Şimdi Ara

Huawei Mate 20 Lite 999 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Antalya İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış Huawei Model #Mate 20 Lite
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    VatanBilgisayardan almış olduğum Mate 20 Lite'ı satıyorum.

Ekranı değişmiştir ve şuan kenarlarında sarımtırak renk oluşmuştur
    Arka üst kameranın lensinin yapıştırılması gerekmektedir. Bu yüzden fiyatı uygun tutuldu.
    Arka camı değiştirilmiştir.
    Kutusu vb hiçbir şey bulunmamaktadır.
    Batarya performansı iyidir

Fiyat : 999 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheOrdery -- 24 Temmuz 2020; 8:30:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rcmf1907 -- 24 Temmuz 2020; 10:33:35 >
  • Arkadaşlar kendisiyle kesinlikle ama kesinlikle alışveriş yapmayın.Profildeki yorumlara güvenmeyin. 10 seneden fazladır bu forumdayım, ilk defa bu kadar problemli bir satın alım süreci yaşadım. %90 ihtimalle ücreti alıp parayı kullanıyor ve sizi oyaladıktan sonra geri iade yapıyor. Söz verdiği tarihlerde gönderim yok hatta elinde makine olmama durumu dahi olası. Alışverişimiz iptal oldu ve bu süreç sayesinde çok ciddi maddi ve manevi zararlara girdim kendisine güvendiğim için. Bilginiz olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Easx

Arkadaşlar kendisiyle kesinlikle ama kesinlikle alışveriş yapmayın.Profildeki yorumlara güvenmeyin. 10 seneden fazladır bu forumdayım, ilk defa bu kadar problemli bir satın alım süreci yaşadım. %90 ihtimalle ücreti alıp parayı kullanıyor ve sizi oyaladıktan sonra geri iade yapıyor. Söz verdiği tarihlerde gönderim yok hatta elinde makine olmama durumu dahi olası. Alışverişimiz iptal oldu ve bu süreç sayesinde çok ciddi maddi ve manevi zararlara girdim kendisine güvendiğim için. Bilginiz olsun
    Referanslarım güvencemdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheOrdery -- 24 Temmuz 2020; 19:6:53 >

• Sözde yanlış giden alışverişten sonra referans yazmam için banada istek atacaktın :) o iş ne oldu hocam. Her referansın böyleyse işimiz zor.

Yazdığın mesajı değiştirme öyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Easx

Sözde yanlış giden alışverişten sonra referans yazmam için banada istek atacaktın :) o iş ne oldu hocam. Her referansın böyleyse işimiz zor.

Yazdığın mesajı değiştirme öyle.
    senin seviyene düşmeyeceğim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.