Şimdi Ara

HUAWEİ MATE 10 PRO (ROOT-REBRAND-GÜNCELLEME-SES KAYIT - SES YÜKSELTME ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
7
Favori
6.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Programa aldırmayın. Repack yapıp sonraki işleme geçin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yunusdemir Y kullanıcısına yanıt
    Problemi çözdünüz mü hocam?
  • Installing Update %5'te kalıyor Error veriyor ve kapanıyor bu sorunu nasıl çözebiliriz lütfen yardım edin cihazım 4 gündür kapalı çalışmıyo
  • Peki BLA-L09 (c432)'dan BLA-L29 (c432)'a geçmek için ne yamak lazım.. Tek SIM'den çift SIM'e geçmek için.
  • FunkyHuawei Tool indirmek için https://www.reddit.com/r/FunkyHuawei/comments/79sfj8/announcing_funkyhuawei_mate_10_rootrebranding_tool/ sitesine gittiğimde yasaklı diyor.
  • beyzafer B kullanıcısına yanıt
    HwOta ile Rebrand edip bölge kodunu değiştirmen lazım. İşlemleri dikkatli yapman lazım, hata yapılırsa riskli bir işlem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .eRCaN.

HwOta ile Rebrand edip bölge kodunu değiştirmen lazım. İşlemleri dikkatli yapman lazım, hata yapılırsa riskli bir işlem.
    Maalesef o şekilde yapınca tel açılmıyr. Ota.bat'dan yapınca tel açıyor.. ilginç..
  • beyzafer B kullanıcısına yanıt
    Açılmamasının sebebi değiştirdiğiniz bölgenin yazılımını yüklememeniz. Güncellediğiniz bölge koduna göre yazılımı yüklemeniz lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: .eRCaN.

Açılmamasının sebebi değiştirdiğiniz bölgenin yazılımını yüklememeniz. Güncellediğiniz bölge koduna göre yazılımı yüklemeniz lazım
    L29, c432 yüklüyorum.. L09 c432'u deneyince de aynı oldu..
  • "Dosyanın linki HWOTA8_Mate10https://drive.google.com/open?id=1r8vZbWMpXN9LDDGPnKAe1SDNoQdN3FRL"

İlk mesajda belirtilen bu dosya uçmuş,başka bir yerde de bulamadım.
    Olan paylaşırsa sevinirim
  • mahmutuslu kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • Bir kaç siteden gördüğüm şekilde yapmaya çalıştım fakat sürekli hata aldım adam gibi anlatan biryer bulamadım. Gayet detaylı bir konu olmuş birazdan deneyeceğim. 7 saattir root için uğraşıyorum. Komşumun kağnı pcside bir etken tabi.

Takıldığım yerde yazarım.

Teşekkürler

• Nihayet bugün L09'dan L29'a geçtim.. Hiç hata vermedi, gayet temiz bir kurulum oldu.

Aliexpresten aldığım çift sim kart çekmecesine 2 tane sim kart koydum. Ama menülerde SİM 1 SİM2 diye bir şey yok.. Çıkmadı.. Wipe ve factory reset yaptım.. Yine çıkmadı.. Yazılımdan başka ne yapmak gerek ?

Bu arada FF'de henüz onaylanmayan 145 sürümünü yüklemiş oldum.

Internetteki ekran görüntülerine baktım çift IMEI görünüyor. Bende halen tek IMEI var.

HUAWEİ MATE 10 PRO (ROOT-REBRAND-GÜNCELLEME-SES KAYIT - SES YÜKSELTME )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyzafer -- 22 Haziran 2018; 21:49:36 >
  • Arkadaşlar Merhaba, Bootloader kilidini tekrar nasıl kapatabiliriz?

• Nicked1620 N kullanıcısına yanıt
    Cihazı fastboot modunda PC'ye bağlayın.

fastboot oem lock UNLOCK KODUNUZ

Kodunu girip Enter'a basın, cihaz üzerinden bir onay isteyecek. Onaylayıp işleminizi tamamlayabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .eRCaN. -- 15 Ağustos 2018; 9:35:22 >
  • Teşekkür ederim, bir iki saate deneyeceğim

Hocam tam detaylı anlatabilir misiniz? pc başına geçtim şimdi cihaz fastboot modunda
    Ekstra bir şey yok hocam, yazdığımı yapmanız yeterli. Cihazı fastboot modunda PC'ye bağlayın. Verdiğim kodu girip Enter tuşuna basın. Cihaz ekranında verileriniz silinip telefon sıfırlanacaktır diye bir uyarı gelecek. Ona Evet dedikten sonra işlemi tamamlayabilirsiniz.
  • Hallettim hocam çok sağolun :)

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.