Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (720. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
16.720
Cevap
156
Favori
925.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 718719720721722
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güncellemeyle gözle görülür bir şey yok diyen kullanıcı nereye bakıyor yada kullandığı telefon başka bir model mi anlamak güç bu tarz yorumları hayretler içinde okuyorum.

-Ön kamera da ciddi bir değişim söz konusu
    -Arayüzde ve program açılış kapanış sürelerinde ciddi bir akıcılık
    -Bildirim paneli, kamera ve ayarlar bölümünde tasarımsal ve simgesel farklılıklar
    -Oyun içinde appasistan özelliği ile oyun esnasında diğer uygulamalara erişim desteği
    -Depolamada yazma ve okuma eylemlerinde kararlılık
    -Pil süresinde ilk gün fark yoktu fakat 2. şarjdan sonra gelişme söz konusu
    -Otomatik parlaklık ayarında iyileştirme sanırım sensör kalibrasyonuna gidildi gözle görülür daha parlak geldi ekran
    -Kamera uygualamasına google lens entegresi
    -Koyu modu özellik olarak saymaya gerek yok bundan önce de kullanılabiliyordu

Aklıma gelenler şimdilik bunlar hala fark yok diyenler şu telefonu kullanın lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: ThE LoSt

Güncellemeyle gözle görülür bir şey yok diyen kullanıcı nereye bakıyor yada kullandığı telefon başka bir model mi anlamak güç bu tarz yorumları hayretler içinde okuyorum.

-Ön kamera da ciddi bir değişim söz konusu
    -Arayüzde ve program açılış kapanış sürelerinde ciddi bir akıcılık
    -Bildirim paneli, kamera ve ayarlar bölümünde tasarımsal ve simgesel farklılıklar
    -Oyun içinde appasistan özelliği ile oyun esnasında diğer uygulamalara erişim desteği
    -Depolamada yazma ve okuma eylemlerinde kararlılık
    -Pil süresinde ilk gün fark yoktu fakat 2. şarjdan sonra gelişme söz konusu
    -Otomatik parlaklık ayarında iyileştirme sanırım sensör kalibrasyonuna gidildi gözle görülür daha parlak geldi ekran
    -Kamera uygualamasına google lens entegresi
    -Koyu modu özellik olarak saymaya gerek yok bundan önce de kullanılabiliyordu

Aklıma gelenler şimdilik bunlar hala fark yok diyenler şu telefonu kullanın lütfen.
    Havaya bakıyorum.

Bariz değişen birşey yok bana göre.

Değişen şeyler, iyileştirmeler vardır. Daha yeni yükledim gece 2.30 da. Sabah da işe gittim. Editör edasıyla incelemedim.

Sorulan sorular doğrultusunda bakıyorum özelliklere. Deneyimlediklerimi paylaştım.

Daha da paylaşırım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: beyzafer

9.1'de de gayet iyidi. Şimdi de gayet iyi. El alışkanlığı önemli. Başlarda zorluk oluyo ama kullandıkça en iyi seçim bu.

Alıntıları Göster
    Belki iyi diyebiliriz ama kesinlikle "gayet" iyi değil bence. Kıyaslama ne kadar doğru olur bilmiyorum ama ios'a yaklaşamaz bile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değişiklik değil eklenen bir özellik

Mesela bluetooth kulaklık, aracın bluetoothuna bağlı vs. İse bildirim çubuğunu aşağı çekin ve ses kaynağını anlık değiştirin.
    ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

• aymina_55 kullanıcısına yanıt
    Telefondaki hisuite uygulamasının sürümüne dikkat etin hocam pc ile aynı olmalı

• Sürüm kodunun yazdığı yerde sadece kendi sürümüzde yazan cxxx kodunu mu değiştiriyoruz?

• Bayraktarsamim B kullanıcısına yanıt
    Teldekini kaldırın. PC.ye bağlayınca otomatik kurar.

• B.Avcı B kullanıcısına yanıt
    iOS.u biliyorum. Ben gayet memnunum. Çok rahat bi şekilde kullanıyorum.

• Arkadaşlar nova launcher kullanıyorum ama android 10 dan sonra son kullanılan uygulamalar için en aşağıdan yukarıya doğru çekince eskiden telefon titriyordu şuan titremiyor sizde de mi böyle

• bende ipon 8 + da var 5 para etmez
    en kötü versiyonu bizim cihazın bunların en kral halinden iyi.
  • Arama ekranı sizde de mi böyle arkadaşlar videolarda arka plan beyaz görünüyordu

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

• Arkadaşlar güncellemeden sonra ana ekrana her döndüğümde ve ekran kilidini her açtığımda klavye açılıyor. Bundan nasıl kurtulabilirim.
    ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erayerkilic -- 2 Haziran 2020; 5:15:43 >
  • wufuk kullanıcısına yanıt
    Bende tema resminin duvar kağıdı çıktı.

Güncelleme sonrasında; orjinal duvar kağıdını kullanmak ister misin diye sordu. Evet dedim.

Buna rağmen kendi belirlediğim, önceki kullandığım duvar kağıdı, arama ekranı artalanı olarak karşıma çıktı.

• erayerkilic E kullanıcısına yanıt
    Google klavyeyi tavsiye ederim. Microsoft (swiftkey) den daha iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: beyzafer

iOS.u biliyorum. Ben gayet memnunum. Çok rahat bi şekilde kullanıyorum.
    Bir şans daha verdim, dünden beri kullanıyorum.

• wufuk kullanıcısına yanıt
    Ekran ayarları kısmında koyu renk kullanımını kapatırsan beyaz oluyor tdktsr

• erayerkilic E kullanıcısına yanıt
    Siz olayı çok yanlış anlamış olmasınız hocam :) yani dediğinizi de denedim ama değişen hiç bir şey yok :(

• Huawei Call Recorder uygulamasını EMUI 10 ile deneyen oldu mu kurulabiliyor mu yada sürüm yüklemeden önce EMUI 9.1 de fabrika ayarlarına çevirsek sadece Call Recorderi yükleyip EMUI 10 yüklemesi yapsak çalışıyor mu deneyen var mı?
  • aceleciburak A kullanıcısına yanıt
    Bende emui 9.1 de yüklüydü emui 10 a geçtim çalışıyor hala

• aceleciburak A kullanıcısına yanıt
    9.1 de çalışan, ancak 10 sürümüne geçerken kurulu olmayan hwcallrecorder apk şuan kurulamıyor.

• 
Sayfa: önceki 718719720721722
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.