Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (87. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.720
Cevap
156
Favori
925.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Huawei mate 10 pro icin mate serisinin hatta piyasadaki android cihazlarin babasi diyebilir miyiz?

Aldiktan sonra kronik sorunlar bas gosterdi mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunusemre8760

Sayın ve çok kıymetli Huawei kullanıcıları cihazı kullandıktan sonra eleştirme hakkımız var mı. Sonra eleştirdik diye küsme alay etme hor ve hakir görme hatta konu açma yasağı koyma yada açtığın konunun ürünü harici ürün kullanma yasağı falan koymayacak sanız cihazı kullanacağım yoksa itirazları şimdiden alalım hatta cihazı ve konuyu derhal terk edelim.

pek hor görülmüyor hocam eleştirmeyin bin pişman olursunuz

• SerdaR^73 kullanıcısına yanıt
    Evet, anlamsız bir biçimde gereğinden fazla parlak çekiyor.
    Ancak sadece yüz değil, ön kamera için fotoların genelinde gün ışığı/iyi aydınlatılmış ortamda bu problem var, dinamik aralığının dar olmasından kaynaklanıyor.
  • Bence eleştirmeye hakkın var tabiki çöp demedikten sonra
    Düzeyli haklı bir eleştiri daha yapıcı olur derim
    Nihayeti babamızın firması falan değil hiç bir markadanda
    Nemalanmıyoruz çok şükür

Bana uyan şartları kesinlikle batarya süresi ve leica lensli
    Foto çekmesi gerisi çokda önemli değil ben bu yüzden tercih
    Ettim

Herkesinde bu telefonu almada mutlaka tercih nedenleri vardır

Senin fikrin seni bağlar saygı duyarız aynı seninde bize saygı duyacağın şekilde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkese merhabalar bende mate 10 pro mavi alarak aranıza katılmak üzereyim salı elimde olur diye düşünüyorum. s8 plus satıp bu telefonda karar kıldım tek nedenim şarj bide hız diger telefonda sabah 8 den akşam 4 e kadar bitiyordu. ben sony 2 yıl kullandım şarj kötüydü samsung çok kullandım şarj daha kötüydü şimdi bunu ilk defa kullanacagım şarjı iyi olsun gerisi benim için önemli degil
  • Lütfen cihazı kullanınca yorumlayın özellikle batarya olayını merakla bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: yunusemre8760

Lütfen cihazı kullanınca yorumlayın özellikle batarya olayını merakla bekliyorum

tabiki bilgi veririm batarya konusunda hemen farkederim iyimi kötümü diye...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kafkaslı57

Zaten kapanmiyor takvim saat hic kapanmiyor o dedigin yeride kapattigim halde kapsnmiyor

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

Abi kapatıp açtın mı cihazı bazen ayarlara tepki vermiyor

• Kardeşler ben şarja takık bi insanım bugüne kadar kullandığım tüm samsungları yanımda pille kullandım evde xiamoiden samsunga hatta markasız 3-5 tane taşınabilir pil var huawei aldıktan sonra yerlerini unuttum

• Herkes maşşallah ftelefonu oyle bir anlatıyorki dersin bu mate 10 pro başka gezegende yapılıp gönderilmiş

Eksikleri kimse görmüyor sanki

1-Huawei rom indiremezsin yani en azından kendi sitesini görmedim yok
    2-https://www.reddit.com/r/FunkyHuawei/ sitesi parayla rom linklerini veriyor daha önce hiç bir telefonda görmedim parayla güncelle root la twrp kur rebrand yap saçma gelmiyormu size
    3- rom indirmek için http://pro-teammt.ru/firmware-database/?firmware_ model girmeniz gerekir huawei rus firması değil ama tüm romlar orada romları 15 gün gecikmeyle indirmeye sunuyor
    4-Huawei hala türkiyede VOLTE WoWifi desteklemiyor telefon çıkalı 5 ay oldu sanırım ohuawei ye sorduğun operatörünüzle görün diyor operatörde bu telefon volte desteklemiyor diyor mağazaya uğrayım volte destekliyen telefon alın diyor
    5-Kamera bazen çok iyi çekiyor ama ön kamera kendimi çekince resmen başka biri gibi çıkıyor berbat bir ton renk anlamdım bunu
    6- Emui arayüzü örnek tehme indiriyorsun kendi içinde gelen programların iconları değişiyor ama diğerlerinin tamamı kendi iconunu kulanıyor boyle olunca çirkin görünüyor
    7- Ses dik şekilde streo değil yatay çevirmen gerekir ama ses seviyesi düşük

benim için bunlar önemli sorun birileri için sorun olmayabilir ama huawei nin mate 10 pro için çok iyi bir reklam yaptığını kabul ediyorum hata hipnotize bile etti gözümüze soka soka okadar çok iyi anlatıldıki resem telefon uzaylılar tarafından yapılmış gibi .
    Merak etmeyin bende aynı telefonu almışım 1 aydır kulanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ararat1824 -- 18 Mart 2018; 16:52:45 >

• Kafkaslı57 kullanıcısına yanıt
    Sabahtan beri deniyorum PM den mesaj atmayı ancak hata veriyor. Hem uygulamada hem sitede. Rica etsem mail adresime bir ileti gönderir misin ? Oradan yazayım numaramı berkanttuna@gmail.com

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ararat1824 A kullanıcısına yanıt
    Niye herkes diye genelliyorsunuz bi sürü eksiklik yazdık yazacağız da ama Çinliler fersah fersah yol katetmiş bravo demeyelim mi huawei olmasa samsungla iphone'a eşek yükü ile para verecektik

Gercekten dedikleriniz doğru bende dünden beri kullanıyorum ama şuda bi gerçek ki iPhone daha kötü Samsung un başka sorunları var en azından adamlar rakip olabilecek bi cihaz üretmişler ve rakipte olmuş görünüyor en azından ben böyle düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BluePassenger -- 18 Mart 2018; 17:39:30 >
  • sadays S kullanıcısına yanıt
    Yok belkide ondandır

• berkant_tuna B kullanıcısına yanıt
    Tamam pm size telefonumu yolladım telefonuma yollayın

Hangi telefonun eksik tarafı yokki
    Biz kendimize uygun olan taraflarını baz alıp telefon alıyoruz zaten
    Nihayetinde babamızın firması değil doğru yanlarıda eksik yanlarıda var
    Bunlarıda elbette dile getiriyoruz telefona aşık falan olmadık yani

• arkadaslar merhaba yaklasik 10 gun önce mate 10 pro aldim cihaz herseyiyle 10 numara fakat görüşme sırasında cihaz kulagimdayken yani ekrani kapalı durumdayken tuslara basiyor benim cihazda sorun var diye dusundum ama bugun mate 9 pro aldim ikinci cihaz olarak ondada ayni seyi yasadim bunun bir ayari varmi yardımcı olursanız sevinirim

• Ben kimseyi kast etmedim sadece bir çok yerde telefon çok fazla abartılmış onu demek istedim ve eksiklikleri var diye ayrıca yeteri kadar destek yok ne operatör tarafından nede rom yükleme filan

Neticede bu parayı ve övgüyü hak etmiyor
    Ama almışım çöpe atacak kadar zengin değilim mecburen kulanacağım yani :):)
    Kullan gitsin hacim her tarafta Samsung iPhone dolu bırak farkımız olsun. Benim araba şampanya renginde içi bej telefonda kahverengi ahenkle dans ediyorlar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ararat1824

Herkes maşşallah ftelefonu oyle bir anlatıyorki dersin bu mate 10 pro başka gezegende yapılıp gönderilmiş

Eksikleri kimse görmüyor sanki

1-Huawei rom indiremezsin yani en azından kendi sitesini görmedim yok
    2-https://www.reddit.com/r/FunkyHuawei/ sitesi parayla rom linklerini veriyor daha önce hiç bir telefonda görmedim parayla güncelle root la twrp kur rebrand yap saçma gelmiyormu size
    3- rom indirmek için http://pro-teammt.ru/firmware-database/?firmware_ model girmeniz gerekir huawei rus firması değil ama tüm romlar orada romları 15 gün gecikmeyle indirmeye sunuyor
    4-Huawei hala türkiyede VOLTE WoWifi desteklemiyor telefon çıkalı 5 ay oldu sanırım ohuawei ye sorduğun operatörünüzle görün diyor operatörde bu telefon volte desteklemiyor diyor mağazaya uğrayım volte destekliyen telefon alın diyor
    5-Kamera bazen çok iyi çekiyor ama ön kamera kendimi çekince resmen başka biri gibi çıkıyor berbat bir ton renk anlamdım bunu
    6- Emui arayüzü örnek tehme indiriyorsun kendi içinde gelen programların iconları değişiyor ama diğerlerinin tamamı kendi iconunu kulanıyor boyle olunca çirkin görünüyor
    7- Ses dik şekilde streo değil yatay çevirmen gerekir ama ses seviyesi düşük

benim için bunlar önemli sorun birileri için sorun olmayabilir ama huawei nin mate 10 pro için çok iyi bir reklam yaptığını kabul ediyorum hata hipnotize bile etti gözümüze soka soka okadar çok iyi anlatıldıki resem telefon uzaylılar tarafından yapılmış gibi .
    Merak etmeyin bende aynı telefonu almışım 1 aydır kulanıyorum

Önceki sayfalarda yazıldı ama okumamış olabilirsiniz. Her sayfada da yazmanın manası yok zaten.

*Rom konusu benim için önemli değil.
    *Volte konusunda haklısınız, rezillik.
    *Ön kamera konusunda da haklısınız, 'casper the friendly ghost' gibi çıkıyor resimler, bembeyaz. Yazılımla düzeleceğini umuyorum.
    *Ekran kilitliyken gelen mesajları okuyamiyorsunuz, hızlı cevap veremiyorsunuz, muhakkak parmak izi okuyucuyla açmak lazım, e ben uygulama içine girmek istemiyorum ki.
    *Ekran parlaklığı Manuel e alsanız bile bazı uygulamalara girişte kafasına göre kisiyor parlaklığı.
    *Otomatik parlaklık moduda iyi çalışmıyor, olması gerekenden fazla kisiyor ekranı.
    *Arayüzü çok donuk ve çok sade, stok android gibi, iphone gibi.
    *Telefon çalıyor, zil sesi sinir bozucu şekilde daha geç çalıyor.

Daha da yazarım. Yazılım yönünden yemesi gereken bi fırın ekmek var. Beta yazılım ile çıkmış gibi ama çoğunu gidereceklerini düşünüyorum. Mate 9 unda çok eksiği vardı adam ettiler. Sadece amiral gemisi cihaz yapıyorsun ve öyle fiyatliyorsun, saçma sapan şeyler için insanları güncelleme bekletiyorsun ben bunu kabul edemiyorum.

Bunun harici, bu cihaz pil, kamera ve stabilite yönünden çoğu cihazın fersah fersah önünde. Süper bi garanti hizmeti var. Muhteşem bir cihaz değil ama çok başarılı. 3.000-3500 tl bandında bana göre tek rakibi Note 8. Bende note 8 de var iphone x de. Hepsinin farklı eksiklikleri var. Hiçbir cihaz muhteşem değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sky__walker -- 18 Mart 2018; 22:17:5 >

• 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.