Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (762. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
16.718
Cevap
157
Favori
925.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 760761762763764
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayır yanlış biliyorsun özellikle kendi kamerasından yüklenenlerde sorun bulunuyor. Özellikle videoda instagramın kayıt formatına çok yabancı olduğu için video kayıt formatı oraya atınca 4k 60fps değilde 244piksel 30fps max video atılmış gibi oluyor. Buda dediğin gibi androidin ios karşısında açık ara farkını! (felaket yenilgisini) ortaya çıkarıyor. Yahu kardeşim ios14ün attığı fotoğrafları bilhassa videoları görmezden geliksin heralde. Son durumlarla apple tekrardan telefon pazarında lideri oynayacak ve devam ettirecek herhangi bir aksilik olmazsa. Huaweiden memnun değiliz androidden nasıl memnun olalım. Hem sadece sosyal medya tabanlı bakmayın şu anki yazılımla kamera kayıt veya fotoğraf performansını kimse beğenmediğini söylüyor. Bunlarla da iosu ezmeniz boşa çıkıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Guncelleme bana gelmedi hala oyunları oynayamaz derece de kasıyor bemim telefon sky ve pubg oynamaya çalıyorum artık oynamiyorum deli kasıyor

• Arkadaşlar mate 10 pro ya alternatif arıyorum ama biraz ekonomik.. Oneplus 7t ve Poco x3 f2 ler nasıldır kamera olarak bilen var mı tasarımı çok hoşuma gitti cihazların

• Mi 10 t pro 👍👍👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selo_33 kullanıcısına yanıt

Kardeş o dediğin bir güncellemeye bakar, ios dediğin Android çakmasına dönüştü farkında değilsin herhalde, Andronun karşısında tekrar öne geçmesi imkansız iosun, yapısı uygun değil çünki, boşa fanlık yapma anlayacağın.... ikiside babamın malı değil ama görünen köyde klavuz istemez, huvey konusu başka, google neden baskı uyguladı sanıyorsun huveye, apple darda kaldığı başedemediği için olmasın sakın.... yahu son modeli bile geride bu ayfonun hala daha bu inat ne...

• quote:

Orijinalden alıntı: erhanercan

ois in ne olduğunu biliyorum. ois düzgün çalışmıyor 9.1.0.347 de çok iyiydi

Bahsettiğiniz güncellemede kamera sürüm numarasını hatırlıyor musunuz?

• selo_33 kullanıcısına yanıt

Olmadı Çinde yaptım başka ülkelerde... Sonra bir defa daha Hard reset attım yine olmadı. Huawei aradım durumu anlattım neler yaptığımı söyledim 3 defa falan geri aradılar ekran görüntüsü video istediler hepsini gönderdim en son onlarda çözemedi arayıp sormayı bıraktılar. Şimdi güncelleme gelmiş inşallah düzeltme gelmiştir.

• lansker kullanıcısına yanıt

Telefonu güncelledikten sonra Magazin kilit açma güncellemeye bastım yeni resimler indirdi galeriye attı ama bu ekrana eklemedi dolayısıyla kilit ekranı döngüsünde çıkmıyor yeni resimler yine bir sıkıntı mı var yoksa sadece bende mi anlamadım.. 🤦‍♂️

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

• Lomax. kullanıcısına yanıt
    alt sürümlerden biriydi ama kamera sürümüyle alakası olduğunu hiç sanmıyorum o zaman da da aynı kamera sürümü 347 de daha iyi çalışıyordu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 182 yi hi proxyden filan yüklemeyi deneyen oldu mu hiç

• Güncelleme otadan geldi bir fark göremedim.

• Dnememem

• Güncelleme beş para etmez. Zaten Google da olmayınca 30 bin TL olan katlanır telefonu alanın aklından şüphe ederim

• erhanercan kullanıcısına yanıt

Ben kurdum hocam batarya sanki daha iyi gibi xda da kurulumu bir arkadaş paylaşmış

Alıntı

metni:
    For BLA-L29 C432 you can use the following files to install 10.0.0.182, it passes SafetyNet just fine. To install it with HiSuite Proxy select "Normal + CUST pkg", no PRELOAD required.
    Base 10.0.0.182 - > http://update.dbankcdn.com/TDS/data/files/p3/s15/G5398/g1755/v465668/f1/full/update_full_base.zip
    CUST 10.0.0.7 - > http://update.dbankcdn.com/TDS/data/files/p3/s15/G5398/g1755/v472521/f1/full/update_full_cust_BLA-L29_hw_eu.zip

• beyzafer B kullanıcısına yanıt
    Nesi kötü güncellemenin ?

• Kamera.. akışkanlık.. 8 ve 9da pubg iyi iken 10da kasması

• yavuzgurkan Y kullanıcısına yanıt
    Bu yöntem tehlikeli. Tel. Açılışta kalabiliyor. Serviste anakart değişimi yapılıyor. Benim öyle oldu.

• yavuzgurkan Y kullanıcısına yanıt
    evet xda da gördüm ama l29 için olanı olduğundan tırstım neyse otayı bekleyeyim iyisi

• beyzafer B kullanıcısına yanıt
    Anladım genel olarak diyorsun sen. Valla samsungdan sonra Huawei ilaç gibi geldi. Note 5 için verdikleri her güncelleme ile telefonu kötüleştirdi Samsung.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canddymann29 -- 7 Kasım 2020; 16:55:20 >
  • Bu güncellemeyi kuran var mı?
    ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

• 
Sayfa: önceki 760761762763764
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.