Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (676. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
16.720
Cevap
156
Favori
925.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 674675676677678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba iki haftadır şöyle bir sorun yaşıyorum. Telefonda müzik yada başka bir video açtığımda hoparlörün sesi bir kaç saniye sonra kendiliğinden azalmaya başlıyor ve az çıkıyor. Tekrar geri yükselebiliyor ama sonra tekrar azalıyor. Daha önce başına gelen oldu mu? Şimdiden teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhanercan

ARKADAŞLAR, biraz evel 347 yi yükledim, ois şimdi daha iyi çalışıyor. Yazılımsal olarak adreslemeyi daha iyi yapıyor.
    Bu dediğinize göre bende de sorun vardır o zaman, ben anlayamamışımdır.
    Sabitleme derken motorize bir görüntü sabitleme vardı onu diyorsunuz. Onun adı eis değil miydi. Değilse eis neydi peki.

• quote:

Orijinalden alıntı: kediterbiyecisi

Bu dediğinize göre bende de sorun vardır o zaman, ben anlayamamışımdır.
    Sabitleme derken motorize bir görüntü sabitleme vardı onu diyorsunuz. Onun adı eis değil miydi. Değilse eis neydi peki.

Alıntıları Göster
    Ois (Optik Görüntü Sabitleme) Ois donanımsaldır EIS dijital görüntü stabilizasyondur.
    340, 341, 345 sürümlerinde ois ile eis beraber düzgün çalışmıyor dengesiz çalışmaya başladığını farketmiştim. Dikkatli biriyseniz gözünüzden kaçmaz. Bu sürümde bir şeyler düzelmiş.

• 347 de normal kendi galeri uygulaması açılmıyor kameradan da geçiş yapılmıyor bilginiz olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kaan08846 kullanıcısına yanıt
    Sıfırlama yapmadıysan ff den geçince sapıtıyor bazı kendi uygulamaları. Sıfırlayınca düzeliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • erhanercan kullanıcısına yanıt
    Hisuit üzerinden full ota indirip geçtim komple sıfırlama yapmadım kast ettiğiniz bu ise eğer

• quote:

Orijinalden alıntı: erhanercan

Sadece mikrofon arızası için anakartı değiştirmediler herhalde? Özellikle anakarta değiştirmelerinin sebebi tam olarak nedir?
    Hocam servis kaydı bu şekilde.. Yukarıda şikayetimi belirttim altta ne işlem yapıldığı yazıyor... Tahminimce sadece mikrofona değil anakarta da zarar vermişim(düşürme sonucu sıkıntı yaşamıştım) benim için üzücü tarafı alt tarafı mikrofon diyerek yedekleme yapmamıştım bilgilerim ve resimlerimi hepsi silinmek zorunda kaldı
    ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

• quote:

Orijinalden alıntı: esVed

Hocam servis kaydı bu şekilde.. Yukarıda şikayetimi belirttim altta ne işlem yapıldığı yazıyor... Tahminimce sadece mikrofona değil anakarta da zarar vermişim(düşürme sonucu sıkıntı yaşamıştım) benim için üzücü tarafı alt tarafı mikrofon diyerek yedekleme yapmamıştım bilgilerim ve resimlerimi hepsi silinmek zorunda kaldı

Alıntıları Göster
    ekranla pil zaten değişmemiş miydi, ona rağmen yeniden kasada açıklık oluşması neden oldu acaba, telefon neredeyse yenilendi vallahi

• quote:

Orijinalden alıntı: SuCh

Aynı sorun bende de olmaya başladı anlam veremedim. Acaba neden oluyor bu saçma hata?
    Bende de yavaş yavaş başlamıştı..
    Son çare sıfırlamak denemek lazım sanırım komple

• HiCare'i güncelledikten sonra uygulamanın adı "destek" oldu. Garantimin bitmesine 5 gün falan var. Bu pil değişim ücreti herkesde mi bu fiyat acaba 🤔
    ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

• Bu 4 parça bile cihazın fiyatından fazla tutuyor. 😊

• Evet aynı. Ama önceki aylarda sanki 160 küsür diye hatırlıyordum nedense. Benim de bu ay sonu bitiyor garanti

• Benim de normalde 2 ay sonra bitiyor. Ama anakart değişti yazı. Şimdi garanti 2021 diyor 🤓 IMEI değişti. Doğruluğu nedir bilmiyorum

• beyzafer B kullanıcısına yanıt
    Anakart neden değişmişti

• GalaFans kullanıcısına yanıt
    Ben sıfırladım 9.0 dan 9.1 e geçince tamamen sıfırladım öyle romu yükledim ama maalesef aynı şey devam ediyor

• erhanercan kullanıcısına yanıt
    Super şarj yapmıyordu ve kulaklığı görmüyordu.

• beyzafer B kullanıcısına yanıt
    evet ya hatırladım
  • Virüsten dolayı bizim güncelleme gecikirse şaşırmam..

• Telefon hala alınır mı?
  • Fiyatı uygunsa evet. Yoksa artık yeni modellere bakmak lazım.

• 
Sayfa: önceki 674675676677678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.