Şimdi Ara

HUAWEI MATE 20 128GB / Kirin 980 / 6.5 Inc / Triple Leica Camera / AnTuTu:383.000 (3399 TL MİGROS) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
1
Favori
15.209
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kampanyanın üzerinden 1 hafta geçmiş dün Ataşehir MMM Migros'da 2 tane vardı, bana telefon çok makul geldi, ikisini de aldım. Antutu 400K'ya yakın kamerası bataryası ve ekranı tam istediğim gibi.

1 eşime 1 bana aylık 339TL taksit 10 ay vade farkı yok, sıfır faiz, sıfır masraf... Bilmiyorum ama bana çok cazip geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aeris -- 8 Şubat 2020; 8:52:38 >
  • Aeris kullanıcısına yanıt
    Ram 4 gb mi 6 gb mi bakabilir misiniz telefondan?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ankarada stok var mıdır s8 faciası yaşadım yeşil cizgi telefonu satıp yeni tel alacağım. Inşallah stok vardır Ankarada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevozgur

Ram 4 gb mi 6 gb mi bakabilir misiniz telefondan?
    4GB telefon, bana fazlasıyla yeterli geldi.

Çok çok hızlı olduğunu söylememe gerek yok sanırım. Xioami Redmi Note 6 PRO'dan geçtim, Şahin'den Mercedes'e geçiş gibi oldu.

Telefon ile ilgili en sevdiğim özellik ekran oranı 18.7/9 yeni çıkan çoğu telefon 19.5/9 ve telefonlar uzadıkça bana çirkin geliyor ekran büyük ama çok dar oluyor. Bu telefon 6.53" ama inç olarak benzer boyuttaki ekranlardan çok daha büyük duruyor geniş olduğu için ekran boyutunu sadece boya vermemişler yani. Redmi Note 6 PRO'da klavyede alan dar olduğu için (6.26" ekran benim eski LG G5'in 5.3" 16/9 luk ekranından daha dar malesef sadece boyu uzun) sürekli yanlış yazıyordum bunda çok rahat hiç harf hatam olmadı şimdilik :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aeris -- 8 Şubat 2020; 12:6:49 >

• Aeris kullanıcısına yanıt
    Ram zamanla yetmez gibi geldi. Kimleri de 4 yazıyor ama 6 çıkıyor içinden falan yazmışlar.

• dermani06 kullanıcısına yanıt
    pocophone 2200 2300 bandında bulunabiliyordu piyasada zamaninda. ama mate20 yi ben 2500 degil 3bin bandinda hic görmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aeris

4GB telefon, bana fazlasıyla yeterli geldi.

Çok çok hızlı olduğunu söylememe gerek yok sanırım. Xioami Redmi Note 6 PRO'dan geçtim, Şahin'den Mercedes'e geçiş gibi oldu.

Telefon ile ilgili en sevdiğim özellik ekran oranı 18.7/9 yeni çıkan çoğu telefon 19.5/9 ve telefonlar uzadıkça bana çirkin geliyor ekran büyük ama çok dar oluyor. Bu telefon 6.53" ama inç olarak benzer boyuttaki ekranlardan çok daha büyük duruyor geniş olduğu için ekran boyutunu sadece boya vermemişler yani. Redmi Note 6 PRO'da klavyede alan dar olduğu için (6.26" ekran benim eski LG G5'in 5.3" 16/9 luk ekranından daha dar malesef sadece boyu uzun) sürekli yanlış yazıyordum bunda çok rahat hiç harf hatam olmadı şimdilik :D

Alıntıları Göster
    Tamamiyle katılıyorum.
    Benim mate 9'un ekranı da çok güzel orantılı. Yeni çıkan çoğu telefon bundan inç olarak yüksek ama bundan büyük görünmüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar google güncellenmesi alacakmı mate 20 huaweinin önü kesilmişti ne diyosunuz
  • şubat kullanıcısına yanıt
    Almaz. Şu an kaç ise onda kalacaktır.

• bjkyener kullanıcısına yanıt
    İphone 11 de ipals ekran. 7000 lira veriliyor ise 3400 ee verilebilir

• quote:

Orijinalden alıntı: sevozgur

İphone 11 de ipals ekran. 7000 lira veriliyor ise 3400 ee verilebilir
    Bana Android Göster

Elmayla Armudu Karıştırma
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjkyener

Bana Android Göster

Elmayla Armudu Karıştırma

Alıntıları Göster
    3399TL'ye peşin fiyatına 10 taksit alınabilen Huawei Mate 20'ye alternatif ne önerebilirsiniz?
  • OIS var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr.Loney kullanıcısına yanıt
    Yok, yazılımsal olarak o işlevi gören birşeyler var sanırım.
  • Şu an bulunabilen 5M migros var mı istanbul'da? İnternet üzerinden kontrol edebiliyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aeris

3399TL'ye peşin fiyatına 10 taksit alınabilen Huawei Mate 20'ye alternatif ne önerebilirsiniz?

Alıntıları Göster
    taksitle alınabilen yok gerçekten ama alternatif meizu 16th olabilir. 2200/64 2500/128
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.