Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (646. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
16.719
Cevap
156
Favori
925.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 644645646647648
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Millet 9.1.0.306 aldı benim telefon neredeyse 10 aydır OTA güncellemesi almadı. Google desteğini çekse ne olur sanki Huawei destek veriyor kendi işimizi kendimiz görüyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • galeride konum açikken resmin altında harita çikiyorya orada nasıl yol tarifi aliyoruz ,
    ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★
  • tacimmüdür kullanıcısına yanıt
    Haritanın altında adres var. Haritaya değil de altındaki adrese basarsanız navigasyonu açar ya da uygulama önerir.

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yedaself kullanıcısına yanıt
    HiSuite ile bi dene istersen

• Telefonu çarşamba günü hepsiburada üzerinden bittibitiyor satıcısından satin aldim. Cuma günü elime ulaştı. İmeisinden garanti sorgulaması yaptım huawei'de garanti bitiş tarihi 2020-08-17 gözüküyordu. Huawei ve hepsiburada ile iletişime geçtim. Telefona iade talebi oluşturdum. Bugün huawei'den tekrardan garanti sorgulama yaptım. Şimdi 2021-09-14 görünüyor bitiş tarihi. Ben telefona sim karti ayın 13 ünde takmıştım. 14 ünde hepsiburada ve huawei ile görüştüm diye mi düzenleme yaptilar acaba. Aldigima pisman ettiler telefonu vallaha ne yapmaliyim simdi? Sim kartimi takip yazilim güncellemesi yaptigim icin iade de almazlar şuanda.

Birde cihazın kutusunun üzerinde kvk garantili yazıyor. Kvk sitesinden garanti sorguladığımda bitiş tarihi 2020-11 olarak gözüküyor aldığımdan beri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AİGUN -- 15 Eylül 2019; 16:26:6 >
  • AİGUN kullanıcısına yanıt
    Bu gibi durumlarda Fatura tarihi esastır.

• kymelria kullanıcısına yanıt
    cihaz ülkeye girdikten 3 ay sonra garantisi başlar sonra fatura kesilince düzletilir

Huawei canli destekte böyle yazdı bana. Google'da aradigimda baska boyle bir durumla karsilasan yok o yüzden şüphelendim baya. Teknik servise girip girmedigini sorguladim cihazin hiç girmemiş.

Beni şüphelendiren başka birşeyde cihaz kutudan 0 şarjla çıktı. Normalde 0 telefonlar %50 dolu geliyor diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AİGUN -- 15 Eylül 2019; 16:45:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AİGUN

Telefonu çarşamba günü hepsiburada üzerinden bittibitiyor satıcısından satin aldim. Cuma günü elime ulaştı. İmeisinden garanti sorgulaması yaptım huawei'de garanti bitiş tarihi 2020-08-17 gözüküyordu. Huawei ve hepsiburada ile iletişime geçtim. Telefona iade talebi oluşturdum. Bugün huawei'den tekrardan garanti sorgulama yaptım. Şimdi 2021-09-14 görünüyor bitiş tarihi. Ben telefona sim karti ayın 13 ünde takmıştım. 14 ünde hepsiburada ve huawei ile görüştüm diye mi düzenleme yaptilar acaba. Aldigima pisman ettiler telefonu vallaha ne yapmaliyim simdi? Sim kartimi takip yazilim güncellemesi yaptigim icin iade de almazlar şuanda.

Birde cihazın kutusunun üzerinde kvk garantili yazıyor. Kvk sitesinden garanti sorguladığımda bitiş tarihi 2020-11 olarak gözüküyor aldığımdan beri.
    Güzel cihaz. Uygun fiyata aldıysanız ve kullanılmamış ise kullanmaya devam edin.

• kucukyenici K kullanıcısına yanıt
    Hocam peki cihaz kutudan %0 şarj ile cıktı bu normal mi. Fiyati fena degil 3270 e aldim cihazi 75 tlde bonus puan verdi.

• Yani batarya bekleme süresince bitmiş olabilir. Çok da şüphelenecek bir durum değil.

Yalnız değilsiniz Ben de geçen yıl temmuz ayında aldım ama garanti bitişi Nisan 2020 görünüyordu. Aynı şekilde Huawei ile görüştüm. Fatura esas kabul ediliyor şeklinde bilgi aldım.

• kymelria kullanıcısına yanıt
    Öyleyse iyi hocam. Boşu boşuna telefonu iade etmeye uğraşacaktım bu huawei yüzünden :D

Turkcell'den sıfır kutulu kapalı cihaz aldım 1.5 sene önce sıfır şarjlı geldi merak etmeyin bir sorun yok yani 👍🏼

• oguzeybek kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam. Huawei baya süprizlerle dolu bir firmaymış :D

• Daha önce Mate 9 kullanıyordum. Bozulunca üzerine koyup mate 10 pro aldım. Telefonda şu anda 9.1.0.300 sürümü yüklü. 306'ya güncellemeli miyim? Performansta ve bataryada bir iyileşme var mı? Yoksa daha mı kötü?

Bir de bu telefonda facebook vs. kaydırma yaparken mate 9'da olmayan bir takılma, yavaşlama problemi var. Akıcı değil. Herkeste böyle mi? Mate 9 yağ gibi kayarken bu takılıyor.
  • kivanc89 K kullanıcısına yanıt
    Bende de var o problem. Cihazı sıfırladım birkaç kere fayda etmedi. Youtube'ta da aynı şekilde tam ekran yaparken takılıyor.

Edit: factory resetle cihaz düzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AİGUN -- 23 Eylül 2019; 18:10:50 >
  • Bu saatten sonra mate10 almaya değer mi?
    Yoksa güncel başka bir telefon mu önerirsiniz?

• Güncel amirallerde fiyatlar uçuk.. mate 10 pro iş görüyor. Hali hazırda and. 9 var. 10 için de programda var..

• kivanc89 K kullanıcısına yanıt
    306 güvenlik güncellemesi değil mi? kontrol edin güvenlik güncellemesi ise yapın, ben 306 kullanıyorum bir sıkıntı yok
  • Evet güvenlik güncellemesi

• 
Sayfa: önceki 644645646647648
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.