Şimdi Ara

huawei mate 20 lite alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
25
Cevap
0
Favori
18.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2.899 TL'ye alınır mı? bu fiyata önereceğiniz başka telefon var mi?

telefonu mağazadan alıcam internetten değil

• Alma kardeşim başka telefonlara bak Samsung A7 2018,İphone 6s veya mağazadan bulabilirsen Lg V30 Plus ve Honor Play
  • Fiyatı 2.600e düştü. Düşmeye de devam edecektir.
  • şuan hepsiburada da 2.699 tl. bu paraya alınır.
    ama 2.700 üzeri alınmaz.

bu telefon alınmaz diyenler neyin kafasını yaşıyor ?
    Kirin 710 yeni nesil ai destekli orta segment işlemci var.
    arka kamera diyaframı 1.8.
    ön kamerada hdr pro var. 6.3" ekran yüz tanıma 3750mh batarya vs vs.

2.600 - 2.700 e alınır babalar gibi kullanılır. kimse kusura bakmasın.
  • MyWorldLife kullanıcısına yanıt
    Çok doğru bir yorum P20 Pro almamış olsam alırdım gayet guzel cıhaz yuksek fıyattan gırıs yaptı ondan tutmadı suan fiyatı gayet iyi
  • MyWorldLife kullanıcısına yanıt
    vatandan alicam 2900
  • Sanırım Honor Play almak daha mantıklı olacaktır üzerinde Kirin 970 işlemci var Snapdragon 835'e denk geliyor fiyatı 2599 TL
  • Ben 5 günlük teknosadan alınma telefonu 2400e aldım ki mi 8den geçtim arayüz gerçekten çok kullanışlı huawei de. On kamera oldukça iyi mi 8 ile aynı ama arka kamera sanki insanin suratını tuhaf odakliyor güncelleme ile düzeltilir kanaatindeyim. Kulaklık sesi orta seviye daha iyi olabilirdi hoparlör stereo degil fena değil tatmin ediyor çerçevesi küçük ekran biraz daha ince ve uzun sarji çok iyi ben oldukça memnunum full ekran isteyenler icin uygun bir cihaz
  • Ben olayı şöyle değerlendirdim,

Teknik servis perfornansına göre...

LG'de bir sorun oluşabilir bulaşma dediler,
    Samsung'un teknik servisi kötü dediler
    Huawei ise teknik servise pek işin düşmez ,düşerse de kolayca hallederler dediler.
    ben de balıklama daldım huawei'ye

Samsung A7 ile kıyaslandığında kafa kafaya telefon ,hatta A7 nin ekranı oled olduğundan ötürü bir tık önde gibi
    işlemci performans farkını ikisi arasında farkedebilecek bir göz daha dünyaya gelmemiştir emin olun ancak teknik olarak mate 20 lite daha iyi.Kamera için bir şey diyemeceğim ,günün sonunda aynı hemen hemen.kötü mü değil.

Ancak benim için öyle önemli farklar vardı ki direkt mate 20 yi seçtim ,mesela a7 halen 2.5 luk usb girişine sahip , mate 20 ise type c .Bu kullanımda oldukça önemli benim için.
    Bunun gibi yapısal işler yüzünden mate 20 yi seçtim .

v30 bulabilseydim onu alırdım ancak kafamda habire bir kurt dolanırdı acaba bozulacak mı diye .Kafa rahat ,bakalım huawei hayat seyri ne olacak...
    kolay gelsin.

• Ben de dün satın aldım media marketten. (a7 2016 kullanıyordum 2 yılı geçkin süredir)
  • brhncglr B kullanıcısına yanıt
    deneyimlerini aktarır mısın?
  • konuya mesaj yazıp yardımcı olan herkese teşekkürler
  • tahir pekmez T kullanıcısına yanıt
    İlk olarak cihazın ekran gövde oranı çok iyi. Mavi rengini aldım ve gerçekten göz alıcı bir renk. Hafızası 64 GB yeterli benim için. Parmak izi hızlı çalışıyor. Stabil bir cihaz. PUBG oyununu en iyi ayarlarda oynatıyor. İşlemcisi yönünden de tatmin edici. Çentik tasarımı ilk defa kullanıyorum ayrıca keyif alıyorum. Kamerasından memnun kaldım. Bataryası yoğun kullanımda 1 günü çıkarıyor. Telefonun sesi de tatminkar ve kaliteli. Şimdilik bunlar aklıma geliyor
  • brhncglr B kullanıcısına yanıt
    vakit ayırıp yazdığınız için çok teşekkür ederim
  • Ne demek varsa aklınızda soru cevaplayabilirim.
  • A7 ile mate 20 kamerasına baktım a7 ağır bastı ama kararsızım hala
  • Mate 20 lite alacagina uzerine ekle biraz p20 al
  • quote:

Orijinalden alıntı: fotoburak

Mate 20 lite alacagina uzerine ekle biraz p20 al
    Usta üzerine eklemenin sonu yok ki :)
  • greenpeace16 kullanıcısına yanıt
    A7de çentik ekran yok. Ekran gövde oranı %74 çok düşük. Ekran çözünürlük oranı bir tık düşük. Hızlı şarz desteği yok. Mikro usb kullanıyor hala. İşlemci yönünden de gerisinde exynos 7 octa 7885.Antutu puanı da düşük. Ayrıca Huawei mate 20 lite 4g indirme hızı 2 katı daha yüksek. 4g teknolojisinde Huawei cat 12 kullanıyor. (cat 6 Samsung). Mate 20 lite genel olarak daha üstün bir cihazdır.
  • Yanıtınız için teşekkür ederim eşime alcağım için teknik değil salt kamera odaklıyım ikisini inceledim a7 nin kamerası daha iyi sanırım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.