

• quote:

Orijinalden alıntı: SyLaR046

Hi care uygulamasına girip Google hesabı ile giriş yapın. Altta servis sekmesi mevcut. Ardından güncelleme bölümüne tıklayın ve şartları kabul edin. Güncelleme gelecektir bende öyle oldu.

Ben de şuan güncellemeyi bekletiyorum memnun insan sayısı az olduğundan.
    Bende sisteminiz güncel diyor orda. Güncelleme yok.
  • Aynen bende de güncel diyor, bekleyeceğiz mecbur yapacak birsey yok.

• Güncelleme mevzusunu öğrenmeden önce mutlu bir insandım ben her dk kontrol etmekten yıldım arkadaş.
  • Malesef güncelleme durumu bendede aynı sanırım yine durdurdular ama anlayamıyorum yani neden bence önce bazıları alsın biz dağıtmaya devam ediyoruz gibi gösteriyorlar 😀😀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-77FEC9DD0 -- 19 Haziran 2019; 1:33:21 >
  • Arkadaşlar bu WhatsApp bildirim gelmeme ve geldiğinde ekran kapalıyken ekranın uyanamaması ardından sadece ses gelmesi sorununu nasıl çözecez sinir oldum bütün herşey açıl WhatsApp ta

• Güncellemeyi yaptım. Cihazda hiçbir hız artışı yok, zaten cihaz hızlıydı :)
    Yaşadığım sorun şu; cihaz şarz edilirken fena halde yavaşlıyor. 3-4 defa geri tuşuna bastıktan sonra devreye giriyor. Masaüstüne dönmek istediğimde 3-4 kere ardı ardına basmam gerekiyor. Tüm uygulamalarda durum bu cihaz şarz edilirken...
  • arkadaşlar benim telefon sık sık parmak iziyle ya da yüz tanımayla açtıgımda direk kamerayı açıyor bundan nasıl kurtulabilirim başına gelen var mı ?
  • Ben yazılım güncellemesini yaptım arkadaşlar. Çok bariz donma var. Şarjdayken daha kötüydü. Optimizasyon yapılması gerek sanırım. Umarım bu sorunu hemen çözerler. Bundan önceki yazılım çok rahat ve akıcıydı.Biraz beklemeniz tavsiye ederim.

• Captain. Rabbit C kullanıcısına yanıt
    Hard reset yaptınız mı?

• ouzhan_sen O kullanıcısına yanıt
    Hard reset yapmadım nasıl yapıldığını da bilmiyorum açıkçası 😅 Yapınca düzelme oluyor mu?

• Migrostan almıştım 2 ay önce güncellemeyi dün kurdum 9.0i, pil daha çabuk tükeniyor gibi geldi..

• 
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.