Şimdi Ara

HUAWEI MATE 20 128GB / Kirin 980 / 6.5 Inc / Triple Leica Camera / AnTuTu:383.000 (3399 TL MİGROS) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
1
Favori
15.209
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mi 9t pro, mi 9 ve dediğiniz gibi nova 5t olabilir. Hepsi uzun süre kullanabileceğiniz güçlü işlemcilere sahip telefonlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • evanescence1907 E kullanıcısına yanıt
    Migros getirtme yapmıyor diye biliyorum. Yanılıyorsam düzeltin lütfen...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ktfark

İyi akşamlar herkese, bu telefonun Migroslarda hala stoğu var mıdır bilmiyorum ama yoksa da, Huawei Nova 5T'ye yönelmeyi düşünüyorum. Eşim için tasarımı şık, 3-4 yıl kullanabileceği bir telefon almak istiyorum. Tavan fiyat 4000 diyebilirim.

Tavsiyelerinize ihtiyacım var.
    Tavan fiyatı biraz daha arttırabiliyorsanız eski dokunmatik bir telefonu vatan bilgisayara götürürseniz Huawei P30'da en az 800 TL indirim alırsınız. Yaklaşık 4900 TL'ye adam gibi bi cihaz almış olursunuz.

Bu uymazsa Oppo Reno 2Z düşünebilirsiniz.
  • akruban kullanıcısına yanıt
    https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/microcase-huawei-mate-20-brushed-carbon-fiber-silikon-kilif-cam-P303735984

ben buradan aldım kılıfı, kılıf telefonla tam uyumlu ve ben çok beğendim açıkcası. Ama beraberinde gelen tempered cam telefonla uyumlu değildi malesef onu geri yollayacağım.

onun haricinde herhangibir telefoncuda hiç bir aksasuarını bulamadım her yerde Mate 20 Lite ve Mate 20 Pro aksesuarları var sadece. Onu ancak Kadıköy'de bulabilirsin dediler.
  • Nétwork kullanıcısına yanıt
    biryere telefon götürmneden de ondan ucuza alabilirsiniz sayın yönetici...https://www.hepsiburada.com/huawei-p30-128-gb-huawei-turkiye-garantili-p-HBV00000IMW10
  • Belki sevgililer günüdür hani kargo beklememesi gerekiyordur, masrafsız 3 taksit falan caziptir.

• Merhaba, telefon sanırım telecom italia için üretilenlerden. Alanlara soruyorum, başlangıçta telecom italia videosu oynuyor mu? içinde de bir çok uygulama yüklüydü.
    Belki de bu nedenle güncellemeler daha geç gelecektir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gadget46 G kullanıcısına yanıt
    Açılışta kısa bir logo dönüyor
    Gereksiz uygulamalarını kaldırdım

• gadget46 G kullanıcısına yanıt
    Evet içinde TIM uygulamaları ile birlikte geliyor hatta bu TIM uygulamasını açınca da direkt İtalyanca bir yazılar karşılıyor :D ama sağolsunlar butün TIM uygulamalarını bir klasöre toplamışlar bir kaç saniyede sorunsuzca telefondan silinebiliyor :D
  • Bende 1 adet yurtdışından Gelme P20 var . Kayıtsız 3 ay kullandım. isteyen olursa satabilirim. Sivastayım. pm den ulaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi messroe -- 18 Şubat 2020; 10:49:9 >
  • Ankara’da hangi mağazada olup olmadığını bilen varsa söylerse çok dua ederim. Günlerdir araştırıyorum bu fiyata en iyi bu telefon bu diye düşünüyorum. İkinci mantıklı olan nova 5t ısınma dedıkleri ıcın rıske giremıyorum. Ayrıca mate 20 ekran boyutu tam ıstedıgım gibi.

• evanescence1907 E kullanıcısına yanıt
    ....
    ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaraHisar_03 -- 18 Şubat 2020; 19:13:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaraHisar_03

....
    ....
    Kapalı kutu arıyorum hocam teşekkür ederdim . İnsallah satarsınız sizde ıyı günler.

• Antalya migros avmdeki 5m migrosa sordum hiç haberi dahi yok, ayrıca redmi note 8 stokları tükenmiş, 5 dk içinde en az 6 kişi sorup geri döndü

• kapalı kutu bulsam bende alacaktım ,birkaç mağazayı aradılar ama hep açık kutu vardı
  • Ben de bulamadım bu ürünü p30 aldım. Bakalım memnun kalırım diye düşünüyorum..

• sevozgur kullanıcısına yanıt
    Kaça aldınız p30u?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.