Şimdi Ara

★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★ (195. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.101
Cevap
103
Favori
679.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Renk modu canlı renk sıcaklığını ise varsayılan ayarlarda kullanıyorum ve renkler diğer ayarlara göre daha iyi gözüküyor diğer ayarlarda biraz renk sıcaklığı artıyor gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ouzhan_sen O kullanıcısına yanıt
    Aynen benim hoşuma giden de belirttiğin şekilde, biraz gözlerimi yoruyor o yüzden sorma gereği duydum. Bir de volte yi nasıl aktif ediyoruz yardımcı olur musunuz

• webjini W kullanıcısına yanıt
    Volteyi aktif etmek için öncelikle emuı 9 güncellemesi gelmesi lazım güncelleme geldikten sonra kullanmaya başlayabiliyorsunuz emuı 8 de kullanamıyoruz maalesef

• ouzhan_sen O kullanıcısına yanıt
    Eyvallah sağolasın. Emui 9 forumdaki çoğu kişiye gelmiş bana da gelir inşallah. 1 ay içerisinde. Yurt içi garantili 1 hafta önce aldım cihazı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webjini -- 16 Haziran 2019; 23:57:27 >
  • webjini W kullanıcısına yanıt
    Bende vatandan Türkiye garantili aldım henüz bana da gelmedi zaten resmi açıklamaya göre mate 20 lite ve p20 lite modellerinin hepsine en geç 15 temmuza kadar bütün telefonlara güncelleme gelmiş olacak ben zaten emuı 9 sürümü için pek sabırsızlanmıyorum fakat kamera da çevrimdışı çeviri özelliği ve gpu turbo 3.0 özelliğini biraz merak ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ouzhan_sen

Volteyi aktif etmek için öncelikle emuı 9 güncellemesi gelmesi lazım güncelleme geldikten sonra kullanmaya başlayabiliyorsunuz emuı 8 de kullanamıyoruz maalesef
    Ben kullanıyorum volte 8.2'de. Vodafone'da var sadece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9güncellemesinden sonra zil seslerine bakan oldu mu telefondaki zil seslerini görüntüleyedim.

• volte önceki versiyonda da kullanılabiliyordu, örneğin ben vodafone hattımla kullanmaktaydım. diğer operatörlerde bizim telefon için destek yoktu, telefonun volte özelliği olmasına rağmen.

yeni güncelleme ile sanırım diğer operatörlerde de volte desteği geldi, turkcell veya turk telekom kullananlar yazarlar.
  • *DavidCaine kullanıcısına yanıt
    Hocam mrb emuı 9 güncellemesini yapmışsınız. Bişey rica edeceğim. Google marketten acr call recorder uygulamasını kurup dener misiniz acaba ona göre güncelleme yapacağım. Arama yapınca hem sizin hem karşı tarafın sesi kaydediliyor mu. Tşk ler simgesi şu şekilde uygulamanın resim ekledim.
    ★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★

• quote:

Orijinalden alıntı: gorkemis

Merhaba,

Redmi note 7 yi de düşünmeni öneririm. Ben mate 20 lite kulanıyorum ve bu fiyata alabileceğim en iyi telefonlardan olduğunu düşünüyorum. Kamerası bu segment için iyi fotoğraf çektiğini düşünüyorum. Gm9 Pro'nun bu segment için çok iyi fotoğraf çektiğini duydum ama ben kişisel olarak gm i sevmiyorum çünkü her telefonunda küçük büyük bir çok sorun çıkıyor.

Mi8 lite'ı ablam kullanıyor kamerası fena değil onunda bu fiyat aralığında sadece xiaomi'nin arayüzü pek birşey sunmuyor bence

Bu arada mate 20 lite'da ara ara uygulamalarda donmalar yaşıyorum.
    Redmi note 7 de düşündüm hocam aslında. Fakat note 7 nin kasasının plastik olması ve xioami deki bazı bildirim şebeke gibi sorunları yüzünden biraz çekimser kaldım. Aslında bende GM almamaya kararlıydım. Discovery çok çektirdi ama gm9pro için çok sağlam ve sorunsuz diyorlar kullananlar. Muhtemelen bugün gm9pro alarak bu işe bi son vereceğim artık. Hayırlısı. Tavsiyeleriniz iççn çok teşekkürler.

• An itibariyle aldım güncellemeyi ve kurdum. Öyle aman aman değişiklik beklemeyin. Hafif bir yavaşlama dahi sezmedim. Dokınmatik oranı artmış belli daha stabil.
    Diğer arkadaşların söylediği ram tüketimi artması ve şarjın hızlı bitmesi gibi durumlar söz konusu değil.
    Yukarıya volte özelliği gelmiş ama şebeke buna izin veriyor mu bilmiyorum. Ekran kapatırkenki tuş sesi daha hoşuma gitti.
    Söylediğim gibi aman aman bir değişiklik beklemeyin derim..
    Kullandıkça görüşlerimi yazarım.

• ersiny699 E kullanıcısına yanıt
    Samsung kullanıyorum, Android 9 ile arama kaydı yapamazsın. Google API yi yasaklayıp, kaldırdı.
    Arama kayıt programlarının hepsi ses kayıt moduna döndüler. Arama geldiğinde mikrafonu açıyor havadan senin sesini kaydediyor birde karşı tarafın sesi ne kadar duyulabilirse. Araba sesi eşliğinde oluyor hepsi
  • Mate 20 lite alarak aranıza katıldım son sürüme güncelledim cift tıklama ekran açma kapama olayını bulamadım hareketler kısmında gözükmüyor yardımcı olursanız sevinirim

• Arkadaşlar Merhaba.

Elime almak istiyorum bu telefonu ama bazı sitelerde Hayalet ekran sıkıntısı yaşayanlar felan olmuş. Bu gibi sıkıntıları var mı telefonun.

• makca42 M kullanıcısına yanıt
    Ben İnternet üzerinden değil vatandan aldım hiç öyle bir sorunla karşılaşmadım 7 aydır da öyle bir şeyle karşılaşmadım

• makca42 M kullanıcısına yanıt
    2 cihaz değişimi aldım bu problemden, şu an aldığım cihazda şimdilik problem yok

• cd99 C kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Bu özellik yok telefonda

• Arkadaşlar vatanda satılanlar türkiye garantili mi?
  • efkan kullanıcısına yanıt
    Evet

• Aynen hocam sağol onu biliyorum da acaba dedim Huawei nin yazılımı Bi ihtimal dssteklermi

• 
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.