Şimdi Ara

HUAWEI MATE 20 128GB / Kirin 980 / 6.5 Inc / Triple Leica Camera / AnTuTu:383.000 (3399 TL MİGROS) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
1
Favori
15.209
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Meizu'da pilden kaybediyor. RAM'i iyi ama NFC yok. SAR'ı da daha yüksek. İşlemci ve ekran gövde oranı çok az daha kötü, Ekranı küçük ama AMOLED. USB versiyonu 2.0'a 3.1. Bende Huawei daha ağır bastı.
    https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/109176-138248/huawei-mate-20_meizu-16-th-128gb/
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevozgur

Almaz. Şu an kaç ise onda kalacaktır.
    Neden almaz ? Kaynak gönderir misin
  • quote:

Orijinalden alıntı: şubat

arkadaşlar google güncellenmesi alacakmı mate 20 huaweinin önü kesilmişti ne diyosunuz
    Alacak bende mate 20 kullanıyorum 9 du sürüm 10 oldu güncelleme ile yani 11 de alacak merak etmeyin bilip bilmeden sallayanlar var inanmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aeris

Beta sürecinde yakında çıkacak diye b iliyorum ben.
    https://www.huaweicentral.com/tag/huawei-mate-20-emui-10-beta/
    https://www.log.com.tr/huawei-mate-20-ailesi-icin-android-10-temelli-emui-10-hamlesi/
    Beta sürecinde değil aldı bile ben 3 aydır kullanıyorum neredeyse.

• orhancub kullanıcısına yanıt
    Bende niye gözükmüyor o zaman?

Mevcut sürüm 9.1.0.346

Yazılımınız güncel diyor?
  • Aeris kullanıcısına yanıt
    Bende son sürüm yüklü belki bölge bölge değişiyordur bilmiyorum ben pasaport kayıtlı olarak aldım telefonu 1 sene oldu.
    HUAWEI MATE 20 128GB / Kirin 980 / 6.5 Inc / Triple Leica Camera /  AnTuTu:383.000 (3399 TL MİGROS)

• Aeris kullanıcısına yanıt
    bende de aynı sürüm bize de gelecektir ama ne zaman

• Stok bilgisi nerede var bunu nerden öğrenebiliriz bilen var mı ¿

• quote:

Orijinalden alıntı: Aeris

Meizu'da pilden kaybediyor. RAM'i iyi ama NFC yok. SAR'ı da daha yüksek. İşlemci ve ekran gövde oranı çok az daha kötü, Ekranı küçük ama AMOLED. USB versiyonu 2.0'a 3.1. Bende Huawei daha ağır bastı.
    https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/109176-138248/huawei-mate-20_meizu-16-th-128gb/
    Pil performansı gayet iyi amoled ekran sayesinde. Diğer konularda haklısın ama arada 1000tlden fazla fark var. O kadar olsun :)

• Resmi distribütör getirmiyor anladığım kadarı ile, hb dan alıp çok memnun olarak kullandığım mate 10 da yaşadığım aksesuar noksanlığını dikkate alarak alın bana göre.
    Silikon kılıf, ekran koruyucu bulmak zor biraz mate 10 da, pahalı markalarda bazen denk geliyor. Kılıfsız kullandığım için ekranda büyük çatlaklar var düşme neticesinde. Mate 10 dan çok memnunum ama, hala 2. Telefon olarak kullanıyorum.
    Bu mesajıda parelel olmasından çekinmeden yine migrostan aldığım pocophone dan yazıyorum. 🤣 Bundada ekran koruyucu yok ⛷️

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • incubus İ kullanıcısına yanıt
    Birde VolTe ve VoWifi var ki bence önceki saydıklarımın hepsinden daha önemli.
  • evanescence1907 E kullanıcısına yanıt
    şubeleri tek tek telefonla arayıp öğrenebilirsiniz.
  • Migros’tan alanlar cevaplayabilir mi
    RAM 4gb mi 6gb mı

• İyi akşamlar herkese, bu telefonun Migroslarda hala stoğu var mıdır bilmiyorum ama yoksa da, Huawei Nova 5T'ye yönelmeyi düşünüyorum. Eşim için tasarımı şık, 3-4 yıl kullanabileceği bir telefon almak istiyorum. Tavan fiyat 4000 diyebilirim.

Tavsiyelerinize ihtiyacım var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ktfark -- 12 Şubat 2020; 22:35:54 >
  • akruban kullanıcısına yanıt
    4GB
  • evanescence1907 E kullanıcısına yanıt
    Dün Hatayda bir tane gördüm ben.
  • ben yurtdışı pasaportlusunu yaklaşık 6 aydır kullanıyorum. Çok güzel telefon tavsiye ederim
  • Aksesuar bulmak biraz zor gibi
    Ekran koruyucu ve kılıf bulunmuyor pek
    Zar zor bir yerde buldum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MakineMaden kullanıcısına yanıt
    Ankara da bulmam lazım Hatay’dan getirtirler mi bilmiyorum hocam

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.