Şimdi Ara

Huawei Mate 10 sızıntılarının ardı arkası kesilmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Huawei Mate 10 sızıntılarının ardı arkası kesilmiyor

16 Ekim'de tanıtılacak olan Huawei Mate 10'un lansmanına bir ay kalmışken sızıntılar hız kesmeden devam ediyor. Evan Blass tarafından sızdırılan yeni görüntüler telefon hakkında önemli ipuçları veriyor.

Telefona önden baktığımız zaman Samsung Galaxy Note 8'e oldukça benzediğini söyleyebiliriz. 2017 yılının popüler akımı köşeden köşeye ekran anlayışını, Mate 10'da da görüyoruz. Yeni Mate 10'da 5.9 inçlik bir ekrana yer verileceğini de söylemeden geçmeyelim.

Kirin 970 çipiyle gelecek olan yeni Mate 10, Apple'ın iPhone X'inden sonra yapay zeka desteğine yer veren ikinci akıllı telefon özelliğini elde edecek. Kısaca diğer teknik detaylara da göz atacak olursak; 6GB LPDDR4 RAM sahip olması beklenen telefonun 64 GB depolama seçeneğiyle piyasaya sunulması bekleniyor. Huawei'nin önceki nesil telefonlarında Leica ortaklığıyla üretilen kameraları görmüştük. Yeni Mate 10'da da Huawei'nin Leica ile olan ortaklığını sürdürüp daha gelişmiş bir çift kameraya yer vermesi bekleniyor.

Huawei Mate 10'nun Evan Blass tarafından sızdırılan görüntülerine galerimizden bakabilirsiniz. 

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması

• Note8'dense V30'a daha çok benziyor resimdeki görsel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kirin970 10nm işlemci kendinde bulunan artficial intelligence'lı yapay zeka yatırım sonucunu merak ediyorum.
  • İnce çerçeve diye ağlıyorsunuz sonra yok şuna yok buna benzedi diyorsunuz üçgen mi olsun ekranlar nedir?

• Açıkçası gayet iyi olmuş Ekran kasa oranı. Fakat ekran kasa oranı iyi olsun diye, Parmak izi sensörünü öne koyamıyorlar. Bence S8 - Note 8 olsun, G6 - V30 olsun - Iphone X olsun; Parmak izi sensörünü ekrana gömemedikten sonra, bu ekran kasa oranları pek birşey ifade etmiyor benim için.

Bana göre Önemli olan işlevsellik ki; parmak izi sensörü önde olmadıktan sonra şuan için oldukça zor.

Eğer bu yıldan ziyade; önümüzdeki yıl, Parmak izi sensörünü Ekran altına gömüp, cihazlar bu ekran - kasa oranlarıyla gelseydi; daha fazla konuşuyor olurduk bu cihazları...

• ince çerçeve ve fisiksel parmak izi okuyuculu ön tuş bir arada , ayrıca infrared ve 4000 mah pil de olacak ben çok beyendim .
  • Bence Note 8'den daha güzel. Sar değeri Huawei telefonlarda yüksek diyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

Açıkçası gayet iyi olmuş Ekran kasa oranı. Fakat ekran kasa oranı iyi olsun diye, Parmak izi sensörünü öne koyamıyorlar. Bence S8 - Note 8 olsun, G6 - V30 olsun - Iphone X olsun; Parmak izi sensörünü ekrana gömemedikten sonra, bu ekran kasa oranları pek birşey ifade etmiyor benim için.

Bana göre Önemli olan işlevsellik ki; parmak izi sensörü önde olmadıktan sonra şuan için oldukça zor.

Eğer bu yıldan ziyade; önümüzdeki yıl, Parmak izi sensörünü Ekran altına gömüp, cihazlar bu ekran - kasa oranlarıyla gelseydi; daha fazla konuşuyor olurduk bu cihazları...

Fotoğrafa yakınlaştırıp bakarsan önündeki parmak izi sensörünü görebilirsin...

• s7 edge kullanıcısıyım ve huwai p10 plus almak isterken biraz daha beklemem ve sonrasında huwaei mate 10 almam önerildi ancak daha önce hiç bu markayı kullanmadığımdan kararsız kaldım. Benim için kamerası çok önemli dün bir yerde izlemiş olduğum videolarda da s8 in kamerasından düşük olduğuna yer verilmiştir. Huwaei Mate 10 P10 Plus dan ne gibi ek özelliklerle gelecektir arkadaşlar ve tahmini fiyatı ne olacaktır. S7 EDGE yi de eşime vereceğim için kendime yeni bir marka ve model almaya karar verdim ancak Note8 mi S8 mi derken Huwaei P10 Plus ortaya çıktı ve şimdide de Huwaei Mate 10...

• Ön yüzdeki ekranın hem alt hem üst köşesine çift hoparlör koysa ne kadar güzel olur

• buysa tasarım iphone x ezer geçer bu tasarımı

• büyük ihtimal böyle olacaktır. günümüz android tasarımı bu çünkü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xloud X kullanıcısına yanıt
    Yakınlastirinca, ufak bir belirti var ama tam secemedim. Umarim dediginiz gibi gelir de diğer üreticilere de ders olur bu durum.

• quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

Yakınlastirinca, ufak bir belirti var ama tam secemedim. Umarim dediginiz gibi gelir de diğer üreticilere de ders olur bu durum.

Kesinleşti sayılır mate 10da önde mate 10 proda arkada olacak...Huawei Mate 10 sızıntılarının ardı arkası kesilmiyor

• Xloud X kullanıcısına yanıt
    Peki hocam teşekkürler, tüm üreticiler ders alsin bu konuda Huawei den. Her ne kadar Kirin yonga setini begenmezsem de, bu sene Apple gibi Sükse yapabilecek tek yonga seti olabilir Android kanadinda, Yapay zekadan ötürü.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.