Şimdi Ara

★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.101
Cevap
103
Favori
679.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★

Telefonu alalı bir hafta oldu. Ekranın altındaki bu mavi sarı ve kırmızı renklenmeler nedir arkadaşlar? Önce sarı vardı sonra kırmızı sonra mavi geldi 1 saat içinde. Farklı hiçbir ekranda çıkmıyorlar, bembeyaz olsa dahi. Sadece ekranı aşağı çekince gelen search sekmesinde var bu renklenmeler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Duvar kağıdı gibi bir şey o

• Ekranda sorun olsa screenshotta çıkmazdı diye düşünüyorum lakin anlam da veremedim. Hocam cihazı kullanıyorsanız kendi telefonunuzdan kontrol edebilir misiniz aynı durum var mı?

• ernklck E kullanıcısına yanıt
    Desen sadece

• Sağolun hocam yeni olunca insanın gözüne her şey takılıyor galiba

• Merhaba arkadaşlar. Klasik bir giriş olacak ama bugün Mate 20 Lite alarak aranıza katıldım. Allah utandırmasın diyelim 😃 Mate 10 Lite ile günü gününe 1 senelik oldukça sorunlu bir birlikteliğimiz oldu. Umarım artık her şey daha güzel olur. 😃

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu arada telefonu yurtdışında kara cuma indirimlerinden 1350 TL civarına aldım. 😃

• 400 dolar civarında çıkmıştı sanırım. Ciddi ciddi 250 dolara kadar indi mi... Vay be.

• Ghost Screen sorunu yaşayan yok galiba bu sevindirici
  • -Demokritos - kullanıcısına yanıt
    Valla Türkiye'de neredeyse 1 ayda 3800'den 2400'e düşmesi daha ilginç bence 😃

• Kayrabey kullanıcısına yanıt
    LCD panellerde çok sık yaşanan bir sorun değil ghost screen ya. Amoled özellikle de Oled'lerde sıkıntı. Neyse biz maşallah diyelim 😄

• quote:

Orijinalden alıntı: 5burak5

LCD panellerde çok sık yaşanan bir sorun değil ghost screen ya. Amoled özellikle de Oled'lerde sıkıntı. Neyse biz maşallah diyelim 😄
    Lg V10'da da vardı bu sorun. 1 liraya uygulama vardı onu satın alıp sorunu çözmüştüm

Koskoca Lg bu sorun değil gelmeyin tamir için kaybolun demişti

Donanımsal değil mi bu sorun yazılımla çözülüyor mu?

• quote:

Donanımsal değil mi bu sorun yazılımla çözülüyor mu?
    Evet çözüldü. Uygulama ekranın ayarlarını değiştiriyor. Beyazlar hafif gri gibi oluyor ya da parlaklığı kısıyor gibi oluyor ama bu kesinlikle insanı rahatsız etmiyor. Bazen uygulamayı kapatıyordum. çok değil 2-3 saat sonra her yer gölge oluyordu. Uygulamayı açıp bekliyordum her yer tertemiz. Aylarca kullandım uygulamayı canavar gibiydi valla. Lg bunu bir güncelleme ile halledemedi işte. Bu kadar sorunlu benim gözümde Lg firması.
    Valla ben de eski telefonumda baya sorun yaşadım ama vazgeçemedim Huawei'den. İnşallah sorunsuz kullanırız...

• Yarın bende 2.100e 2. el olarak alacaktım ama satıcı ürünü başkasına verdi
    Sorun etme çokta ucuz değilmiş. Honor 8X'te kovala mutlaka o da güzel telefon. Halihazırda Mate 10 Lite kullandığım için bu telefonu çıkmadan öncesinden beri bekliyordum, çıkar çıkmaz gidip incelemistim ama son dönemde aklımda 8X vardı. Hem ucuza hem de Gold renk yakalayınca dayanamadım, pişman değilim inşallah olmam 😃

• Sıfırı 2.500 - 2.600 arası değişiyor. Malum sitede bile 2.ncı eller 2.300 - 2.400 arası... Acilen telefona ihtiyacım var. Bu yüzden almak istiyordum. 400 - 500 lirada az değil benim için :)

Honor 8X'i ben aylarca takip ettim hocam. İzlemediğim videosu yok. Fakat pahalıya geldi. Video kısmın da EIS dahi yok. Sosyal medya için ideal yani tam benlik ama 2. eli bile yok neredeyse çünkü alanlar ya çok memnun ya da telefonu alan yok.
    Hocam telefon bulunmuyor ki. A101'den telefon mu satılır... Yurtdışı ölücüleri falan patlatmış kayıtlı kayıtsız satıyorlar işte...

• quote:

Hocam telefon bulunmuyor ki. A101'den telefon mu satılır... Yurtdışı ölücüleri falan patlatmış kayıtlı kayıtsız satıyorlar işte...
    Şaka gibi ya...!
    Adam A101'den almış yanında 250 liraliık kulaklık ve 100 liralık hediye çekiyle 2.300'e...
    İlan açmış satıyor 2.485'e. Ne çek veriyor ne kulaklık...

Herkesi kendi gibi salak mı zannediyor ne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kayrabey -- 4 Aralık 2018; 13:42:45 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.