Şimdi Ara

★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★ (194. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.101
Cevap
103
Favori
679.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana halen güncelleme gelmedi. Sizlere geldi mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -Master kullanıcısına yanıt
    Ben vatandan Türkiye garantili aldım bana da gelmedi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Maalesef hala güncelleme yok

• quote:

Orijinalden alıntı: ouzhan_sen

Birde grafik sorunu olmasaydı daha da güzel olacaktı ama şansımız yokmuş önceki telefonda da exclusıve arabaların hepsini açmıştım 😏
    Bende telefonda çok fazla oyun oynayan biri degilim. Siz yazınca merak edip yükledim. Ama durum dediğiniz gibi bulanık.

• An itibari ile bana da geldi 9.0.1

• Darısı bize

• Ben HiCare uygulamasını uzun zaman önce devre dışı bırakmıştım. Şimdi merak ettim bir bakayım diye aktifleştirince hemen güncelleme geldi. Gelmeyen arkadaşlar da deneyebilirler. ★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★ ★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★ ★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★

• 5burak5 kullanıcısına yanıt
    Hi care'ı aldığımdan beri hiç aktif etmemiştim, siz söyledikten sonra aktif ettim sonra tekrar güncellemeyi kontrol ettim, şu anda indiriyor güncellemeyi, teşekkürler.

• djinn_inc D kullanıcısına yanıt
    Bende de bundan daha önce Mate 10 Lite aldığımdan beri aynı şekildeydi 😃

• Banada geldi 9 d gece yükledim görünürde hiç değişiklik yok kamera aynı gece çekim modu renkli karıncalar geziyor eldiven modu gene yok araçlar sekmesi renk değiştirmiş o kadar beğenmedim açıkçası

• Herkes telefonu güncellenmesi istiyor ama sorunlar olduğu aşikar Android 9.0 da. Konuda birde 8.1 e geri düşürme rehberi olsa daha iyi olabilir.

• Arkadaşlar güncelleme geldi şuanlık tek bir sıkıntım var yukarıdan bildirim çubuğunu indirdiğimde sanki çentik modu kapalıymış gibi bildirim göstergeleri (saat wifi vs.) hepsi çentiğin alt kısmına geçiyor çözebilen var mı?

• JIESHEERNN J kullanıcısına yanıt
    Ne zaman geldi kardeş güncelleme?

• Hi care uygulamasına girdim biraz kurcaladım ondan sonra girdim ve geldiğini gördüm onunla alakası var mı bilmiyorum açıkçası yeni yaptım sayılır zaten ama bu çentik sorunu ve bildirim çubuğunun beyaz olması biraz canımı sıktı

• Ocak sonunda aldım tr garantili henüz güncelleme gelmedi. Güncelleme yapan arkadaşlar hissettikleri farkları paylaşabilir mi?
  • Güncelleme banada şimdi geldi? Memnun musunuz arkadaşlar indirenler düşüncelerini paylaşabilirler mi?
  • En iyi verim almam için ekran renk sıcaklığını ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz

• karakteristik61 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Redmi note 7 yi de düşünmeni öneririm. Ben mate 20 lite kulanıyorum ve bu fiyata alabileceğim en iyi telefonlardan olduğunu düşünüyorum. Kamerası bu segment için iyi fotoğraf çektiğini düşünüyorum. Gm9 Pro'nun bu segment için çok iyi fotoğraf çektiğini duydum ama ben kişisel olarak gm i sevmiyorum çünkü her telefonunda küçük büyük bir çok sorun çıkıyor.

Mi8 lite'ı ablam kullanıyor kamerası fena değil onunda bu fiyat aralığında sadece xiaomi'nin arayüzü pek birşey sunmuyor bence

Bu arada mate 20 lite'da ara ara uygulamalarda donmalar yaşıyorum.
  • Musab kullanıcısına yanıt
    takılma sorunu olmuyor ama hoparlör ve kulaklığa gelen ses kalitesi düşük
  • 
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.