Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
15.507
Cevap
173
Favori
823.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 gün
  • Cevaplayan Üyeler 1038
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 137
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 47 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 114
  • Favoriye Eklediklerim 173
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • erhanercan (724 mesaj) beyzafer (597 mesaj) Kafkaslı57 (441 mesaj) a26b (424 mesaj) FameHooker (294 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5616 mesaj) Mobil (5761 mesaj) Tablet (513 mesaj) Mini (808 mesaj) Uygulama (3089 mesaj)
  • @
8 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Huawei >> ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★
Giriş
    404 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    HackYemeFuckYeah

Arkadaşlar FF'den 10.0.0.163 yükleyen var mı? 🤔

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FameHooker -- 28 Ağustos 2020; 21:46:41 >
  • Çavuş
    46 Mesaj

Aynen bende de öyle maşallah çok memnunum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    glumerna kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2706 Mesaj

Enn uzun süreli kullandığımda android telefon oldu mate10pro keşke huaei mate 40a imei atılabilsede alıp kullansak mate 10 pro güncel cihazlarla bile arasında çok fark yok arıza yok taş gibi cihaz yapmış adamlar. Fiyat uygun olursa huawei den şaşmam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    mrtaksy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2295 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: br251

Bir terslik var ama nerede çözemedim erişim izinlerini kontrol ettim aklıma gelen herşey baktım ama çözüm bulamadım. Ayrıca güncelleme sonrası Messengerda kasma Chrome da ara sıra donma da var. Küçük bir güncelleme ile düzeltme yapsalar iyi olacak...

Severek kullandığım aşırı memnun olduğum telefonumda en sevdiğim özellik magazin kilit açmaydı sürekli güncellenen resimler.... Android 10 güncellemesi sonrası bitti gitti bir çarede bulamadık... 😪

• Er
    14 Mesaj

Merhabalar. Bu durum galiba Android 10 sürümünden kaynaklanıyor. Ben Android 9'a geçiş yaptım ve magazin kilit açma resimleri güncelleniyor.

|
    |
    br251 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2295 Mesaj

Evet sanırım dediğiniz gibi. Ben güncellemeden sonra Hard Reset attım. Eskiden var olan magazin kilit açma resimleride gitti tabi.. Daha sonrada hiç indirmedi tüm ayarlara baktın ne yaptıysam olmadı... Kardeşimde var aynı telefon oda güncelledi ama Reset atmadı o ada ogünden beri güncelleme ile yeni resim gelmiyor... Benim anlamadığım 10.da bu özellik kaldırılmış olsa menüde yeri olmaz menüde var ama çalışmıyor.

|
    |
    enessizm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    14 Mesaj

Normalde hadf reset atınca Android sürümü fabrika çıkışındakiyle aynı olmuyor muydu? 🤔

|
    |
    br251 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    53 Mesaj

Olmaz son sürüm ne yüklendi ise öyle açılır telefon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uAyılmAz59 -- 30 Ağustos 2020; 11:48:29 >
    |
    |
  • Yarbay
    2295 Mesaj

Arkadaşın dediği gibi en son hangi sürüm varsa o kalıyor.

|
    |
  • Yüzbaşı
    363 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: glumerna

Enn uzun süreli kullandığımda android telefon oldu mate10pro keşke huaei mate 40a imei atılabilsede alıp kullansak mate 10 pro güncel cihazlarla bile arasında çok fark yok arıza yok taş gibi cihaz yapmış adamlar. Fiyat uygun olursa huawei den şaşmam.
    Ben de şimdiye kadar hiçbir telefonumu 1 yıldan fazla kullanmamıştım. Senesi dolar dolmaz satıp yeni model alıyordum ta ki mate 10 pro alana kadar. Üstelik o kadar stable çalışıyor ki şimdiye kadar aldığımdan beri format atmadığım tek telefon. Telefonu alalı 3. yıla girmek üzere ve ben daha bir kere bile telefonu fabrika ayarlarına döndürmedim. O kadar güncelleme aldım sıfırlamadığım halde takılma ve sorun yaşamadım.
  • Yarbay
    2706 Mesaj

Fiyatlar uçtu ilk mate 10 almıştım 2. El 2000 tlye düşün bundan 3 sene önce yeni çıkmış cihaz şimdi bile 2. Eli 2000 değil maaşın yarısına son model telefon şimdi 2 maaş veriyoz 1 telefon almaya birazda o yüzden alamıyoz.

|
    |
    gundar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    14 Mesaj

Hemde mükemmel bir şekilde çalışıyor,Allah ne muradın varsa versin yahu. Telefonumun sürümü 10.0.0.159
    |
    |
    zaltun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1472 Mesaj

işini gördüyse ne mutlu. güle güle kullanın.

|
    |
    bearsoldier kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    10811 Mesaj
    bluetooth ses sorununa bir çözüm var mı arkadaşlar yıldım ya resmen telefon değiştirtecek hale geldi
  • Yüzbaşı
    404 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    HackYemeFuckYeah

Ne yazıkki buna ben de çözüm bulamadım. Çamur gibi ses veriyor Bluetooth. Telefonu fabrika ayarlarına döndürmek de işe yaramadı.
    10.0.0.163 ile düzeleceğini umut ediyorum. Ama bi türlü gelemedi

|
    |
    sadays kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    10811 Mesaj
    konuşmada sorun yaşamıyorum ben ama stereo müzik bitti resmen kesik kesik ne yaptıysam düzeltemedim
    |
    |
  • Yarbay
    10811 Mesaj
    Basit murphy kanunu çiğnedik suç bizde çalışan şeye elleme güncellemeleri kapatsak sorun yoktu
    |
    |
  • Yarbay
    2020 Mesaj

9.0.250 sürümünden sonra her sürümde Bluetooth kesik kesik ses veriyor. Düzelmedi hiçbir şekilde.

|
    |
    HackYemeFuckYeah kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2037 Mesaj
    Son emui yüklü durumda, bu telefon ile 3 farklı Bluetooth hoparlör (jbl, philips, Sony) ve 2 farklı Bluetooth kulaklık (Jabra elite 65t ve Philips sbh5850) kullanıyorum, hiçbirinde sorun yaşamıyorum. Bluetooth sorunları sadece telefonun android versiyonundan kaynaklı olmayabilir mi acaba?

• Yarbay
    2706 Mesaj
    bendede bluetoth hoparlörde kopma yok aksine kalite arttı gibi son sürümde
    |
    |
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
En ucuz kedi maması fiyatları
backlink paketleri
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.