Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (745. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.718
Cevap
157
Favori
925.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 743744745746747
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çarşamba sabah mecidiyeköy fixsmarta teslim ettim, akşam 6'da tamamlandı mesajı geldi. perşembe sabahta gittim teslim aldım. batarya ile ekran aynı anda değişiyor. usb girişi ve anten kartı da değişmiş. anten kartının neden değiştiğini bilmiyorum. yan çerçeve de değişmiş. işlem tamamlandığında birde anket geliyor. ankete katılırsanız fotoda ki çantayı hediye ediyorlar.
    ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

• C635 den c432 ye dönmeyi başaran yardımcı olacak babayiğit var mı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Emui 10'da ses kaydı yok diye 9'a geçmek istedim ve aşağıdaki gibi hata aldım,yardımcı olabilecek arkadaş varmı acaba.Teşekkürler.

• axxaya kullanıcısına yanıt
    Çözümü yok. Huaweinin saçmalığı işte. LG'de yazılım atıyorlar, HW ise anakartı değiştiriyor.

İnşallah garantiniz vardır. Ben de 9.1 345'e döneyim dedim aynısı oldu. Mecidiyeköy fixsmarta verin sabah, öğleden sonra hazır oluyor. android 8 ile geliyor.

Garantiniz yoksa, yeni tel alın daha iyi.
    Emui 9'da yüklediğim yerleşik arama kaydı uygulaması Emui 10'da da sorunsuz çalışıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: beyzafer

Çözümü yok. Huaweinin saçmalığı işte. LG'de yazılım atıyorlar, HW ise anakartı değiştiriyor.

İnşallah garantiniz vardır. Ben de 9.1 345'e döneyim dedim aynısı oldu. Mecidiyeköy fixsmarta verin sabah, öğleden sonra hazır oluyor. android 8 ile geliyor.

Garantiniz yoksa, yeni tel alın daha iyi.
    nekadar masrafı oldu.garantim yok,mersinde oturuyorum. çözümünün olmaması çok üzücü.şu zamanda yeni telefon almak çok zor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axxaya -- 4 Temmuz 2020; 17:24:2 >
  • Arkadaşlar cihaz hala ikinci el alinir mi ? Oyun merakim yok, sosyal medya, kamera vs.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • S.McManaman kullanıcısına yanıt
    Fiyat uygunsa alınır sıfır cihazlar ateş bahası bu ayarda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam xda gibi forumlarda çözüm bulabilirsiniz funkyhuawei diye bir site var 15-20 dolar gibi bir ücretle e-recovery üzerinden yazılım yüklemesi yapıyorlar isterseniz bir bakın eğer çözüm bulamazsanız telefonun arka kapağını söküp anakartta test point noktası ve dcunlocker programı ile telefona twrp kurup istediğiniz sistemi yükleyebilirsiniz ama dcunlocker programıda paralı

• quote:

Orijinalden alıntı: yavuzgurkan

Hocam xda gibi forumlarda çözüm bulabilirsiniz funkyhuawei diye bir site var 15-20 dolar gibi bir ücretle e-recovery üzerinden yazılım yüklemesi yapıyorlar isterseniz bir bakın eğer çözüm bulamazsanız telefonun arka kapağını söküp anakartta test point noktası ve dcunlocker programı ile telefona twrp kurup istediğiniz sistemi yükleyebilirsiniz ama dcunlocker programıda paralı
    Cevap için teşekkürler hocam,
    Telefonun bootloader kilidini açmak istersin, ya funkyhuawei ya da dcunlocker ya da başka kim olduğunu bilmediğin siteye 30-40 dolar para verirsin.
    Yazılımsal bir sıkıntın olur, hayret yine aynı sitelerin kucağına atar seni huawei.
    Hisuite üzerinden sistem kurtar diyorum,telefon desteklenmiyor, Erecovery üzerinden yapayım diyorum,hata veriyor.Artık eminim ki,huawei bunu bile bile yapıyor,astronomik tamir paraları isteyip,çözümü başka yerlerde aramana sebep oluyor,
    Son olarak,şuan arızalı olan telefonum tamir olsun yada olmasın,hatta huawei bana bedava telefon verse bile ne bir daha huaweiden telefon alırım, ne de çevremdeki insanlara aldırırım.

Hocam HiSuite üzerinden sistem kurtarma için bir kaç kod eklemek gerekiyor
    quote:

C://Users/Your System username/App data/Local/HiSuite/userdata/UpdateDogDev

Klasörünün içinde HiSuiteConfig.xml diye bir dosya var dosyayı aşağıdaki linkteki kodlar ile değiştirip birde o şekilde deneyin kurtarmayı
    https://www.codepile.net/pile/rmVdy6zO

• quote:

Hocam HiSuite üzerinden sistem kurtarma için bir kaç kod eklemek gerekiyor
    quote:

C://Users/Your System username/App data/Local/HiSuite/userdata/UpdateDogDev

Klasörünün içinde HiSuiteConfig.xml diye bir dosya var dosyayı aşağıdaki linkteki kodlar ile değiştirip birde o şekilde deneyin kurtarmayı
    https://www.codepile.net/pile/rmVdy6zO
    Hocam,yardımcı oluyorsun,allah senden razı olsun,bu verdiğin kodları değiştirdim ama yaklaşık yarım saattir yeniden dene yapmama rağmen "internet bağlantınız yok" hatası alıyorum, acaba başka bir ayar daha yapmak gerekiyormu?

Estağfurullah hocam bilgi paylaştıkça çoğalır, HiSuite ayarlarında proxy 127.0.0.1'de kalmış olabilirmi? Temiz HiSuite kurulumu yapıp kodları tekrar değiştirin bir de o şekilde deneyin

• quote:

Estağfurullah hocam bilgi paylaştıkça çoğalır, HiSuite ayarlarında proxy 127.0.0.1'de kalmış olabilirmi? Temiz HiSuite kurulumu yapıp kodları tekrar değiştirin bir de o şekilde deneyin
    Evet hocam host dosyasında 127.0.0.1 olarak kalmış, şuan internet bağlantısı kurabiliyorum ama "Telefon modeliniz için kurtarma paketi bulunamadı" diye hata veriyor.Bu kurtarma paketi nedir,nereden indirilir nereye konur,hocam pazar pazar vaktini alıyorum ama allah darlık zorluk vermesin sana,
  • Son güncellemeden sonra telefon neden donuyor ara ara. Arkadaşlar telefonun pilini değiştirmek istiyorum. Nereden bulabilirim. Ve pil değişiminde telefon sıfırlanıyor mu

• bende o seçenek çıkmıyor ?
    Garanti kapsamında ücretsiz değişti.
  • iskenderby kullanıcısına yanıt
    sırf bu donma ve ses kaydı problemi yüzünden 9.1 ile devam ediyorum. çok memnunum. mart ayında garanti dahilinde bende pil değiştirdim.telefon sıfırlanıyor. mutlaka full yedek alın.

• S.McManaman kullanıcısına yanıt
    Kamera iyi değil. İlk çıktığında çok övmüşlerdi ama bi LG G4 kalitesinde bile çekmiyor.. Ön kamera kısmen de olsa emui 10 ile normal çekmeye başladı.

Fotoğraf harici iyi.
  • 
Sayfa: önceki 743744745746747
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.