Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (823. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.720
Cevap
156
Favori
925.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 821822823824825
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Soket değişimi mümkün serviste yada dışarıda yaptırılabilir fiyat alıp karar verirsiniz.

Örnek video

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★GSM İletişimyoutube
    Huawei Mate 10 Pro şarj soketi değişimi nasıl yapılır Youtube kanalımıza yüklediğimiz bu video ile izleyebilirsiniz. Huawei Mate 10 Pro akıllı telefonunuz şarj almıyor ise profesyonel HUAWEI teknisyenlerimiz tarafından şarj soketi değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz. Huawei Teknik Servisi https://www.gsmiletisim.com/marka/huawei/ Huawei Şarj Soketi Değişimi https://www.gsmiletisim.com/urun-kategori/huawei-sarj-soketi/ GSM İletişim Adres Bilgileri Müşteri temsilcisi hattı: 02165504060 WhatsApp: 05321004147 Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy / İstanbul İletişim: http://bit.ly/2VxLocR Kargo gönderimi: http://bit.ly/2U6bmmb Huawei Mate 10 Pro Şarj Soketi Değişimi Huawei Mate 10 Pro şarj girişi belirli sebeplerden dolayı arızalanabilir. Bu sebepleri sıralamak gerekir ise; 1. Sıvı ve nem teması sonrası oksitlenme 2. Alınan bir darbe ile sokette yaşanan kırılma 3. Telefonu şarja takarken aşırı bastırma sebebi şarj yuvasının hasar görmesi olarak sıralanabilir. Bu tarz bir durumda yaşanılan sorunun çözüm yolu şarj soketidir. Huawei Mate 10 Pro şarj soketi alanında uzman ve tecrübeli HUAWEI teknisyenlerimiz tarafından yapılır. Huawei Mate 10 Pro şarj girişi değişimi süresi ise ortalama 1 saatir. Bu süre kargo ile gönderimde ortalama 3 (üç) iş günüdür. 1. Bilgileriniz silinmez. 2. Telefon sorunsuz bir şekilde şarj almaya devam ederi. 3. Cihazınız garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir. Huawei Mate 10 Pro şarj soketi değişimi veya benzeri sorunlarda aklınıza takılan tüm soruları servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilirsiniz.
    https://www.youtube.com/watch?v=YMerDGGh0pc&feature=youtu.be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • huawei histen efektlerini , ekolayzeri bluetooth kulaklıkta aktif hale getirmenin bir yolunu bulabilen var mı? ben biraz araştırdım ama bulamadım. Ya da önerebileceğiniz kaliteli bir eq programı var mı?

• Güncelleme yapmayın. Benim mikrofon gitti. Hoparlör de gitti. Yenilerini taktım ama gene fayda etmedi

• erkmenson kullanıcısına yanıt

Geçmiş olsun da ne alakası var güncelleme ile anlamadım. Ben 2 gün önce yaptım, dün de Hard reset uyguladım şu an yeni almışım gibi oldu telefon. Burada güncelleme yapıp yorum yapan bisürü arkadaş oldu hiçbir mikrofon hoparlör gitti demedi. Sizde başka bir sıkıntı olabilir.

• -HKN- kullanıcısına yanıt

Hiçbir fikrim yok. Güncelledim. Herşey yolundaydı. 2. Sonrası hoparlör ve mikrofon.kendi.kendine gitti. Sonra kendim mikrofonu değiştirdim. Elimde sıfır vardı. O da çalışmıyor. Acaba yazılımsal olarak bir şeyler mi yaptılar. Bayram değil seyran değil durduk yere güncelleme geldi zaten ne zamandır. Mikrofon ve hoparlör bağımsız bi de birbirinden. Kablolu Kulaklık takıyorum yine ses yok.

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

• Arkadaşlar bi oyun oynarken arama geldiğinde aramayı cevaplayıp konuşmaya başlayınca karşıdan gelen ses inanılmaz tiz şekilde geliyor. Kulağımdan uzaklaştırarak konuşuyorum. Normalde böyle bi sorun yok sadece oyun açıkken gelen aramalarda oluyor. Sizde de var mıdır böyle bi sorun?

• bana hala güncelleme gelmedi nasıl güncelleye bilirim acaba

• ıspır I kullanıcısına yanıt

PC varsa oradan hisuite programını indirip bakabilirsiniz.

• ıspır I kullanıcısına yanıt
    Bana dün düştü

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • gundar G kullanıcısına yanıt

var baktım yok ordada hocam

• kymelria kullanıcısına yanıt

oo iyi ben o kdar ugraşdım yok

• -HKN- kullanıcısına yanıt
    Ben de güncelledim 1.5 kat şarj yiyor aynısın yaşayan var mı, baseus kablo kullanmaya başladım ondan olabilir mi

• lansker kullanıcısına yanıt

Hocam Kampanya ne zaman nasıl oluyor bilgi verebilir misiniz gerçi benimkisi gincellemeden6aonra şarj çok yiyor, baseus kablo kullanmaya başladım ondan olabilir mi

• Rlfc R kullanıcısına yanıt

Ben de sorun vardı emui 12 yeni güncellemeden sonra düzeldi

• erkmenson kullanıcısına yanıt
    Bende de birşey yok. Cihaz yakın zamanda sıfırlanmıştı. Az uygulama vardı. Şuan yağ gibi ve sorunsuz.

• ramzeyu kullanıcısına yanıt
    Alakası yok. Telefonu sıfırlayın. Verilerinizi yedekleyin. Sıfırlayın. Şarj süresi çok iyi.

• ramzeyu kullanıcısına yanıt
    26 27 28 ağustos cuma c.tesi pazar

• Emui 12 den 9.0 a düştükten sonra..

Şarj sürem çok daha iyi oldu..

Telefon hızlandı ilk aldığım gibi oldu

Huawei nin uygulamalarında alakasız ve gıcık reklamlar gelmiyor..

Kamera video çekimlerinde OIS desteği geri geldi.

Memnunum 9.0 dan..

Android 12 yi deneyen arkadaşlar vakitleri varsa Pc suite programıyla 9.0 a bi düşsünler ne dediğimi daha iyi anlayacaklar..

DÜn misafir arkadaşım vardı.. Huawei P40 Pro (ELS-NX9) var onda Krin 990 5G yazıyor işlemcisine 256gb. hafıza 8gb. ram var ve Emui 12 var

Kamera bildiğiniz üzere bizimkiler gibi Leica güzel çekiyor.. Bir ara dedi ki ..

Telefonun hızından çok memnunum

Telefon da benim elimde

Bu hızdan mı memnunsun al bir de benim Mate10 Pro yu bi dene

Baktı Heee lan bu daha hızlı. Moruk bu nasıl hızlı böyle benim ki de olur mu benim telefon kağnı bunun yanında..

Dedim ben aldığımda Android 8 ve Emui 8 vardı.. 12 bende de çok yavaşlattı telefonu Pc Suite ile 9.0 a döndüm böyle hızlandı. Senin ki de Emui 10'a döner en fazla ama yine de buna göre hızlıdır

Ya telefonu aldığımda çok hızlıydı son güncellemeden sonra biraz takılır gibi olmaya başladı..

Bende bakacağım dedi PC suite ile geri dönüyor mu...

Bakalım geri dönmeye hevesli gibi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi müMKÜNsüz -- 23 Ağustos 2022; 20:20:16 >

• müMKÜNsüz kullanıcısına yanıt
    Şimdi sen 60hz ekranlı kirin 970 işlemcili mate 10 pro'nun, 120hz ekran kirin 990 işlemcili p40 pro'dan çok daha hızlı olduğunu idda ediyorsun öyle mi? Ya arkadaşın ekranı 60hz de kullanıyor ya da gözlerin bozuk

• Türbülans Havayolları A.Ş T kullanıcısına yanıt

Aynen öyle sadece benim değil arkadaşımın da gözleri bozuk hatta biz 25 yıllık bilgi işlemci olarak (ikimizde) telefondan da anlamayız teknolojiden de ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ 

• 
Sayfa: önceki 821822823824825
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.