Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (3 Mobil) - 3 Masaüstü3 Mobil
5 sn
15.587
Cevap
170
Favori
828.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 sa.
  • Cevaplayan Üyeler 1038
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 137
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 50 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 114
  • Favoriye Eklediklerim 171
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • erhanercan (749 mesaj) beyzafer (600 mesaj) Kafkaslı57 (441 mesaj) a26b (424 mesaj) FameHooker (301 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5643 mesaj) Mobil (5772 mesaj) Tablet (513 mesaj) Mini (841 mesaj) Uygulama (3089 mesaj) (10 mesaj)
  • @
8 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Huawei >> ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★
Giriş
    984 Mesaj

Kamera iyi değil. İlk çıktığında çok övmüşlerdi ama bi LG G4 kalitesinde bile çekmiyor.. Ön kamera kısmen de olsa emui 10 ile normal çekmeye başladı.

Fotoğraf harici iyi.
    |
    |
    S.McManaman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    984 Mesaj

Maaalesef e-recovery üzerinden dosya bulamıyor. Çok uğraştım. Hisuite ise teli onar kısmında bizim tel yok.. yani yazılım çökünce anakart değiştirmek nedir. kendilerine zarar..
    |
    |
    yavuzgurkan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    7 Mesaj

Garantisi bitti. Nerde değiştirebilirim acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    zaltun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    211 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: beyzafer

Maaalesef e-recovery üzerinden dosya bulamıyor. Çok uğraştım. Hisuite ise teli onar kısmında bizim tel yok.. yani yazılım çökünce anakart değiştirmek nedir. kendilerine zarar..
    önceki mesajlarda hisuite için xml kodları paylaştılar hocam 5-10 mesaj yukarda,onu yapınca telefonu görüyor.
    |
    |
  • Çavuş
    49 Mesaj

Bu haber beni çok utandırdı 🤷‍♂️ şaka bir yana fanboyluk yapmanın gereği yok. Bu firmalar amcamizin dayımızın değil sonuçta. Android e bayıldım geçtiğim günden beri ama anlatmaya çalıştığım konu Huawei in güncelleme konusunda rezalet bir firma oluşu. Hala Android 10 bekliyorum Temmuz ayına girdik. İos'un o sorunlu güncellemesini de çok takma, çünkü maksimum 1 haftaya tüm kullanıcılara aynı anda sorunu gideren bir güncelleme yayınlarlar.

|
    |
    beyzafer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    49 Mesaj
    C432 için hala emui 10 bekleyen var mı benden başka? Geçen gün İtalya da dağıtıma başlandı diye bir haber gördüm nette.

|
    |
  • Yüzbaşı
    258 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: huseyinözd

Güncelleme için gerekli uygulamlar :

HiSuite Proxy : https://github.com/ProfessorJTJ/HISuite-Proxy/releases/tag/1.7.1

Bu uygulamayı indirin ve bir klasöre çıkartın ve yönetici olacak çalıştırın.
    -Daha sonra Http component e tıklayarak C:\Program Files (x86)\HiSuite dizinindeki httpcomponent.dll dosyasını seçin ve onaylayın

-HiSuite uygulamasını açın ve sağ üstteki 3 çizgiye tıklayın ve ayarlar bölümünde Proxy ayarlarını Özel proxy seçip aşağıdaki şekilde ayarlayın.
    Adres: 127.0.0.1
    Bağ. Nok : 7777

HiSuite Proxy uygulamasındaki yerlere şuanları yazın:

Package URL : http://update.dbankcdn.com/TDS/data/files/p3/s15/G5398/g1755/v401881/f1/
    CUST PKG : http://update.dbankcdn.com/TDS/data/files/p3/s15/G5398/g1755/v407124/f1/
    Preloaded PKG : http://update.dbankcdn.com/TDS/data/files/p3/s15/G5398/g1755/v407122/f1/

Yanındaki kutucuklara ise
    Package URL : BLA-LGRP2-OVS 10.0.0.159
    CUST PKG : BLA-L29-CUST 10.0.0.2(C432)
    Preloaded PKG : BLA-L29-PRELOAD 10.0.0.3(C432R1)

3 ününde yanındaki Point Version Tik lerini işaretleyin ve görseledeki gibi en altta bulunan CUST PKG ve Preloaded PKG i işaretleyin

Daha sonra Hisuite uygulamasından güncelleme işlemini başlatabilirsiniz.

NOT: Güncelleme sırasında ve sonrasında oluşabilecek hatalarda tüm sorumluluk size aittir.
    NOT2: Telefon modeli BLA-L09 olarak kalıyor sadece yazılım sürümü BLA-L29C635 olarak değişiyor. Güncelleme yapacaklar bunu dikkate almalı. C432 için olan sürüm birkaç ay sonra onaylanırsa onada güncelleyeceğim.
    Hocam şu metodu deneyin kurtarmaya basınca çıkabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teğmen
    211 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yavuzgurkan

Hocam şu metodu deneyin kurtarmaya basınca çıkabilir
    deniyorum hocam,çok teşekkür ederim
  • Onbaşı
    16 Mesaj

Sağolun cevabınız için

|
    |
    müMKÜNsüz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    16 Mesaj
    Arkadaşlar bir de ekran ile arka kapak arasındaki çerçeveyi nereden nasıl değiştirebilirim Ankarada? Galiba düşmeden kaynaklı aşırı küçük ezilmeler meydana gelmiş.

• Yüzbaşı
    258 Mesaj

Sonuç alabildinizmi hocam

|
    |
    axxaya kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    258 Mesaj

Hocam o çerçeve ekran ile birleşik diye biliyorum

|
    |
    hyperNes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    277 Mesaj

Dosyayı paylaşır mısın? 9 dayken kullandığım hwcallrecorder apk yüklenmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carpediem81 -- 6 Temmuz 2020; 10:54:56 >
    |
    |
    HackYemeFuckYeah kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    16 Mesaj

Bende o şekilde zannettim fakat YouTube'da bir kaç videoya bakınca o şekilde olmadığını fark ettim.

|
    |
    yavuzgurkan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    984 Mesaj
    Chromu kaldıramıyorum. Uygulmlrdab devredışı yapıyorum. Hergün kendini aktif edip bi de güncelliuor.hergün böyle. Deli etti.

• Yüzbaşı
    984 Mesaj
    O ayrı bir şey. Yeni yazılım yüklemek için. Ama çöken bi teli ayağa kaldırır mı bilmiyorum. Pek de zannetmiyorum. Bakalım arkadaş bi denesin inşallah dönüş yapar olumlu olumsuz

|
    |
  • Yarbay
    3120 Mesaj

adb yoluyla devre dışı bırak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    beyzafer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    435 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    HackYemeFuckYeah

Chrome'a 64 bit desteği gelecekmiş. Performansının artacağı söyleniyor. Belki bu güncelleme ile donma problemi de gider
    https://www.donanimhaber.com/google-chrome-un-android-versiyonunda-64-bit-mimarisine-gecis-yapiyor--123171

|
    |
  • Yüzbaşı
    547 Mesaj
    Merhaba. 1,5 Senedir keyifle kullandığım mate 10 pro cihazımı değiştirmeyi düşünüyorum. Cihazımda hiç. bir sıkıntı yok, hatta çizik bile yok öyle söyleyeyim biraz değişiklik olsun maksadı ile değiştireceğim. Siz olsanız 3500 e kadar bütçe ile hangi zihazı tercih edersiniz. Xiomia note 10 lite, ve oppo reno z2 baktıklarım. note 10 lite hafıza hariç gayet şık duruyor işlemci snapdragon olması cazip geliyor, oppo ise işlemci mediatek sanırım çekiniyorum ama ram 8 gb. Yada huawei de bu fiyatlarda önereceğiniz cihaz varmı. Şimdiden teşekkkürler.
  • Yarbay
    3120 Mesaj
    şu an dev versiyonunda var yakında betaya oradan da normale düşer

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
kripto para haberleri
konkasör
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.